Αθήνα

13 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ηλίας Γκιώνης για βίντεο Ιωάννας Τούνη: «Το έλυσε εξωδικαστικά και πήρε χρήματα! Αυτό που κάνει είναι ανήθικο»

LIFESTYLE

Ρεγγίνα Μακέδου: «Έκλαψα, πόνεσα, είπα ότι θα πεθάνω όταν έμαθα για τον καρκίνο, αρνήθηκα ότι θα πεθάνω» (vid)

Λίγες ημέρες μετά την αποχώρηση από το DWTS, η Ελένη Τσολάκη φιλοξένησε την Ρεγγίνα Μακέδου και εκείνη μίλησε από καρδιάς για την μάχη που έδωσε και συνεχίζει να δίνει με τον καρκίνο.

«Έκλαψα, θύμωσα πολύ όταν έμαθα για τον καρκίνο. Είναι κάποια στάδια που περνά ο κάθε ασθενής κι είναι το φυσιολογικό. Έκλαψα, πόνεσα κι είπα ότι θα πεθάνω. Αρνήθηκα ότι θα πεθάνω, όπως κι οι φίλοι μου αρνήθηκαν ότι θα είμαι στενοχωρημένη. Δεν επέτρεψα σε κανένα να με δει σαν την καημένη άρρωστη. Έβαζα αυτόματο Χ.» είπε η Ρεγγίνα Μακέδου.

«Έβγαλα ανθρώπους από την ζωή μου, φρόντισε ο καρκίνος για αυτό. Ήταν η πιο σοβαρή ασθένεια κι η μεγαλύτερη κάθαρση. Ο καρκίνος σου διώχνει άλλους καρκίνους από τη ζωή σου, πάρα πολύ κοντινούς ανθρώπους» συμπλήρωσε η Ρεγγίνα Μακέδου.

Ροή Ειδήσεων

17/01/2022 | 13:18

Σακελλαρόπουλος – Τσαμπάς: Για την «σούπα» της Λεωφόρου και το κάζο της ΑΕΚ!

17/01/2022 | 13:18

Περιστέρι: Στον ανακριτή ο 32χρονος που κατηγορείται πως βίασε τη 14χρονη ετεροθαλή αδερφή της συντρόφου του

17/01/2022 | 13:09

Ρούλα Βροχοπούλου: Θέλησε να συστήσει την γάτα της και έγινε… χαμός!

17/01/2022 | 13:01

Η Παγώνη απαντά στην επίθεση του Γονίδη: «Δεν είναι γιατρός…» (ΒΙΝΤΕΟ)

17/01/2022 | 12:57

Βιασμός στη Θεσσαλονίκη: Η 24χρονη κατονόμασε κι άλλο πρόσωπο – Ξεχωριστή προκαταρκτική εξέταση για το κύκλωμα μαστροπείας

17/01/2022 | 12:48

Στάθης Παναγιωτόπουλος: Έρευνα για ενδεχόμενη εμπλοκή ανήλικων προσώπων

17/01/2022 | 12:41

Η Κατερίνα Καραβάτου με αισθησιακό τοπ στην πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τον χωρισμό με τον Κρατερό Κατσούλη (ΕΙΚΟΝΑ)

17/01/2022 | 12:38

Τζέιμς Καφετζής: Έγινε… καντινιέρης και φτιάχνει burger!

17/01/2022 | 12:34

Ανδρουλάκης για Φασιανό: Η ζωή του έγινε απόδειξη ότι η τέχνη θα αντηχεί σε όλο τον κόσμο

17/01/2022 | 12:26

Αλβέρτος Μπουρλά στη Le Figaro: Είμαστε σε καλή θέση για να πάρουμε τις ζωές μας πίσω την άνοιξη

17/01/2022 | 12:21

Ο Ηλίας Γκιώνης για τη μήνυση του Φιντιρίκου: «Δεν κρύβομαι και δεν φοβάμαι» τις απειλές από αγνώστους (vid)

17/01/2022 | 12:18

Δημήτρης Αλεξάνδρου: Έγινε «μαλλιά κουβάρια» με τον δικηγόρο του 35χρονου που κατήγγειλε η Ιωάννα Τούνη

17/01/2022 | 12:10

Λύτρας για Τούνη: Στο ροζ βίντεο είναι ημιλιπόθυμη ενώ ο άνδρας γελάει κοιτώντας την κάμερα

17/01/2022 | 11:47

Σάλος με την δήλωση της Σίσσυς Χρηστίδου για τον βιασμό της 24χρονης

17/01/2022 | 11:44

Οικονόμου για πανεπιστημιακή αστυνομία: Ξεκινά σήμερα η εκπαίδευση των 400 ειδικών φρουρών
Ηλίας Γκιώνης για βίντεο Ιωάννας Τούνη: «Το έλυσε εξωδικαστικά και πήρε χρήματα! Αυτό που κάνει είναι ανήθικο»
Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη
O Φιντιρίκος κατέθεσε μήνυση εις βάρος του Γκιώνη– Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση η μητέρα του επιχειρηματία
Η Βανδή δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία της με τον Μπισμπίκη και το instagram παραληρεί
Βαρύ πένθος για τη Φαίη Μαυραγάνη: «Α ρε μαμά, α ρε μανούλα» (EIKONA)
Τούνη: Μήνυση εις βάρος της για συκοφαντική δυσφήμιση – «Tου εύχονταν να βγάλει καρκίνο και να πεθάνει» (vid)