Αθήνα

20 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δεν γίνεται να γίνει πρότυπο της γυναίκας η κάθε τσόντα. Είναι δυνατόν τώρα;»

LIFESTYLE

Παύλος Ευαγγελόπουλος: Τύφλα να ‘χουν οι 20αρηδες! – Εντυπωσιακό το κορμί του 59χρονου ηθοποιού

Ο Παύλος Ευαγγελόπουλος έχει κορμί… πιτσιρικά!

Έπειτα από μια γεμάτη τηλεοπτική σεζόν και την ολοκλήρωση του καθημερινού σίριαλ, «Έλα στη θέση μου», ο Παύλος Ευαγγελόπουλος επέλεξε να απολαύσει στον μέγιστο βαθμό της καλοκαιρινές του διακοπές στο όμορφο νησί της Πάρου.

Ο δημοφιλής ηθοποιός αγαπά, δε, να μοιράζεται στιγμιότυπα από την καθημερινή του ξεγνοιασιά με τους διαδικτυακούς του φίλους στα social media.

Πιο συγκεκριμένα, το απόγευμα της Τετάρτης, ο Παύλος Ευαγγελόπουλος επέλεξε να δημοσιεύσει στον προσωπικό του λογαριασμό μια φωτογραφία από την θάλασσα. Σε αυτήν διακρίνουμε πως, παρά τα 59 του χρόνια, ο ηθοποιός δεν έχει σε τίποτα να ζηλέψει σωματικά έναν… 20χρονο!

Όπως έχει πει, άλλωστε, σε παλαιότερη συνέντευξη του, ο ηθοποιός συνηθίζει να προσέχει την εξωτερική του εμφάνιση με καλή διατροφή και άθληση!

πηγή: zappit

Ροή Ειδήσεων

26/09/2021 | 00:00

Ελπιδοφόρος: Η κρίση ξεπεράστηκε – Δεν είχα πρόθεση να αναγνωρίσω το τουρκοκυπριακό κράτος

25/09/2021 | 23:49

J2US: Ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη εντυπωσίασε τους κριτές – Τι είπε ο ίδιος για τον πατέρα του! (vid)

25/09/2021 | 23:38

Επεισόδια στο Thessaloniki Pride! Άγνωστοι πέταξαν πέτρες στους συμμετέχοντες – Προσαγωγές από την ΕΛ.ΑΣ. (vids)

25/09/2021 | 23:27

Κατερίνα Λιόλιου – Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Δίδυμο-«φωτιά» στο J2US! (ΒΙΝΤΕΟ)

25/09/2021 | 23:13

Βασίλης Λεβέντης: Ραγδαία η επιδείνωση της υγείας του – Δεν είχε εμβολιαστεί κατά του κορονοϊού

25/09/2021 | 22:50

J2US – Ιωάννα Τούνη: Φαίνονταν τα… πάντα μέσα από το see through φόρεμά της – Τα “έπαιξαν” οι κριτές με την ερμηνεία της (vid)

25/09/2021 | 22:37

Δημοσκόπηση Marc: Πρώτο κόμμα ο ΣΥΡΙΖΑ στους ανεμβολίαστους – Δεύτερη η Ελληνική Λύση και τρίτο κόμμα η ΝΔ

25/09/2021 | 22:17

James Καφετζής: «Έσπασε» το συμβόλαιο και πήγε στο J2US – Τραγούδησαν… Τριαντάφυλλο με την Ειρήνη Παπαδοπούλου (vid)

25/09/2021 | 22:05

Δημοσκόπηση Marc: 11,4 μονάδες μπροστά η ΝΔ έναντι του ΣΥΡΙΖΑ – Στο 6% το ΚΙΝΑΛ

25/09/2021 | 21:46

Ο Κώστας Σλούκας έγινε πατέρας – Η σύζυγός του γέννησε κοριτσάκι!

25/09/2021 | 21:36

H Κατερίνα Στικούδη με φουσκωμένη κοιλίτσα στο J2US: «Αν σπάσουν τα νερά, θα με τρέχεις Νίκο!» (vid)

25/09/2021 | 21:27

J2US – Κοκλώνης σε Βανδή: «Το καλοκαίρι χωρίσαμε και οι δυο αλλά είμαστε μια χαρά»-Η αμήχανη αντίδραση της Βανδή! (vid)

25/09/2021 | 21:14

Λευτέρης Πετρούνιας – Βασιλική Μιλλούση: Παντρεύτηκαν και με θρησκευτικό γάμο μετά τη βάφτιση των παιδιών τους (vid)

25/09/2021 | 20:49

Σε κρίσιμη κατάσταση ο Βασίλης Λεβέντης – Νοσηλεύεται διασωληνωμένος με κορονοϊό

25/09/2021 | 20:46

Στρατηγική συνεργασία Ομίλων ΤΙΤΑΝ – ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ για επενδύσεις στη διαχείριση απορριμμάτων
Ξεσπά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δεν γίνεται να γίνει πρότυπο της γυναίκας η κάθε τσόντα. Είναι δυνατόν τώρα;»
Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Δεν ήμουν στο κρεβάτι του Φιλιππίδη αλλά άκουγα και ήξερα, δεν μπορείς να μιλήσεις γιατί θα χάσεις τη δουλειά σου» (vid)
Κραυγή αγωνίας για τον Σπύρο Φωκά: «Είναι κατάκοιτος, ζει σε προκάτ με 600 ευρώ και υποσιτίζεται»
Ο Σταύρος Νικολαϊδης καταγγέλλει για γνωστό σκηνοθέτη: «Βγαίναμε στη σκηνή τρέμοντας, έκλαιγα στην αγκαλιά της γυναίκας μου»
Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής» – «Με έχει στιγματίσει κι εμένα και την οικογένειά μου» (vid)
Άγγελος Λάτσιος: Στο Άμστερνταμ ο γιος της Ελένης Μενεγάκη – Επίσκεψη στον γιο της Μπακοδήμου