Αθήνα

14 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Στέλιος Κούλογλου: «Ο ΣΥΡΙΖΑ να ζητήσει συγγνώμη από τον Γιώργο Παπανδρέου»

LIFESTYLE

O Ανδρέας Γεωργίου απαντά σε όσους τον συγκρίνουν με τον Παπακαλιάτη: «Αντιγραφή θα ήμουν αν έκανα…»

Ο Ανδρέας Γεωργίου παραχώρησε συνέντευξή στο περιοδικό GALA και απάντησε σε όσους τον συγκρίνουν με τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη. 

«Αντιγραφή του Παπακαλιάτη θα ήμουν αν έκανα ένα εβδομαδιαίο σίριαλ. Εγώ κάνω καθημερινό, γυρίζω οκτώ επεισόδια την εβδομάδα, που σημαίνει βιομηχανία. Αυτό που δεν ξέρει ο κόσμος είναι ότι η δυσκολία η δική μας έγκειται στο να κρατήσουμε ένα επίπεδο στο αποτέλεσμα σε σχέση με τον χρόνο που έχουμε και τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε. Δουλεύουμε σε πολύ σκληρές συνθήκες, είτε αυτό λέγεται καύσωνας, είτε μετακίνηση μεταξύ χωρών, είτε βροχή, γιατί όλα τα γυρίσματα είναι σε φυσικούς χώρους και όχι σε στούντιο.  Και αυτή η μηχανή δεν πρέπει να σταματάει, πρέπει να παράγει σκηνές κάθε μέρα για να βγει ο όγκος της δουλειάς. Γυρίζουμε δύο επεισόδια την ημέρα, ενώ ένα εβδομαδιαίο σίριαλ θέλει δέκα μέρες για ένα επεισόδιο. Άρα δεν υπάρχει καμία σύγκριση. Γράφονται και λέγονται πολλά.

Δεν έχω βγει ποτέ να διαψεύσω ή να απαντήσω, αν και πολλές φορές μπερδεύονται με αυτά που γράφονται στα fan clubs και το κάνουν προσωπικό. Δεν έχω απαντήσει και δεν θα απαντήσω γιατί εγώ κάνω τη δουλειά μου, με τους ανθρώπους που πιστεύω και ο κόσμος επιλέγει, και σέβομαι την επιλογή του κόσμου», δήλωσε ο Ανδρέας Γεωργίου.

Ροή Ειδήσεων

25/10/2021 | 23:45

«Τους κόπηκε το αίμα» στο GNTM: Η θεαματική τούμπα του Γιάννη που «έστειλε» την Ισμήνη (vid)

25/10/2021 | 23:21

Φώφη Γεννηματά: Αφήνουν λουλούδια έξω από το σπίτι της στη Βούλα – «Ήταν η καλύτερη γειτόνισσα»

25/10/2021 | 22:51

Κωνσταντίνος Καζάκος: Τι απαντά για τον διαζύγιό του από την Ιωάννα Μαρτζούκου

25/10/2021 | 22:45

Game of Chefs: «Κλείσ’ το!» – Εκτός εαυτού ο Λάντος με τον παίκτη της ομάδας του (vid)

25/10/2021 | 22:39

Τραγωδία στα Χανιά: 46χρονος εντοπίστηκε νεκρός σε χαράδρα

25/10/2021 | 22:26

Εξαρθρώθηκε συμμορία που τρομοκρατούσε Καισαριανή, Ζωγράφου και Βύρωνα

25/10/2021 | 22:19

Νέα Ερυθραία: «Κλαίω για τον εργάτη, τον γιο μου, την κόρη μου που πέθανε» – Συγκλονίζει η μητέρα του 40χρονου «σαμουράι»

25/10/2021 | 22:08

Νίκος Μουτσινάς: Ο σεισμός «χτύπησε» την ώρα της εκπομπής του – Η αντίδραση του παρουσιαστή

25/10/2021 | 22:01

Πέραμα: «Σταματήστε την καταδίωξη» – Στο «φως» οι διάλογοι του Κέντρου Επιχειρήσεων με τις ομάδες ΔΙΑΣ (vid)

25/10/2021 | 21:44

«Έφυγε» από τη ζωή από καρκίνο ο δικηγόρος και παλαιό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ, Αλέκος Χολέβας

25/10/2021 | 21:27

Άλεκ Μπάλντουιν: «Δεν νιώθω τα πόδια μου» – Οι τελευταίες στιγμές της Χαλίνα Χάτσινς λίγο πριν «σβήσει»

25/10/2021 | 21:23

Διέκοψε με λυγμούς «στον αέρα» ο Χαρδαβέλλας για την Γεννηματά! «Τη γνώρισα από πιτσιρίκα…» (vid)

25/10/2021 | 21:22

Ο Νίκος Χατζηνικολάου μίλησε την Κυριακή το πρωί με την Φώφη Γεννηματά: Τι τού εκμυστηρεύτηκε – Το σοκ του δημοσιογράφου (vid)

25/10/2021 | 21:05

Δανάη Μπάρκα-Τίμος Ζαχαράτος: Βραδινή έξοδος μετά τις φήμες περί ειδυλλίου (ΕΙΚΟΝΕΣ)

25/10/2021 | 21:00

«Παγώνουν» τα πάντα στο ΚΙΝΑΛ μετά τον θάνατο Γεννηματά – Τι θα γίνει με τις εκλογές και την Κοινοβουλευτική Ομάδα
Θλίψη: Πέθανε ηθοποιός από τα «Φιλαράκια»
Δέσποινα Βανδή: Στέλνει το μήνυμά της… ξαπλωμένη στο κρεβάτι με μαύρο νεγκλιζέ (ΒΙΝΤΕΟ)
Νίκος Μουτσινάς για Φώφη Γεννηματά: «Θα ήθελα τώρα ένα κουμπί να εξαφανιστώ…»
Σασμός: Ξεκινούν οι αποκαλύψεις για τη βεντέτα – Ο Άγγελος, η σχέση με τη Στέλλα και ο όρκος σιωπής της Καλλιόπης
«Χαμός» στο Πρωινό με τις δηλώσεις του Όμηρου Ευστρατιάδη: «Ντροπή, ακούνε και τα θύματα»
Μαίρη Μπάρκουλη για Νίκο Μουρατίδη: «Του μίλησα σαν σκουπίδι γιατί για μένα είναι σκουπίδι»