Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Πασχάλης: Η καριέρα εργοστασιάρχη με πλαστικές σακούλες που ξεκίνησε μετά τους Olympians (vid)

Ο Θοδωρής Βαμβακάρης και ο Τάκης Γιαννούτσος ως «Αυτός και ο άλλος» επανέρχονται δριμύτεροι στην ΕΡΤ1, την Τρίτη 28 Σεπτεμβρίου 2021, στις 00:15, με νέα επεισόδια, πανέτοιμοι να προσεγγίσουν με χιούμορ τα πάντα, αρχής γενομένης από τους ίδιους τους εαυτούς τους. Ποδαρικό στην πρώτη εκπομπή της νέας σεζόν κάνει ο αγαπημένος ποπ καλλιτέχνης Πασχάλης.

Ο διαχρονικός καλλιτέχνης μιλάει για τα 55 χρόνια που συμπλήρωσε στη μουσική, για τις θαυμάστριες που τον κυνηγούσαν σε τέτοιο βαθμό, ώστε χρειάστηκε να επέμβει η αστυνομία, για τη μοίρα και τον ρόλο που έπαιξε στην πορεία της ζωής του, αλλά και για την καριέρα εργοστασιάρχη με πλαστικές σακούλες, που ξεκίνησε μετά τους Olympians, την οποία, ωστόσο, δεν έμελλε να ολοκληρώσει…

Παραδέχεται πως η εικόνα της γυναίκας του έχει παρεξηγηθεί από το κοινό, εκφράζει με ειλικρίνεια τη γνώμη του για τον Toni Sfino και μας εξηγεί πώς αντιλαμβάνεται, πλέον, τον ρόλο του ως παππού.

Δηλώνει υπερήφανος για τη συνεργασία με την κόρη του στο τελευταίο του τραγούδι «Ή εσύ ή εγώ» και μας τραγουδάει με την κιθάρα του ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να αγαπάς.

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο