Αθήνα

5 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη

LIFESTYLE

Ο Σπύρος Μπιμπίλας για την Κατερίνα Καινούργιου: Τι ισχύει για την μεταξύ τους παρεξήγηση (vid)

Ξεκαθάρισε ο Σπύρος Μπιμπίλας για τα όσα έγιναν στη σημερινή εμφάνισή του στην Κατερίνα Καινούργιου.

Ο ηθοποιός και πρόεδρος του Σωματείου Ελλήνων Ηθοποιών θέλησε να ξεκαθαρίσει πως η σχέση του με την παρουσιάστρια παραμένει άριστη και πως όσα συνέβησαν σήμερα οφείλονται στην κακή συνεννόηση των εκπομπών.

«Τις τελευταίες ημέρες περνάω ψυχολογικά βασανιστήρια. Δε μπορώ να διαχειριστώ σε μια εκπομπή θα βγω πρώτα. Είμαι ευγενικός με όλους γιατί και από όλες τις εκπομπές έχει προωθηθεί το ζήτημά μας, αυτό δε μπορώ να το αμφισβητήσω. Όταν δυο εκπομπές μου λένε ότι θα με πάρουν την ίδια ώρα λέω να τα βρουν μεταξύ τους. Δε μπορώ να το κανονίσω εγώ αυτό.

Το πρόβλημα είναι όταν δυο εκπομπές παίρνουν ταυτόχρονα, μια στο skype και μια στο κινητό. Τα δημοσιεύματα που βλέπω τώρα ότι “έξαλλη η Καινούργιου με τον Μπιμπίλα” δεν ισχύουν γιατί με την Κατερίνα είμαστε φίλοι. Καθόλου έξαλλη δεν είναι, μια χαρά μιλάμε. Υπάρχει μια διόγκωση» είπε ο Σπύρος Μπιμπίλας.

Ροή Ειδήσεων

17/01/2022 | 00:54

2022 Mazda MX-5: Βελτιωμένος χειρισμός και νέες επιλογές

16/01/2022 | 23:01

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Μια… σούπα που θα την ξεχάσει και το youtube!

16/01/2022 | 22:59

Εύβοια: Πέθανε ο 68χρονος που προσπάθησε να τον κάψει ζωντανό η σύντροφός του με οινόπνευμα

16/01/2022 | 22:51

Προειδοποίηση Αρναούτογλου: Πολλές περιοχές της χώρας μας, ίσως μάλιστα και παραθαλάσσιες να ντυθούν στα λευκά!

16/01/2022 | 22:45

Ηλίας Μόσιαλος: Πάμε προς κορύφωση του κύματος της πανδημίας κορονοϊού

16/01/2022 | 22:37

Ειρήνη Λαγούδη: Ανοίγει και πάλι η υπόθεση του θανάτου της – Καλείται πρόσωπο «κλειδί» για κατάθεση

16/01/2022 | 22:18

3χρονη βοηθά την 5χρονη αδελφή της Αριάννα που έχει καρκίνο και δεν την αφήνει λεπτό μόνη!

16/01/2022 | 22:08

Τζόκερ: Η κλήρωση 2390 για τα 1.000.000 ευρώ – Oι τυχεροί αριθμοί

16/01/2022 | 22:06

Θεσσαλονίκη: Μεγάλη διαμαρτυρία έξω από το Αχίλλειον μετά την καταγγελία βιασμού 24χρονης – Συνθήματα και επιθέσεις

16/01/2022 | 21:52

Αλέκος Φασιανός: «Οταν δεν ζωγραφίζω είμαι δυστυχής» – «Έφυγε» ο σημαντικός ζωγράφος

16/01/2022 | 21:42

Survivor-«Ξαφνικός θάνατος»: Ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε με συνοπτικές διαδικασίες το «τέλος» τους (vid)

16/01/2022 | 21:31

Αλέκος Φασιανός: Πέθανε ο σπουδαίος έλληνας ζωγράφος

16/01/2022 | 21:27

Χαμός στο Survivor: Κατέρρευσε με κλάματα η Μυριέλλα Κουρεντή – «Ειλικρινά θα φύγω» (vid)

16/01/2022 | 21:22

Τζένη Μπαλατσινού: Φωτογραφίζει τον ενός έτους γιο της Παναγιώτη-Αντώνιο, με την φίλη του (ΕΙΚΟΝΑ)

16/01/2022 | 21:04

Τραγωδία στο Θέρμο Αιτωλοακαρνανίας: Νεκρός 48χρονος ποδηλάτης σε σύγκρουση με ΙΧ αυτοκίνητο
Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη
Ηλίας Γκιώνης για βίντεο Ιωάννας Τούνη: «Το έλυσε εξωδικαστικά και πήρε χρήματα! Αυτό που κάνει είναι ανήθικο»
Η Βανδή δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία της με τον Μπισμπίκη και το instagram παραληρεί
Μαρία Ηλιάκη: Νόσησε και η 7 μηνών κόρη της από κορονοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)
O Φιντιρίκος κατέθεσε μήνυση εις βάρος του Γκιώνη– Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση η μητέρα του επιχειρηματία
Βαρύ πένθος για τη Φαίη Μαυραγάνη: «Α ρε μαμά, α ρε μανούλα» (EIKONA)