Αθήνα

25 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη

LIFESTYLE

Ποιο είναι το μοντέλο και πρώην παίκτρια του Power of Lover με τα 7 κιλά κοκαΐνης!

Το ξανθό μοντέλο και πρώην παίκτρια του τηλεοπτικού ριάλιτι του ΣΚΑΪ Power of Love Ε.Π. συνελήφθη με τεράστια ποσότητα κοκαΐνης, αργά το βράδυ της Πέμπτης, ξημερώματα Παρασκευής 10/09 στη Νέα Σμύρνη.

Λίγες μόνο εβδομάδες μετά τη σύλληψη του μοντέλου και άλλοτε παίκτριας του ριάλιτι My Style Rocks Αφροδίτης Μπάρμπα, με 35 φιξάκια κοκαΐνης στο αυτοκίνητό της, η Ε.Π. φέρεται να είχε στην κατοχή της 7 (!) κιλά κοκαΐνης!

Η σύλληψή της έγινε ύστερα από αστυνομική επιχείρηση σε διαμέρισμα της Νέας Σμύρνης, ενώ μαζί με την πρώην παίκτρια του ριάλιτι έχει προσαχθεί ακόμα ένα άτομο που ήταν μαζί της, μάλλον ο σύντροφός της, με τον οποίο είχαν αρραβωνιαστεί πρόσφατα και ετοιμάζονταν για γάμο!

Σημειώνεται, πως η νεαρή κοπέλα εκτός από το Power of Love είναι τελειόφοιτη τμήματος του ΕΚΠΑ, ενώ έχει κάνει σπουδές στην δημοσιογραφία και σε δραματική σχολή. Μάλιστα, εμφανιζόταν για κάποιο διάστημα και σε γνωστή πρωινή εκπομπή.

Ροή Ειδήσεων

28/09/2021 | 19:55

Γιώργος Λιάγκας: Δικαιώθηκε στην αντιδικία με συνεργάτη χρηματιστηριακής που του «έφαγε» 300.000 ευρώ (vid)

28/09/2021 | 19:47

Άγιος Παντελεήμονας: Αυτοί είναι οι δράστες που άρπαξαν τα 200.000 ευρώ από το σφραγισμένο σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 19:32

Ιωάννα Μαλέσκου για GNTM: «Δεν μου άρεσε, ένιωσα περίεργα ως γυναίκα, δεν είμαι μοντέλο για να μάθω πως να ποζάρω» (vid)

28/09/2021 | 19:27

Κατερίνα Παπουτσάκη: «Το νυφικό μου κόστισε 100€ και τα παπούτσια 20€» (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 19:00

Mad Clip: Τι θα απογίνουν τα 8000 ευρώ που βρέθηκαν στην τσέπη του μετά το τροχαίο;

28/09/2021 | 18:54

Ο Μίλτος Τεντόγλου υποψήφιος Ευρωπαίος αθλητής της χρονιάς

28/09/2021 | 18:47

ΣΥΡΙΖΑ: Υπό όρους το “ναι” στη Συμφωνία για τις φρεγάτες με υπαινιγμούς για το συνολικό εξοπλιστικό πρόγραμμα

28/09/2021 | 18:37

Άστραψαν τα φλας στο Προεδρικό για το μαξιλάρι με την Κατερίνα Σακελλαροπούλου και τη γάτα της Καλυψώ (ΕΙΚΟΝΕΣ)

28/09/2021 | 18:34

Βασίλης Λεβέντης: «Εγώ είμαι καλά χάρη στο εμβόλιο – Είναι μαχητής και αγωνιστής», λέει η σύζυγός του

28/09/2021 | 18:26

Νέος ισχυρός σεισμός στο Ηράκλειο

28/09/2021 | 18:25

Μητσοτάκης από Κρήτη: Ενίσχυση 20.000 ευρώ στους σεισμόπληκτους και αναστολή ΕΝΦΙΑ – Αναλυτικά τα μέτρα στήριξης (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 18:21

Χανιά: «Είναι μπόλικοι αυτοί που με πείραξαν…» – Συγκλονίζουν τα λόγια του 19χρονου ΑμεΑ που φέρεται να κακοποιήθηκε από τον πατέρα του και ιερείς

28/09/2021 | 18:09

Επεισόδια στο ΕΠΑΛ-Η μαρτυρία μαθήτριας: «Φασίστες με κουκούλες χτυπούσαν και μαχαίρωναν» (vid)

28/09/2021 | 18:03

Α/ΓΕΕΘΑ: Επικό τρολάρισμα στην Τουρκία με το υποβρύχιο «Παπανικολής»

28/09/2021 | 18:03

Δωρεά διαδραστικού αμφιθεάτρου στη Φαρμακευτική Σχολή του ΕΚΠΑ, από το «Ίδρυμα Κλέων Τσέτης» – Έργο πνοής για τη νέα γενιά φαρμακοποιών
Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη
Ρούλα Κορομηλά: Με πόνους και πυρετό η παρουσιάστρια μετά την 3η δόση εμβολίου κατά του κορονοϊού
Τα δάκρυα του Δημήτρη Αλεξάνδρου για το ροζ βίντεο της Ιωάννας Τούνη (vid)
Ιωάννα Τούνη: Στα πατώματα για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου – «Του λένε πόσο π@@@να είμαι μαζί με ροζ βίντεο» (vid)
Γιώργος Καπουτζίδης: Σπάνια εμφάνιση με την αδερφή του Κική στο Ηρώδειο (ΕΙΚΟΝΑ)
Άκης Πετρετζίκης: Το καυτό φιλί στη νύφη, το εντυπωσιακό νυφικό και η λαμπερή είσοδος στη δεξίωση