Σάκης Κατσούλης: Η απάντηση της αδερφής του στα υπονοούμενα του Νίκου Μπάρτζη - TheCaller

Αθήνα

35 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Χριστίνα Αλεξανιάν: Στο νοσοκομείο η ηθοποιός – «Το θαύμα σου χαρίζεται για να ξανά πιστέψεις»

LIFESTYLE

Σάκης Κατσούλης: Η απάντηση της αδερφής του στα υπονοούμενα του Νίκου Μπάρτζη

O Νίκος Μπάρτζης μίλησε για τον Σάκη Κατσούλη στο Σου Κου Family με την αδερφή του Σάκη να δίνει τη δική της απάντηση στον πρώην παίκτη του Survivor.

«Αν ήμουν μια γυναίκα που έχει υποστεί όλα αυτά που λένε για τον Σάκη, ακόμη και στην άκρη του κόσμου να ήμασταν, δεν θα τον πλησίαζα. Δεν θα ασχοληθώ με τα όσα δήλωσε ο κ. Νίκος Μπάρτζης. Αυτή είναι η γνώμη του καλώς ή κακώς. Ήταν ακραία η σύνδεση που πήγε να κάνει με θέματα της επικαιρότητας. Είναι άποψή του ότι ο αδερφός μου παίζει θέατρο.

Την Μαριαλένα φυσικά και την ξέρω. Η κάθε οικογένεια λέει αυτό που πιστεύει ότι είναι σωστό. Εγώ επιμένω ότι είναι προσωπικά του αδερφού μου και της Μαριαλένας και περιμένουμε να βγούνε έξω κι ας τα πούνε έξω. Δεν θα απαντήσω στο ότι ήταν χειριστικός, είναι δικό τους θέμα. Δεν με ενδιαφέρει. Για τα προσωπικά τους δεν μου πέφτει λόγος. Καλοδεχούμενο θα είναι όποιο κορίτσι θα είναι δίπλα στον αδερφό μου, αρκεί να είναι καλά.» ανέφερε η αδερφή του Σάκη Κατσούλη για όσα ακούγονται.

Ροή Ειδήσεων

02/08/2021 | 09:59

Ιωάννα Τούνη: «Χαμός» με την ανάρτηση της για τις κλειστές ταβέρνες εν μέσω καύσωνα

02/08/2021 | 09:40

Γλυκά Νερά: Πάμε για ολική ανατροπή; Η ΕΛ.ΑΣ. ψάχνει τον συνεργό του 32χρονου δολοφόνου της Καρολάιν

02/08/2021 | 09:36

Μίλτος Τεντόγλου: Με συρτάκι πανηγύρισε την κατάκτηση του χρυσού (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 09:22

Μίλτος Τεντόγλου: Συγκινεί η μητέρα του – Γλέντι στα Γρεβενά για το χρυσό (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 09:18

Στέφανος Ντούσκος: Θερμή υποδοχή στον χρυσό Ολυμπιονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 08:54

Ζώδια: Αστρολογικές προβλέψεις για σήμερα, 2 Αυγούστου

02/08/2021 | 08:42

Καύσωνας – ΔΕΔΔΗΕ: Πού θα γίνουν διακοπές ρεύματος σήμερα σε όλη τη χώρα (ΠΙΝΑΚΕΣ)

02/08/2021 | 08:42

Σε λίγες ώρες ο τελικός των κρίκων με Λευτέρη Πετρούνια – Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (2/8)

02/08/2021 | 08:36

Ναύπλιο: Κυκλοφορούσε γυμνή στους δρόμους της πόλης

02/08/2021 | 08:24

Ζέτα Μακρυπούλια – Μιχάλης Χατζηγιάννης: Χώρισε το αγαπημένο ζευγάρι μετά από 12 χρόνια

02/08/2021 | 08:16

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Δευτέρα 2 Αυγούστου

02/08/2021 | 08:06

Καιρός: «Καμίνι» η χώρα – Το θερμόμετρο θα φτάσει στους 47 βαθμούς! (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 07:38

Επική δήλωση Τεντόγλου: «Το απόγευμα είναι η απονομή; Τι ώρα;» (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 07:29

Ρόδος: Δύσκολη νύχτα για το νησί – Μαίνεται η φωτιά στην περιοχή των Μαριτσών- Ψίνθου (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 07:24

Τραγωδία στα Πατήσια: Δύο νεκροί μετά από φωτιά σε διαμέρισμα (ΒΙΝΤΕΟ)
Χριστίνα Αλεξανιάν: Στο νοσοκομείο η ηθοποιός – «Το θαύμα σου χαρίζεται για να ξανά πιστέψεις»
Η Άννα Αδριανού για τον τραγικό θάνατο του αδερφού της: «Ήταν 18 ετών, σκοτώθηκε με τη μηχανή στην τελευταία τάξη του λυκείου»
«Βαρύ» πένθος για τον Μιχάλη Ιατρόπουλο (ΕΙΚΟΝΑ)
«Προσοχή με τον καύσωνα»: Το μήνυμα της Μενεγάκη και η φωτογραφία από Άνδρο (ΕΙΚΟΝΑ)
Αποκάλυψη Μέλπως Ζαροκώστα: «Ο Κωνσταντάρας έπασχε από νοσηρή κατάθλιψη»
Στανίση: Δεν μου πάνε ούτε ο γάμος ούτε η συντροφικότητα- Γιατί δεν έκανα παιδί