Υποψήφιος στο δήμο Ζωγράφου ο Σωκράτης του Power Of Lοve (ΦΩΤΟ) - TheCaller

Αθήνα

34 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εγκατέλειψαν πτώμα Κινέζου έξω από το «Ερρίκος Ντυνάν» στους Αμπελοκήπους

LIFESTYLE

Υποψήφιος στο δήμο Ζωγράφου ο Σωκράτης του Power Of Lοve (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανάρτησή του

Ο ίδιος το ανακοίνωσε μέσα από μία φωτογραφία, που ποζάρει με τον νυν επικεφαλής της παράταξης, υποψήφιο Δήμαρχο, Γιώργο Γιαννακόπουλο.

[inline_article order=”1″]

Συγκεκριμένα ο Σωκράτης Ελ Γκαμαλί έγραψε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram:

«Φίλοι μου αγαπημένοι , είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω την οριστικοποίηση της συμμετοχής μου στο ψηφοδέλτιο της παράταξης ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ για τον δήμο Ζωγράφου !! Ο λόγος της απόφασης μου αυτής είναι η αγάπη μου για τον δήμο αυτόν που μεγάλωσα και διαμένω , η αγάπη και ο σεβασμός για τους συνανθρώπους μου , το σχέδιο της παράταξης αλλά και η αποστασιοποίηση της από κομματικές κατευθύνσεις !! #Με ειλικρίνεια και διαφάνεια».

 

View this post on Instagram

 

Φίλοι μου αγαπημένοι , είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω την οριστικοποίηση της συμμετοχής μου στο ψηφοδέλτιο της παράταξης “ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ” για τον δήμο Ζωγραφου !! Ο λόγος της απόφασης μου αυτής είναι η αγάπη μου για τον δήμο αυτόν που μεγάλωσα και διαμένω , η αγάπη και ο σεβασμός για τους συνανθρώπους μου , το σχέδιο της παράταξης αλλά και η αποστασιοποίηση της από κομματικές κατεύθυνσεις !! #Με ειλικρίνεια και διαφάνεια💪

A post shared by Sokratis_El (Official) (@sokratis_el_) on

Ροή Ειδήσεων

03/08/2021 | 08:16

Πέτρος Φιλιππίδης: Θα έχει και «παρέα» – Ένα κρεβάτι τον χωρίζει από τον Δημήτρη Λιγνάδη (ΒΙΝΤΕΟ)

03/08/2021 | 07:53

Πυρκαγιά σε Ρόδο – Φθιώτιδα και Μεσσηνία: Μάχη με τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

03/08/2021 | 07:40

Ζώδια: Οι αστρολογικές προβλέψεις για σήμερα Τρίτη 3 Αυγούστου 2021

03/08/2021 | 07:32

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Τρίτη 3 Αυγούστου

03/08/2021 | 07:24

ΕΟΔΥ: Πού θα γίνονται σήμερα δωρεάν rapid τεστ

03/08/2021 | 07:13

Καιρός: Ιστορικός καύσωνας σαρώνει την Ελλάδα – Στους 45 βαθμούς η θερμοκρασία (ΒΙΝΤΕΟ)

03/08/2021 | 07:04

Επιχείρηση “Ελευθερία”: Ανεβάζει στροφές μετά το Δεκαπενταύγουστο – Τι θα γίνει με την τρίτη δόση

02/08/2021 | 23:59

Θοδωρής Ιακωβίδης: Υποδοχή Χρυσού Ολυμπιονίκη στον αθλητή που συγκλόνισε τους πάντες! (vid)

02/08/2021 | 23:43

«Η θερμοκρασία στην Αττική θα φτάσει τους 45 βαθμούς», προειδοποιεί ο Αρναούτογλου – Πότε υποχωρεί ο καύσωνας

02/08/2021 | 23:32

Λαμία: Τον έθαψαν με τραγούδι και κλαρίνο – Τσαμπά, Γρίβα και Κοκκώνης αποχαιρέτησαν τον Βαγγέλη Τεμπέλη (vid)

02/08/2021 | 23:21

Αντετοκούνμπο: Παράκληση για μάσκες στο ραντεβού της Τρίτης, στα Σεπόλια!

02/08/2021 | 23:02

Φωτιά στη Ρόδο: Εγκλωβισμένοι πυροσβέστες σώθηκαν την τελευταία στιγμή – Μάχη με τις αναζωπυρώσεις

02/08/2021 | 22:45

Έκλεισε λόγω καύσωνα για 3 μέρες το εμβολιαστικό κέντρο στο Ελληνικό – Στον Προμηθέα τα ραντεβού (vid)

02/08/2021 | 22:32

Κρήτη: Εντοπίστηκε η ανήλικη 16χρονη που αγνοούταν – Τσακώθηκε με την οικογένειά της και εξαφανίστηκε