Αθήνα

18 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Θλίψη με τον ξαφνικό θάνατο της Μαργαρίτας Ζήκου, υποψήφιας βουλευτή Ιωαννίνων με τον ΚΙΝΑΛ

LIFESTYLE

Παντελής Καναράκης: «Πήρα τηλέφωνο την Μελίνα Μερκούρη γιατί ήθελα να περάσω με ρουσφέτι» – Τι του απάντησε (vid)

Στον καναπέ του Έλα Χαμογέλα κάθισε ο Παντελής Καναράκης κι εξομολογήθηκε ένα απίστευτο περιστατικό ανάμεσα στον ίδιο και στην Μελίνα Μερκούρη.

«Το σήκωσε η αμπιγιέρ της κι είπα το όνομά μου κανονικά. Βρήκα το τηλέφωνο από μια γνωστή δημοσιογράφο των γονιών μου και την πήρα στο σπίτι. Της είπα ότι έχω κοπεί και μου απάντησε ότι αγόρι μου εγώ την έχω καταργήσει την άδεια του ηθοποιού και μπορείς να παίξεις. Λέω θέλω να περάσω από την σχολή και μου λέει παρέμβαση από την υπουργό; Της απάντησα και ποιος θα το μάθει. Έκλαιγα και μου εξήγησε ότι δεν γίνεται… Τελικά δεν πέρασα, δεν μου έκαναν την χάρη.

Πρώτα από όλα συνειδητοποιώ το θράσος μου κι ότι αυτή η υπέροχη γυναίκα μίλησε με έναν σπουδαστή για ένα ρουσφέτι που θέλει να τον περάσει… Το ήθελα και το θέλω. Σε αυτήν την δουλειά έχω ακόμα την αντιμετώπιση, όπως τότε που ήθελα να γίνω ηθοποιός.»

Ροή Ειδήσεων

28/11/2021 | 19:59

Κορονοϊός: Εξαπλώνεται με γοργό ρυθμό η «Όμικρον» – 13 κρούσματα στην Ολλανδία, 3 σε Γερμανία, Βρετανία – Τι λέει κορυφαία νοτιοαφρικανή γιατρός

28/11/2021 | 19:50

Βρετανία: Τρίτο κρούσμα της μετάλλαξης Όμικρον – Συνδέεται με ταξίδι στη Νότια Αφρική

28/11/2021 | 19:33

Θλίψη στη Formula 1 – «Έφυγε» ο Σερ Φρανκ Ουίλιαμς

28/11/2021 | 19:24

Καιρός αύριο Δευτέρα: Βροχερό σκηνικό με πτώση της θερμοκρασίας

28/11/2021 | 19:14

Συγκλονίζει η Κατερίνα Βρανά: «Όταν ξύπνησα από το κώμα και δε μπορούσα να μιλήσω η οικογένειά μου πανηγύρισε» (vid)

28/11/2021 | 18:57

Τατιάνα Στεφανίδου: Ο πατέρας της Μίμης Στεφανίδης έχει γενέθλια και τα γιορτάζουν μαζί (EIKONEΣ)

28/11/2021 | 18:53

Τραγωδία στον Ωρωπό: Δύο νεκροί από πτώση αυτοκινήτου στο λιμάνι δίπλα σε ferry boat

28/11/2021 | 18:48

Συμπέθεροι από τα Τίρανα: Γέλια μέχρι δακρύων από το video με τα γυρίσματα και η εξαφάνιση του Μπουκουράν (vid)

28/11/2021 | 18:34

Σοκ από τον τραυματισμό του Νεϊμάρ στον αστράγαλο, έφυγε με φορείο και κλάματα (vid)

28/11/2021 | 18:24

Συγκινεί ο Ανδρέας Τσούνης στο «πολιτικό» μνημόσυνο της Φώφης Γεννηματά: «Εύχομαι να μείνει χαραγμένη στη μνήμη όλων»

28/11/2021 | 18:12

Χάρτης κορoνοϊού: 973 κρούσματα σε Αττική, 703 σε Θεσσαλονίκη, σε 124 Αχαΐα (Λίστα)

28/11/2021 | 18:04

Αιμίλιος Χειλάκης: «Συνάδελφος είπε να μην με πάρουν στις Άγριες Μέλισσες, ξέρει αυτός που το έχει κάνει» (vid)

28/11/2021 | 17:39

Κορονοϊός: 647 διασωληνωμένοι, 96 θάνατοι, 3.823 νέα κρούσματα

28/11/2021 | 17:27

Σαρμπέλ: «Eίμαι ερωτευμένος, κάποιος μου έχει πάρει το μυαλό» (vid)

28/11/2021 | 17:11

Υπόθεση μικρού Άλεξ: Η Νατέλα 15 χρόνια μετά την εξαφάνισή του ακόμα ψάχνει τη σορό του παιδιού της (vid)
Γρηγόρης Γκουντάρας: Τι είπε για την εξέλιξη υγείας του γιου του – «Ο Μάρκος έχει γεμίσει ράμματα» (vid)
Μάρθα Κουτουμάνου για Βλάσση Μπονάτσο: «Η Αλίκη Βουγιουκλάκη είχε φαγωθεί να παντρευτούμε»
Βούρκωσε ο Γρηγόρης Γκουντάρας: Γιατί αποχώρησε ξαφνικά η Νάταλι Κάκκαβα – Tι έγινε με το παιδί τους (vid)
Aννα Μαρία Βέλλη: «‘Εφαγα ξύλο, το κεφάλι στα πλακάκια, καρούμπαλα»
Συγκλονίζει ο Φώτης Σπύρου: Η μάχη με τον αλκοολισμό και το ξύλο που έφαγε από πασίγνωστο πρωταγωνιστή
J2US: Η Δέσποινα Βανδή «κατσάδιασε» την Μαρίνα Πατούλη – «Πήγαινε πάνω στη σκηνή σαν να έκλαιγε» (vid)