Αθήνα

21 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Είχε παράλληλη σχέση με την Καρολάιν και με την άλλη…», λέει φίλος του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου

LIFESTYLE

Τι συμβαίνει στον Πυγμαλίωνα Δαδακαρίδη; Η ανακοίνωση για το πρόβλημα της υγείας του στο Facebook

Ανησυχία στους θαυμαστές του προκάλεσε το μήνυμα του Πυγμαλίωνα Δαδακαρίδη, ο οποίος μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο facebook ανακοίνωσε ότι δεν θα συμμετάσχει τελικά στην παράσταση

Ανησυχία στους θαυμαστές του προκάλεσε το μήνυμα του Πυγμαλίωνα Δαδακαρίδη, ο οποίος μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο facebook ανακοίνωσε ότι δεν θα συμμετάσχει τελικά στην παράσταση «Αχαρνής» επικαλούμενος λόγους υγείας.

«Δυστυχώς λόγω ενός σοβαρού θέματος υγείας που μου προέκυψε δεν θα καταφέρω να είμαι στην περιοδεία στους Αχαρνείς …..για να γίνω καλύτερα θα πρέπει να προστατέψω το σώμα μου ώστε να μπορώ να είμαι εντάξει για όλες τις υπόλοιπες υποχρεώσεις του χειμώνα αλλά και για εμένα τον ίδιο….εύχομαι στην ομάδα που θα κατέβει με τους Αχαρνείς στην περιοδεία του καλοκαιριού να είναι υγιείς τυχεροί και γεμάτοι ενέργεια και κόσμο ,μόνο τα καλύτερα!!!!

Κύριε Τσιανο κύριε Φιλιππίδη, κύριε Χαϊκάλη, κύριε Κόκλα, κύριε Παπαματθαίου, κύριε Τάγαρη αγαπημένοι μου συνάδελφοι και όλα τα τόσο ταλαντούχα παιδιά του χορού καλή επιτυχία ….θα σας σκέφτομαι και θα παίζω και εγώ από όπου θα είμαι την παράσταση στο μυαλό μου!!!!», έγραψε ο γνωστός ηθοποιός.

Ροή Ειδήσεων

24/10/2021 | 16:01

Γάμος Φίλιππου Γλύξμπουργκ-Νίνας Φλορ: Γεύμα στον Ναυτικό Όμιλο Πειραιά για τους προσκεκλημένους (ΕΙΚΟΝΕΣ)

24/10/2021 | 15:46

Πυροβολισμοί στην Κηφισιά: Αυτός είναι ο «σαμουράι» που σκότωσε τον υπάλληλο της εταιρείας φυσικού αερίου (ΕΙΚΟΝΕΣ)

24/10/2021 | 15:38

Άγριες Μέλισσες-Ραγδαίες εξελίξεις: Ο Μελέτης σώζει τη ζωή του Κωνσταντή

24/10/2021 | 15:09

Γιώργος Τσαλίκης: Ο ΣΚΑΪ «τα βρίσκει» μαζί του και προτείνει εκπομπή στον τραγουδιστή

24/10/2021 | 14:53

Δέσποινα Βανδή-Βασίλης Μπισμπίκης: Μαζί σε κρητικό γλέντι στο Μοσχάτο μετά το J2US (vid)

24/10/2021 | 14:31

Σεισμός 3,5 ρίχτερ στο Αρκαλοχώρι – 14,8 χιλιόμετρα το εστιακό βάθος

24/10/2021 | 14:25

Μάνος Βακούσης: Πριν γίνω ηθοποιός ήμουν βοηθός σε νεκροτομείο, μου έφεραν μια κοπέλα που ήταν γειτόνισσα μου (vid)

24/10/2021 | 14:08

Πυροβολισμοί στην Κηφισιά: «Δεν γίνεται ένας ψυχάκιας να κυκλοφορεί με χαρτί και να οπλοφορεί» λέει ο αδελφός του νεκρού υπαλλήλου

24/10/2021 | 14:05

Συγκρότηση σε Σώμα του νέου Δ.Σ . ΕΕΔΣΑ

24/10/2021 | 14:00

Ελένη Μενεγάκη: Μετακομίζει από τα Μελίσσια – Η νέα κατοικία – Που θα μείνει ο Άγγελος (ΕΙΚΟΝΕΣ)

24/10/2021 | 13:39

Ελευσίνα: Χτύπησαν με ρόπαλα 16χρονο κατά τη διάρκεια εκπαιδευτικής εκδρομής