Αθήνα

15 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η μέρα της Αλλαγής! Το ΠΑΣΟΚ «σαρώνει» με 48% και ο Ανδρέας Παπανδρέου ετοιμάζεται να αλλάξει τη χώρα

LIFESTYLE

Οργή από τη μητέρα της Μελίνας Ασλανίδου-Δημοσιεύματα θέλουν οι δύο γυναίκες να μη μιλάνε (ΒΙΝΤΕΟ)

«Σοκ! Ίδρυμα ταΐζει τους γονείς της Ασλανίδου – Έχουν να μιλήσουν ενάμιση χρόνο με την κόρη τους»

Σάλο έχει προκαλέσει το εξώφυλλο εβδομαδιαίας εφημερίδας που κυκλοφορεί σήμερα με τίτλο «Σοκ! Ίδρυμα ταΐζει τους γονείς της Ασλανίδου – Έχουν να μιλήσουν ενάμιση χρόνο με την κόρη τους». Το δημοσίευμα πήρε μεγάλη διάσταση από το πρωί και αναστάτωσε την οικογένεια και τους συγγενείς της γνωστής τραγουδίστριας.

Μιλώντας στα Αποκαλυπτικα, η μητέρα της Μελίνας Ασλανίδου διέψευσε τα πάντα: «Μου σηκώθηκε η τρίχα! Δεν υπάρχει αυτό! Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, χθες μιλούσαμε μαζί. Συγγώμη κοπέλα μου, μην πάθω τώρα κανένα έμφραγμα, δεν ισχύει τίποτα από όλα αυτά! Μα είναι πράγματα αυτά; Για το δικό μου το παιδί μιλάει όλο το χωριό, δεν υπάρχει θέμα»!

Στο ίδιο μήκος κύματος και οι δηλώσεις της διευθύντριας του Ιδρύματος που υποτίθεται ότι φροντίζει τους γονείς της Μελίνας Ασλανίδου. Η Συλβάνα Καρασαββίδου δήλωσε: «Δεν ισχύει σε καμία περίπτωση»!

πηγή: zappit.gr

Ροή Ειδήσεων

18/10/2021 | 23:57

Tριμερής Σύνοδος Ελλάδας-Αιγύπτου-Κύπρου: «Στρατηγικής σημασίας τα περιφερειακά σχήματα συνεργασίας», λένε κυβερνητικές πηγές

18/10/2021 | 23:48

Η Βίκυ Κουλιανού πήγε στο GNTM και έβαλε τα κλάματα! «Με συγκινήσατε, μπράβο σας για όλα»

18/10/2021 | 23:23

Ρόδος: Ανατροπή στην υπόθεση βιασμού δείχνουν οι νέες εξετάσεις για την 8χρονη (vid)

18/10/2021 | 23:10

Παραλήρημα Δήμητρας Λιάνη για Γ. Παπανδρέου! «Διχάζει και αποσυνθέτει-Θέλει να εκχωρήσει την ΑΟΖ στην Τουρκία»

18/10/2021 | 22:59

Μάρα Δαρμουσλή: Μπαίνει στον 7ο μήνα και ποζάρει με φουσκωμένη κοιλίτσα και μαύρο μίνι φόρεμα (ΕΙΚΟΝΑ)

18/10/2021 | 22:49

Πλεύρης: Η κοινωνία δεν θα ξανακλείσει και οι ΜΕΘ δεν θα νοσηλεύουν μόνο ασθενείς covid

18/10/2021 | 22:40

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Για Τετάρτη η ανακοίνωση Παπανδρέου – Μαζεύονται υπογραφές και βολιδοσκοπούνται μέλη

18/10/2021 | 22:39

Πολάκης σε Ντόρα: Σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά – Στέκομαι δίπλα σου ως γιατρός και συντοπίτης!

18/10/2021 | 22:19

Αρναούτογλου: Κακοκαιρία και πάλι από το Σαββατοκύριακο – Που θα χτυπήσουν οι καταιγίδες (vid)

18/10/2021 | 22:16

Μιχάλης Οικονόμου: Παντρεύτηκε με τον σύντροφό του, Γιώργο Μακρή (EIKONEΣ)

18/10/2021 | 22:07

Σασμός: Η σκηνή με το νυφικό, ο διάλογος της Ευγενίας Σαμαρά με Ναταλία Γερμανού και η αποθέωση στο twitter

18/10/2021 | 21:56

Σασμός: Η αποκάλυψη από το παρελθόν που σόκαρε τους τηλεθεατές – Χαμός στο twitter

18/10/2021 | 21:55

Το ΠΑΣΟΚ και πάλι στη «μόδα»! Πως το ΚΙΝΑΛ κατάφερε μέσω Παπανδρέου να μονοπωλεί την επικαιρότητα

18/10/2021 | 21:39

Γλυκά Νερά: Η αντίδραση του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου στη βάφτιση της κόρης του! «Είναι ευχαριστημένος αλλά…»

18/10/2021 | 21:36

Μαρίνα Λαμπροπούλου: Τη θυμάστε στο «3,2,1 ANT1»; Η μεγάλη επιστροφή στην τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)
Κατερίνα Στικούδη: Οι πρώτες ώρες με το μωρό της στο μαιευτήριο – Όσα είπε ο γιατρός της (vid)
Κόλαφος ο Γιώργος Μακρής: «Όταν είσαι βιαστής ή παιδεραστής, πρέπει να εκτελείσαι»
Τέρης Χρυσός: «Δεν παντρεύτηκα ποτέ γιατί ήμουν μαμάκιας»
Γιώργος Λιάγκας σε Γρηγόρη Πετράκο: «Εκλαμβάνεις τον εαυτό σου ως έναν αυτόκλητο σωτήρα;» – Η αντίδραση του τραγουδιστή (vid)
«Βαρδιάνος στα Σπόρκα»: Η συγγνώμη Μανουσάκη για το 3ο επεισόδιο της σειράς – «Ζητώ την κατανόησή σας»
DWTS: Συγκλόνισε η Ρεγγίνα Μακέδου για τη μάχη της με τον καρκίνο – «Πολλές φορές έφτασα στο σημείο να πω ότι κουράστηκα…»