Αθήνα

5 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη

LIFESTYLE

Ρούλα Σταματοπούλου: Έγκυος στο πρώτο της παιδί – Τι μήνυμα που στέλνει στις γυναίκες (EIKONA)

Η Ρούλα Σταματοπούλου ανακοίνωσε τα ευχάριστα νέα της εγκυμοσύνης της μέσα από τα social media. Η γνωστή make up artist περιμένει το πρώτο της παιδί και η χαρά δεν δεν κρύβεται στη νέα της ανάρτηση στο instagram.

Δημοσιεύοντας μια τρυφερή φωτογραφία κρατώντας το υπερηχογράφημα, η Ρούλα Σταματοπούλου λάμπει από ευτυχία δίπλα στον σύντροφό της, Κωνσταντίνο!

Για μας το 2022 θα είναι η ωραιότερη χρόνια της ζωής μας, μιας και η οικογένεια μας μεγαλώνει! Δεν μπορώ να σας περιγράψω με λόγια τα συναισθήματα μας και την χαρά μας!!! Νιώθω τεράστια ευγνωμοσύνη και θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον άνθρωπο μου Κωνσταντίνος που με την αγάπη του και την υπομονή του μου έδινε δύναμη γι αυτό το θαύμα», έγραψε η Ρούλα Σταματοπούλου.

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Roula Stamatopoulou (@larou1)

Ροή Ειδήσεων

17/01/2022 | 00:54

2022 Mazda MX-5: Βελτιωμένος χειρισμός και νέες επιλογές

16/01/2022 | 23:01

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Μια… σούπα που θα την ξεχάσει και το youtube!

16/01/2022 | 22:59

Εύβοια: Πέθανε ο 68χρονος που προσπάθησε να τον κάψει ζωντανό η σύντροφός του με οινόπνευμα

16/01/2022 | 22:51

Προειδοποίηση Αρναούτογλου: Πολλές περιοχές της χώρας μας, ίσως μάλιστα και παραθαλάσσιες να ντυθούν στα λευκά!

16/01/2022 | 22:45

Ηλίας Μόσιαλος: Πάμε προς κορύφωση του κύματος της πανδημίας κορονοϊού

16/01/2022 | 22:37

Ειρήνη Λαγούδη: Ανοίγει και πάλι η υπόθεση του θανάτου της – Καλείται πρόσωπο «κλειδί» για κατάθεση

16/01/2022 | 22:18

3χρονη βοηθά την 5χρονη αδελφή της Αριάννα που έχει καρκίνο και δεν την αφήνει λεπτό μόνη!

16/01/2022 | 22:08

Τζόκερ: Η κλήρωση 2390 για τα 1.000.000 ευρώ – Oι τυχεροί αριθμοί

16/01/2022 | 22:06

Θεσσαλονίκη: Μεγάλη διαμαρτυρία έξω από το Αχίλλειον μετά την καταγγελία βιασμού 24χρονης – Συνθήματα και επιθέσεις

16/01/2022 | 21:52

Αλέκος Φασιανός: «Οταν δεν ζωγραφίζω είμαι δυστυχής» – «Έφυγε» ο σημαντικός ζωγράφος

16/01/2022 | 21:42

Survivor-«Ξαφνικός θάνατος»: Ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε με συνοπτικές διαδικασίες το «τέλος» τους (vid)

16/01/2022 | 21:31

Αλέκος Φασιανός: Πέθανε ο σπουδαίος έλληνας ζωγράφος

16/01/2022 | 21:27

Χαμός στο Survivor: Κατέρρευσε με κλάματα η Μυριέλλα Κουρεντή – «Ειλικρινά θα φύγω» (vid)

16/01/2022 | 21:22

Τζένη Μπαλατσινού: Φωτογραφίζει τον ενός έτους γιο της Παναγιώτη-Αντώνιο, με την φίλη του (ΕΙΚΟΝΑ)

16/01/2022 | 21:04

Τραγωδία στο Θέρμο Αιτωλοακαρνανίας: Νεκρός 48χρονος ποδηλάτης σε σύγκρουση με ΙΧ αυτοκίνητο
Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη
Ηλίας Γκιώνης για βίντεο Ιωάννας Τούνη: «Το έλυσε εξωδικαστικά και πήρε χρήματα! Αυτό που κάνει είναι ανήθικο»
Η Βανδή δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία της με τον Μπισμπίκη και το instagram παραληρεί
Μαρία Ηλιάκη: Νόσησε και η 7 μηνών κόρη της από κορονοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)
O Φιντιρίκος κατέθεσε μήνυση εις βάρος του Γκιώνη– Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση η μητέρα του επιχειρηματία
Βαρύ πένθος για τη Φαίη Μαυραγάνη: «Α ρε μαμά, α ρε μανούλα» (EIKONA)