Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Είχε παράλληλη σχέση με την Καρολάιν και με την άλλη…», λέει φίλος του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου

LIFESTYLE

Παύλος Τερζόπουλος: Σοβαρό τροχαίο – Άμεσα οδηγήθηκε στο χειρουργείο

Ο Παύλος Τερζόπουλος είχε ένα σοβαρό τροχαίο ατύχημα, που τον οδήγησε στο χειρουργείο.

Ο πρώην παίκτης του «Power of love» μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο και μπήκε στο χειρουργείο. Μετά το τέλος της επέμβασης πόσταρε φωτογραφία του στο instagram και έγραψε:

«Το χειρουργείο έγινε χθες βράδυ. Όλα πήγαν καλά, δόξα τω Θεώ. Το ευχαριστώ είναι πραγματικά πολύ λίγο για τα τόσα μηνύματά σας. Μου δώσατε πραγματικά δύναμη και κουράγιο βλέποντας το πόσο δίπλα μου είστε σε αυτή τη δύσκολη στιγμή».

Παραμένει στο νοσοκομείο και αναρρώνει μέχρι οι γιατροί να του δώσουν εξιτήριο.

Δείτε την φωτογραφία:

Ροή Ειδήσεων

24/10/2021 | 09:45

«Ο Σπύρος Μπιμπίλας είχε μονίμως καρούμπαλο από τα χτυπήματα του Πέτρου Φιλιππίδη»

24/10/2021 | 09:29

Αιματηρή καταδίωξη στο Πέραμα: Από το υπουργείο Προστασίας του Πολίτη, η υπόθεση αξιολογείται ως άκρως σοβαρή

24/10/2021 | 09:12

Εξομολόγηση Φαίης Ξυλά: «Η πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχε αίσιο τέλος…» (ΒΙΝΤΕΟ)

24/10/2021 | 08:48

Θρήνος στο Ηράκλειο: Ηλικιωμένη βρέθηκε νεκρή μέσα σε αποθήκη

24/10/2021 | 08:41

«Με την Τουρκία δεν θα αποφύγουμε το απευκταίο» προειδοποιεί ο Γιώργος Φίλης (ΒΙΝΤΕΟ)

24/10/2021 | 08:29

Πυροβολισμοί στην Κηφισιά: Του λέω: «Μας σκότωσες το παιδί, γιατί;» και μου απαντά: «Καλά τους έκανα» (BINTEO)

24/10/2021 | 08:17

ΕΦΚΑ: Έρχεται νομοσχέδιο για τον συνολικό εκσυγχρονισμό του

24/10/2021 | 08:10

Ποιο ζευγάρι αποχώρησε από το J2US; (BINTEO)

24/10/2021 | 07:56

Φωτιά σε σούπερ μάρκετ στο Βύρωνα

24/10/2021 | 07:43

Μέτρα 500 εκατ. ευρώ σε νοικοκυριά: Διπλασιάζεται η επιδότηση στο ρεύμα και διευρύνεται το επίδομα θέρμανσης

24/10/2021 | 07:32

Νίκη Κεραμέως: Πέταξαν τρικάκια έξω από το σπίτι της Υπουργού Παιδείας

24/10/2021 | 07:26

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα, Κυριακή 24 Οκτωβρίου

24/10/2021 | 07:14

Ζώδια – Κώστας Λεφάκης: Εβδομαδιαίες αστρολογικές προβλέψεις 25-31 Οκτωβρίου 2021

24/10/2021 | 06:59

Καιρός: Bροχές, καταιγίδες και πτώση θερμοκρασίας σήμερα (24/10)

24/10/2021 | 01:46

ID.4 GTX: Το σπορ ηλεκτρικό SUV επιδόσεων της Volkswagen
Τηλεθέαση: Οι «Συμπέθεροι απ’ τα Τίρανα» σάρωσαν τα πάντα– Ακολούθησε το «Φως στο Τούνελ»
Τόνυ Δημητρίου: «Ήταν μια μεγάλη απάτη, έχασα πολλά χρήματα, είμαστε πολλοί και έχουμε κινηθεί νομικά»
«Η Ρένα Βλαχοπούλου μου είπε “μια χαρά είμαι Νίκο μου” και ύστερα από λίγα λεπτά έφυγε από τη ζωή»
Άρης Σερβετάλης: Αναζητούσα την ηδονή αλλά με οδηγούσε σε ένα κενό- Έπιασα πάτο, με έσωσε ένας μοναχός
Βάνα Μπάρμπα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Η άποψή μου δεν αλλάζει» – «Ένας μεγάλος παραγωγός με κοιτούσε στο μπούστο και σηκώθηκα κι έφυγα» (vid)
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος παίρνει θέση για την κόντρα Γιώργου Λιάγκα και Γρηγόρη Πετράκου (vid)