Αθήνα

17 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Παντρεύτηκε η κόρη του Μπιλ Γκέιτς τον Αιγύπτιο Nayel Nassar – Ο χορός με τον πατέρα της και το εντυπωσιακό νυφικό

LIFESTYLE

Νόρα Βαλσάμη: «Πέθαναν όλες οι φίλες μου – Μου λείπουν η Αλίκη και η Ζωή, αλλά δεν θέλω να μιλάω για αυτές»

Η νέα ζωή στη Σύρο μακριά από την πόλη, η καριέρα στο θέατρο και τα προβλήματα υγείας που αντιμετωπίζει.

Για τη νέα της ζωή στην Σύρο και το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει μίλησε η Νόρα Βαλσάμη.

Η ηθοποιός εξήγησε τι συμβαίνει με την υγεία της, καθώς τα δημοσιεύματα την αναφέρουν ότι το τελευταίο διάστημα είναι άρρωστη. «Μια χαρά είμαι, απλά έχω λίγο την μέση μου. Θα γίνω καλά όμως, κάνω θεραπείες. Όλοι νομίζουν ότι είμαι άρρωστη, όμως, πονάει απλά η μέση μου από την υγρασία», δήλωσε στην κάμερα της εκπομπής Love It.

Στην συνέχεια, αναφορικά με την ζωή της στην Σύρο και το σπίτι, που άφησε στην Ραφήνα είπε: «Είναι πολύ ήρεμα εδώ στην Σύρο. Είμαστε σε ένα βουνό. Θάλασσα και βουνό, τίποτα άλλο. Θα πάμε να φτιάξουμε το σπίτι στην Ραφήνα, γιατί έχει πρόβλημα με την υγρασία εκεί. Δεν υπάρχει κανένα θέμα με πλειστηριασμό, όπως ακούγεται».

Τέλος, για την καριέρα της στο θέατρο και τις στενές φιλίες, που ανέπτυξε εκεί, είπε: «Κουράστηκα με το θέατρο, έπαιξα πολύ δύσκολους ρόλους. Μου λέει ο γιατρός μου “πόσα χρόνια θα παίζεις ακόμα;”. Του είπα ότι θα παίξω όσο μπορώ, τώρα δεν το λέω πια. Μου αρέσει που είμαι εδώ, εγώ ήμουν πάντα της μοναξιάς. Πέθαναν όλες οι φίλες μου, μου λείπουν η Αλίκη και η Ζωή, αλλά μην μου τις θυμίζεις. Δεν θέλω να μιλάω για αυτές».

Ροή Ειδήσεων

17/10/2021 | 23:58

Μπατζελή: «Ο Γιώργος Παπανδρέου αύριο θα ανακοινώσει την υποψηφιότητά του για το ΚΙΝΑΛ» (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 23:48

«The Voice»: Τραγούδησε Παντελή Παντελίδη και συγκινήθηκε ο Κωνσταντίνος Αργυρός

17/10/2021 | 23:29

DWTS: Η Μπέσσυ Αργυράκη μάγεψε το πλατό με τον χορό της (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 23:15

Έλενα Κρεμλίδου: Το έκανε ξανά! Νέα φωτογράφιση «κόλαση» για το Nitro (ΕΙΚΟΝΕΣ)

17/10/2021 | 22:40

Ολυμπιακός: Καθάρισε ο «killer» Ελ Αραμπί στα Γιάννενα (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 22:30

AEK: Με εύκολη νίκη το ξεκίνημα της εποχής Γιαννίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 22:14

Κλήρωση Τζόκερ: Αυτοί είναι οι τυχεροί αριθμοί

17/10/2021 | 21:52

Κορονοϊός: Προ των πυλών οι «Μωβ περιοχές» – Ποια μέτρα θα λαμβάνονται σε αυτές (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 21:39

Κοζάνη: Αναγκαστική προσγείωση ελικοπτέρου σε χωράφι – Τι αναφέρει η ΥΠΑ

17/10/2021 | 21:22

Περίεργο περιστατικό στην Ακρόπολη: Συνελήφθησαν τρεις αλλοδαποί που προσπάθησαν να αναρτήσουν πανό

17/10/2021 | 21:00

Γλυκά Νερά: Βαφτίστηκε η μικρή Λυδία στην Αλόννησο

17/10/2021 | 20:31

Βαρύ πένθος για την Μπέττυ και την Ματθίλδη Μαγγίρα: Πέθανε η μητέρα τους

17/10/2021 | 20:05

Ο Γιώργος Παπανδρέου δεν έχει λάβει τις οριστικές του αποφάσεις – Ώρες αναμονής στο ΚΙΝΑΛ

17/10/2021 | 19:48

Θρίλερ στην Πέλλα: Μια 47χρονη βρέθηκε κρεμασμένη σε δέντρο

17/10/2021 | 19:17

Γιαννιτσά: Σοβαρό ατύχημα σε πίστα Motocross – Έφυγε μοτοσυκλέτα πάνω σε θεατές
Μαίρη Συνατσάκη: Μιλάει για τον Ίαν Στρατή και «λιώνει» – «Δεν μπορώ να κρύψω πόσο τυχερή νιώθω»
Μαρία Μπακοδήμου για Δημήτρη Αργυρόπουλο: «Ο χωρισμός μας ήταν πάρα πολύ δύσκολος και επώδυνος» (vid)
Ειρήνη Νικολοπούλου: «Γι’ αυτό σταμάτησα την τηλεόραση – Μπόρεσα και αντιστάθηκα σε αυτό που τότε συνέβαινε» (vid)
Σασμός: Πώς αντιδρούν Καλλιόπη και Αστέρης όταν μαθαίνουν ότι δολοφόνος του Στεφανή είναι ο Μαθιός;
Συγκλονίζει ο Σταύρος Νικολαΐδης: «Όλα τα μωρά που χάσαμε έχουν ενσωματωθεί στην ψυχή του γιου μας» (vid)
«Έσκισαν» οι Συμπέθεροι από τα Τίρανα: Τι τηλεθέαση έκανε η σειρά των Ρέππα-Παπαθανασίου στην πρεμιέρα