Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Πωλίνα: Η παρενόχληση υπήρχε πάντα αλλά είναι θέμα χαρακτήρα πως θα το αντιμετωπίσεις

Στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» μίλησε η Πωλίνα για το θέμα της παρενόχλησης, για το πως της μπήκε το «μικρόβιο» του τραγουδιού, αλλά και για τη συνεργασία της με τον Χρήστο Δάντη.

Οι δυο τους θα εμφανιστούν σε συναυλία στην παραλία Αρετσούς στις 2 Οκτωβρίου.

«Η παρενόχληση υπήρχε πάντα, αλλά είναι θέμα χαρακτήρα. Όταν εσύ αντιληφθείς ότι κάποιος πάει να εκμεταλλευτεί κάτι, αλλά κρατάει κάποια προσχήματα και δεν σε έχει ενοχλήσει, μπορείς να το ξεπεράσεις. Από εκεί και πέρα, αν γίνει μία σοβαρή παρενόχληση, θεωρώ χωρίς να παρεξηγηθεί αυτό που θα πω, την ώρα που γίνεται η κίνηση είτε τους δίνεις μια μπούφλα είτε ανοίγεις την πόρτα στην καλύτερη και του λες “άντε γεια”.

Δεν μπορώ να κρατήσω εγώ τον θυμό μου, την ώρα που εσύ θα με παρενοχλήσεις και θα το θυμηθώ πολύ μετά. Εκείνη την ώρα, όμως, πρέπει να πάρω θέση. Βέβαια, είναι θέμα χαρακτήρα γιατί αν φοβηθώ είναι ακόμα χειρότερο. Ο φόβος, δηλαδή όσοι το βίωσαν σε αυτή την περίπτωση, είναι ότι χειρότερο. Το κρύβεις, σε τρώει να το σκέφτεσαι. Είναι πολύ άσχημο συναίσθημα. Απλά εγώ είμαι έτσι».

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο