Αθήνα

30 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

Σία Κοσιώνη: Αποχαιρέτησε για καλοκαίρι κι έστειλε το δικό της μήνυμα (ΕΙΚΟΝΑ)

Η Σία Κοσιώνη σταματά την παρουσίαση του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του ΣΚΑΙ για το καλοκαίρι και το βράδυ της Παρασκευής, στον αποχαιρετισμό της στους τηλεθεατές ευχήθηκε στους τηλεθεατές: «Από εμένα προσωπικά, καλό καλοκαίρι! Να είστε όλοι καλά».

Λίγο αργότερα, η Σία Κοσιώνη έκανε μια ανάρτηση στο προφίλ της στο instagram, γράφοντας: «Λοιπόν, φεύγω εγώ τώρα! Ήσυχα, ε; Καλό, δροσερό και χαρούμενο καλοκαίρι σε όλους! Και να προσέχετε!»

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sia Kossioni (@siakossioni)

 

Ροή Ειδήσεων

27/09/2021 | 18:28

Σοκάρει ο Μαρίνος Κόνσολος: «Μου είχε βάλει κοριό κάτω από τον καναπέ και με παρακολουθούσε και μου το είπε μετά» (vid)

27/09/2021 | 18:19

Αλέξης Τσίπρας προς κυβέρνηση για ΔΕΗ: Θα αναζητηθούν όλες οι ευθύνες για το μεγάλο παζάρι στα ασημικά

27/09/2021 | 18:17

Κορονοϊός: Τρίτη δόση – Ποιο εμβόλιο θα χορηγείται

27/09/2021 | 17:55

Ο κακός χαμός με Καινούργιου και Σάσα Σταμάτη για Δανάη Μπάρκα: «Δεν ξέρω τι της μεταφέρθηκε» (vid)

27/09/2021 | 17:46

Κορονοϊός: Ο χάρτης διασποράς – 426 κρούσματα σε Αττική, 325 Θεσσαλονίκη

27/09/2021 | 17:36

Άγριες Μέλισσες: Η συνάντηση των πρωταγωνιστών στη μυστική πρεμιέρα της σειράς

27/09/2021 | 17:31

Κορονοϊός: 2.130 κρούσματα σήμερα – 47 νέοι θάνατοι, 323 διασωληνωμένοι

27/09/2021 | 17:28

Λύγισε η Ανθή Βούλγαρη στην Ελένη Μενεγάκη: «Τα δεύτερα γενέθλιά μου σήμερα… » (vid)

27/09/2021 | 17:26

Γιάννης Μπουρούσης: Επιστρέφει στα παρκέ για να παίξει στην Α2 με την Καρδίτσα

27/09/2021 | 17:24

James Καφετζής: Χώρισε από τη σύντροφό του Maxine – «Θέλω να προχωρήσω τη ζωή μου»

27/09/2021 | 17:18

Κορονοϊός: Πέθανε ο χειρουργός Χρήστος Κωνσταντάρας

27/09/2021 | 17:10

Βασίλης Λεβέντης: Γιατί δεν έκανε το εμβόλιο – Η σύζυγός του μιλά για τη δύσκολη μάχη του με τον κορονοϊό (vid)

27/09/2021 | 17:04

Ηλιούπολη: Ο αστυνομικός– μαστροπός έχασε την επιμέλεια της 10χρονη κόρης του

27/09/2021 | 17:01

Η SKY express ξεκινά και απευθείας πτήσεις εξωτερικού από Θεσσαλονίκη!

27/09/2021 | 16:59

Τσίπρας: «Το μόνο που φυσά στη χώρα είναι άνεμος οργής και αποδοκιμασίας για τη κυβέρνησή σας»
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
Σασμός-Χριστίνα Χειλά Φαμέλη: «Στην πρώτη μου ερωτική σκηνή ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)