Αθήνα

17 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Μπέττυ Μαγγίρα: Με δάκρυα στα μάτια επέστρεψε στην εκπομπή, μετά τον θάνατο της μητέρας της (vid)

LIFESTYLE

Περήφανος πατέρας ο Στέλιος Κρητικός – Ο γιος του πέρασε πρώτος στη σχολή του

Ιδιαίτερη ήταν η χθεσινή ημέρα για τον Στέλιο Κρητικό και τον γιο του, Άρη, ο οποίος κατάφερε να περάσει πρώτος στην σχολή της επιλογής του.

Συγκεκριμένα, ο 18χρονος γιος του ηθοποιού πέρασε στο Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών στο τμήμα των Θεατρικών Σπουδών.

Ως περήφανος μπαμπάς ο Στέλιος Κρητικός, θέλησε να μοιραστεί με τους διαδικτυακούς του φίλους, αυτή την σημαντική στιγμή για εκείνον και την οικογένεια του.

«Συγχαρητήρια», σχολίασε στην ανάρτηση που δημοσίευσε.

Ροή Ειδήσεων

21/10/2021 | 23:56

Europa League: «Λύγισε» στο 2ο ημίχρονο ο Ολυμπιακός (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 23:48

Τραγωδία στην Κρήτη: Αυτοκτόνησε 34χρονος πατέρας τεσσάρων παιδιών

21/10/2021 | 23:23

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Πρώτη νίκη! Ο χώρος είναι ξανά εδώ

21/10/2021 | 23:15

The Bachelor: «Ειλικρινής» η Μαρία -Tο πρόσωπό μου είναι το δυνατό μου σημείο και ο χαρακτήρας μου γιατί είμαι πολυεπίπεδη!

21/10/2021 | 22:57

Euroleague: Το πάλεψε μέχρι τέλους με τη Μακάμπι ο Παναθηναϊκός

21/10/2021 | 22:36

Η κόκκινη άναψε… πράσινο για τον θρίαμβο του ΠΑΟΚ!

21/10/2021 | 22:21

Με κορονοϊό η Νανά Παλαιτσάκη: Είναι δυο φορές εμβολιασμένη

21/10/2021 | 22:20

Η δικαίωση της Φώφης που «δεν κάνει ποτέ πίσω»

21/10/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Πέμπτη 21/10

21/10/2021 | 21:57

Τσίπρας: Η κυβέρνηση έχει μετατρέψει την οχύρωση της χώρας απέναντι στον ιό σε Squid Game

21/10/2021 | 21:52

Σασμός: Το χαστούκι της Στέλλας στην Αργυρώ «ακούστηκε» σε όλο το Twitter!

21/10/2021 | 21:45

Βασιλική Τρουφάκου: «Μου έστελναν μηνύματα να πεθάνω μετά την ανάρτηση για το εμβόλιο» (vid)

21/10/2021 | 21:39

Europa Conference league: Μεγάλο διπλό του ΠΑΟΚ στην Κοπεγχάγη (ΒΙΝΤΕΟ)

21/10/2021 | 21:35

Δώρα Χρυσικού: «Με άνοιξαν από πάνω μέχρι κάτω και μετά χημειοθεραπείες – Δεν μπορώ να κάνω παιδιά»

21/10/2021 | 21:13

Ακραία πρόκληση από Τουρκία σε Ελλάδα και Κύπρο: «Αν παραβιαστεί η υφαλοκρηπίδα μας, θα πάρετε την απάντησή μας στο πεδίο»
Μπέττυ Μαγγίρα: Με δάκρυα στα μάτια επέστρεψε στην εκπομπή, μετά τον θάνατο της μητέρας της (vid)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Τι αποκάλυψε η Σοφία Βόσσου για την υγεία του παρουσιαστή
Θάλεια Ματίκα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Ήξερα ότι είναι ένας περίεργος άνθρωπος με τις εκρήξεις του»
Πικραμένος ο Κρατερός Κατσούλης: «Έχουν γράψει τέρατα για τον χωρισμό μου με την Κατερίνα Καραβάτου»
Όλγα Κεφαλογιάννη – Μίνως Μάτσας: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τη γέννηση των διδύμων (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Η Γη της Ελιάς: Tι θα δούμε στο αποψινό επεισόδιο