Αθήνα

26 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: Τελικά η «ψυχολόγος» της Κάρολαϊν βοήθησε στην εξιχνίαση – Τι είπε στην Αστυνομία

LIFESTYLE

Περήφανοι γονείς οι Γιάννης Μποσταντζόγλου και Δήμητρα Παπαδήμα! Η γλυκύτατη κόρη τους πήρε πτυχίο (ΦΩΤΟ)

Συγκινημένοι και περήφανοι γονείς οι ηθοποιοί Δήμητρα Παπαδήμα και Γιάννης Μποσταντζόγλου, καθώς η κόρη τους πήρε το πτυχίο της.

Συγκινημένοι και περήφανοι γονείς οι ηθοποιοί Δήμητρα Παπαδήμα και Γιάννης Μποσταντζόγλου, καθώς η κόρη τους πήρε το πτυχίο της.

Οι δυο τους δεν θα μπορούσαν να απουσιάζουν από τη τόση σημαντική στιγμή του παιδιού τους, με την ηθοποιό να δημοσιεύει φωτογραφία τους μετά την ορκωμοσία της κόρης τους στην προσωπική της σελίδα στο instagram.

[inline_article order=”1″]

«Αν δεν υπήρχε το παιδί, νόμιζα ότι δεν θα υπήρχα τώρα! Το παιδί με έχει κρατήσει και εγώ δεν ήθελα παιδί. Πήγα να το ρίξω. Μου είχε βάλει διορία ο γιατρός κι εγώ πήγα και του λέω «δεν μπορώ». Αισθανόμουν ότι δεν θα γίνω καλή μάνα! Έβλεπα εφιάλτες!», είχε δηλώσει σε παλιότερη συνέντευξή της η ηθοποιός.

Ροή Ειδήσεων

19/06/2021 | 08:47

Μπολέτης – Κάψια: «Για κάθε ασθενή που διαγιγνώσκεται με Fabry υπάρχουν 5 αδιάγνωστοι συγγενείς»

19/06/2021 | 08:38

Μέρκελ- Μακρόν: Προτεραιότητα η διασφάλιση συμφερόντων Ελλάδας και Κύπρου στην Ανατολική Μεσόγειο

19/06/2021 | 08:25

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα, Σάββατο 19 Ιουνίου

19/06/2021 | 08:09

Γλυκά Νερά: Υπάρχει εμπλοκή και τρίτου προσώπου στην δολοφονία της Καρολάιν; (BINTEO)

19/06/2021 | 08:04

Ζώδια: Ημερήσιες αστρολογικές προβλέψεις (Σάββατο 19 Ιουνίου 2021)

19/06/2021 | 07:57

Καιρός: Που θα εκδηλωθούν σήμερα βροχές και σποραδικές καταιγίδες

18/06/2021 | 23:59

Euro 2020 – Αγγλία-Σκωτία 0-0: Απογοήτευσαν οι Άγγλοι, «ζωντανοί» με το «Χ» οι «Χάιλαντερς» (vids)

18/06/2021 | 23:51

Γλυκά Νερά: Η αναπαράσταση του εγκλήματος έτσι όπως τήν περιέγραψε ο 32χρονος (vid)

18/06/2021 | 23:31

Ελλάδα – Μεξικό 101-98: Με… θέματα στην άμυνα η Εθνική και χωρίς Πρίντεζη στο Προολυμπιακό Τουρνουά (vid)

18/06/2021 | 23:08

Γλυκά Νερά: Σε πόσα χρόνια θα είναι εκτός φυλακής ο 32χρονος

18/06/2021 | 22:50

Γλυκά Νερά: «Τα ρίχνει» στην Κάρολαϊν ο 32χρονος! «Δεν ήταν καλά, μου είπε ‘’δεν πάτε να ψοφήσετε και οι δυο’’»

18/06/2021 | 22:41

Καλάβρυτα: «Άρχισε να νιώθει κάψιμο και δυσφορία» – Τι λέει η διοικήτρια του νοσοκομείου για την 55χρονη

18/06/2021 | 22:30

Έλενα Ακρίτα σε όσους αντιδρούν στον όρο «γυναικοκτονία»: «Βρε δεν πάτε στο…»

18/06/2021 | 22:23

Στη δίνη του κορονοϊού παραμένει η Ινδία – 1.587 θάνατοι και 62.500 κρούσματα μέσα σε 24 ώρες

18/06/2021 | 22:11

Γλυκά Νερά: «Ήταν μια θολή ατυχέστατη στιγμή, δεν ήταν προμελετημένο»-Τι λέει ο δικηγόρος του 32χρονου πιλότου
Ελένη Μενεγάκη: Στην Άνδρο αγκαλιά με τον γιο της Άγγελο Λάτσιο
Οργή Ελεονώρας Μελέτη με τον ΣΚΑΪ: «Με άφησαν άνεργη όταν ήμουν έγκυος κι αυτό ήταν παράνομο…»
Άγριες Μέλισσες επόμενα επεισόδια: Έκπληξη – Ο Άρης Σερβετάλης στον τρίτο κύκλο της σειράς (ΒΙΝΤΕΟ)
Εξομολόγηση Έλλης Στάη: Έχω πάθει σοβαρή κατάθλιψη- Έπρεπε να πάρω αντικαταθλιπτικά (ΒΙΝΤΕΟ)
Μαργαρίτα Νικολαΐδη: «Αυτός έπρεπε να κερδίσει το MasterChef, το άξιζε περισσότερο απ’ όλους μας…»
Μαρία Κίτσου – Δημήτρης Γκοτσόπουλος: Απολαμβάνουν τις διακοπές τους στη Σκόπελο (ΕΙΚΟΝΕΣ)