Σάκης Κατσούλης: Η πρώτη ανάρτηση μετά τη νίκη του στο Survivor - Αγκαλιά με τη Μαριαλένα και το τρόπαιο - TheCaller

Αθήνα

30 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Επικός Αντετοκούνμπο: Tραγουδάει Χαρά Βέρρα και… «θα κάνω ζημιές» (ΒΙΝΤΕΟ)

LIFESTYLE

Σάκης Κατσούλης: Η πρώτη ανάρτηση μετά τη νίκη του στο Survivor – Αγκαλιά με τη Μαριαλένα και το τρόπαιο

Την πρώτη του ανάρτηση έκανε ο Σάκης Κατσούλης στον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram μετά τη νίκη στο Survivor.

Ο δημοσίευσε στον λογαριασμό του στο isntagram φωτογραφίες από τη βραδιά του τελικού αλλά και τη πορεία του μέσα στο παιχνίδι και έγραψε:

“Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει. Ακόμη νομίζω ότι ονειρεύομαι! Το ευχαριστώ είναι πολύ μικρή λέξη μπροστά σε αυτό που νιώθω για όλους εσάς!! Χωρίς την στήριξη και την αγάπη σας δεν θα είχα κάνει ποτέ το όνειρο μου πραγματικότητα! ”

Ροή Ειδήσεων

24/07/2021 | 14:21

Σία Κοσιώνη: Αποχαιρέτησε για καλοκαίρι κι έστειλε το δικό της μήνυμα (ΕΙΚΟΝΑ)

24/07/2021 | 14:16

Άγγελος Λάτσιος: Στη θάλασσα με τον Μάκη Παντζόπουλο – Οι κοινές φωτογραφίες από τα Άχλα

24/07/2021 | 14:06

Τζούλια Νόβα: Παντρεύομαι και είμαι πολύ ευτυχισμένη – Ποιος είναι ο σύντροφός της

24/07/2021 | 13:54

Ολυμπιακοί Αγώνες: Δείτε την εξαιρετική εμφάνιση του Λευτέρη Πετρούνια που δεν προβλήθηκε ζωντανά (ΒΙΝΤΕΟ)

24/07/2021 | 13:26

Έβαψαν χρυσαφί το άγαλμα του Αγίου Κοσμά του Αιτωλού στην Κλεισούρα (ΕΙΚΟΝΑ)

24/07/2021 | 13:07

47 χρόνια από την πτώση της χούντας και την αποκατάσταση της δημοκρατίας στην Ελλάδα

24/07/2021 | 12:55

ΕΚΠΑ: Τα εμβόλια της COVID-19 δεν αλλάζουν τα γονίδιά μας και δεν μένουν στο σώμα μας για περισσότερο από μερικές ημέρες

24/07/2021 | 12:40

Η γκάφα των Ιαπώνων με Πετρούνια – Η απάντηση της ΕΡΤ

24/07/2021 | 12:17

Ανδρουλάκης: «Ημουν και είμαι ΠΑΣΟΚ – Χρειάζονται πολλοί προοδευτικοί καμικάζι για να ανασυγκροτήσουμε τη Δημοκρατική Παράταξη»

24/07/2021 | 12:09

Δάνης Κατρανίδης: Δύσκολες ώρες για τον ηθοποιό – Αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα υγείας

24/07/2021 | 12:03

Μετάλλαξη Δέλτα: Ενδεχόμενο για 5.500 κρούσματα την ημέρα – Αυξάνονται 25% κάθε 24ωρο οι νοσηλείες

24/07/2021 | 11:51

Σπύρος Χατζηαγγελάκης: Η ευχή γιαγιάς για «καλή συνουσία» μετά το εμβόλιο (ΕΙΚΟΝΑ)

24/07/2021 | 11:32

Ανήλικος χωρίς δίπλωμα παρέσυρε ηλικιωμένο με αναπηρικό αμαξίδιο στην Κάλυμνο

24/07/2021 | 11:22

Ενόργανη: Τα φιλιά του Πετρούνια στις κόρες του και στη Βασιλική Μιλλούση μετά το τέλειο πρόγραμμα (ΒΙΝΤΕΟ)

24/07/2021 | 11:17

Βελόπουλος: Δεν θα παραστεί στη δεξίωση της Προεδρίας – Η απάντηση της ΠΤΔ
Δέσποινα Βανδή: Φήμες για νέο έρωτα μετά τον χωρισμό της από τον Ντέμη Νικολαϊδη
Κρατερός Κατσούλης: «Πέρασα ισχυρό σοκ από μια παραλίγο μεγάλη ζημιά που πήγα να πάθω στην υγεία μου»
Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει στα 51 της χωρίς ίχνος μακιγιάζ με ομορφιά που κόβει την ανάσα
Ρένια Λουιζίδου: Ούτε εμείς κάναμε το εμβόλιο γλεντώντας αλλά το κάναμε για λόγους κοινωνικής υπευθυνότητας
Μαρία Ηλιάκη: Θήλασε την κόρη της σε δημόσιο χώρο στην Ελβετία και μοιράζεται την εμπειρία της
Συντετριμμένη η Μαρία Μενούνος: Νέα απώλεια λίγο μετά τον θάνατο της μητέρας της