Αθήνα

28 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»

LIFESTYLE

«Προσπαθείτε να βγάλετε κάτι πικάντικο, αλλά δεν θα απαντήσω» – Σε αμηχανία η Τσιμτσιλή με τον Γιάννη Μπέζο

Η αμήχανη στιγμή κατά τη συζήτηση της παρουσιάστριας με τον ηθοποιό.

Καλεσμένος στο πλατό του Happy Day ήταν σήμερα ο Γιάννης Μπέζος, ο οποίος παραχώρησε συνέντευξη στην Σταματίνα Τσιμτσιλή.

Ο γνωστός ηθοποιός, μάλιστα, αντέδρασε όταν η παρουσιάστρια του έκανε μια συγκεκριμένη ερώτηση και ακολούθησε ο παρακάτω διάλογος.

ΣΤ.ΤΣ.: Στην επαρχία, που οι άνθρωποι δεν έχουν την τύχη να σας δουν τόσο συχνά, αν έρθει κάποιος να βγάλετε μια σέλφι, όχι αγκαλιές και φιλιά…

Γ.ΜΠ.: Μη με ρωτάτε τέτοια πράγματα, δεν θα σας απαντήσω. Τα έχω απαντήσει πολλές φορές.

ΣΤ.ΤΣ.: Για αγκαλιές και φιλιά! Για σέλφι;

Γ.ΜΠ.: Τα έχω απαντήσει πάρα πάρα πολλές φορές.

ΣΤ.ΤΣ.: Δεν το είπα για κακό, αλλά…

Γ.ΜΠ.: Έχω απαντήσει 500 φορές.

ΣΤ.ΤΣ.: Έχετε απόλυτο δίκιο! Δεν προσπαθώ να βγάλω κάτι πικάντικο.

Γ.ΜΠ.: Προσπαθείτε να βγάλετε κάτι πικάντικο, αλλά δεν με ενοχλεί καθόλου. Σας απαντώ ότι δεν θα απαντήσω σε αυτές τις ερωτήσεις.

ΣΤ.ΤΣ.: Τον αγαπώ! Έχω γενέθλια, οπότε είναι λίγο πιο ανεκτικός.

Γ.ΜΠ.: Χιλιόχρονη!

Ροή Ειδήσεων

16/06/2021 | 17:25

EURO 2021: Χιλιάδες Ούγγροι φωνάζουν συνθήματα για τον Κρίστιαν Ερικσεν στη Βουδαπέστη

16/06/2021 | 17:04

Μαρία Ηλιάκη: Το βίντεο του Στέλιου Μανουσάκη με την ίδια αγκαλιά με την κόρη τους (vid)

16/06/2021 | 17:02

Tα χρόνια πολλά του Νίκου Παπανδρέου στον αδερφό του Γιώργο με μια ανέμελη φωτογραφία από τον Καναδά

16/06/2021 | 16:49

Ναταλία Γερμανού: Θα παρουσιάσει έκτακτη εκπομπή στον Alpha για την “Αγγελική”

16/06/2021 | 16:30

Καρολίνα Καλύβα: Ο Τριαντάφυλλος πατούσε επί πτωμάτων, ο Παππάς έριχνε λάσπη, η Ελένη έχει χαμηλή συνείδηση

16/06/2021 | 16:27

Γιατί ακυρώνεται η απογευματινή ενημέρωση για την πορεία της πανδημίας

16/06/2021 | 16:21

Στη δημοσιότητα τα πέντε μέλη σπείρας που έκλεβαν αυτοκίνητα και καταστήματα στην Αττική (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 16:17

«Μακριά από τις μεγαλειώδεις εμφανίσεις που την έχουμε συνηθίσει»: Viral το ΔΤ για συναυλία της Μόνικα

16/06/2021 | 16:14

Η ιστορική συνάντηση Ρέιγκαν με Γκορμπατσόφ το 1985 και η πρώτη χειραψία που άφησε εποχή (ΕΙΚΟΝΑ)

16/06/2021 | 16:05

Αναβλήθηκε η δίκη για το «τρομοδέμα» στον Παπαδήμο- Στο Εφετείο ο πρώην πρωθυπουργός (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 16:05

Φθιώτιδα: Προφυλακιστέος ο 25χρονος για τον βιασμό της 11χρονης – Τι υποστήριξε

16/06/2021 | 15:53

Έφη Αχτσιόγλου: Στη Βουλή λίγο πριν φέρει στον κόσμο το πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

16/06/2021 | 15:52

Γενεύη-Αμερικανορωσική συνάντηση κορυφής: Το τετ-α-τετ Μπάιντεν-Πούτιν – Οι μεγάλες διαφωνίες και οι μικρές προσδοκίες

16/06/2021 | 15:33

Παναγιώτα Βλαντή: Αυτός είναι ο μυστηριώδης άνδρας που παντρεύτηκε μυστικά στην Ύδρα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

16/06/2021 | 15:22

Μαρία Σάκκαρη: Είμαι ευτυχισμένη στην προσωπική μου ζωή
Η εκδίκηση του Σπύρου Παπαδόπουλου στον ΣΚΑΪ: Το φυσάνε και δεν κρυώνει στο κανάλι με το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Η Ευγενία Δημητροπούλου παντρεύτηκε κρυφά τον αγαπημένο της
Λιάγκας για Θεοφάνους: «Μας έχει καθυβρίσει από το πρωί και δικαίως… Μου έστειλε ένα έντονο μήνυμα» (BINTEO)
Σοφία Μαργαρίτη: Δεν μπορώ να δουλέψω μετά το Survivor λόγω τραυματισμού – Δεν μπορώ ούτε να μετακινηθώ με ευκολία (vid)
Τριαντάφυλλος: Υπέγραψε ήδη συμβόλαιο για τη νέα του συνεργασία (BINTEO)
Survivor – spoiler: Ποιος κερδίζει την 2η ασυλία και η έκπληξη με το έπαθλο!