Αθήνα

15 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου

LIFESTYLE

Συγκινεί η Αγγελική Δημητρακοπούλου: «Έχασα τον μπαμπά μου από κορονοϊό»

H Αγγελική Δημητρακοπούλου παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή Super Κατερίνα και τη δημοσιογράφο Μένια Κούκου. Η ηθοποιός που γνωρίσαμε μέσα από το σίριαλ «Λόγω Τιμής» αναφέρθηκε στον αγαπημένο της πατέρα, ο οποίος και έφυγε από τη ζωή από τον κορονοϊό.

Πιο συγκεκριμένα, η Αγγελική Δημητρακοπούλου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχασα τον μπαμπά μου τον Ιούνιο από τον κορονοϊό. Δεν το εύχομαι σε άνθρωπο να του συμβεί. Για δυόμιση μήνες, που πήγε στον Ευαγγελισμό στην αρχή και στη συνέχεια σε ένα άλλο νοσοκομείο, δεν μπορούσα να τον δω. Δεν ήξερα πως είναι».

«Στο Λόγω Τιμής εγώ και ο Γιώργος Πυρπασόπουλος, που ήμασταν οι πιο μικροί, πήγαμε με μια νεανική ορμή και ένα κέφι χωρίς να ξέρουμε τι σημαίνει αυτό. Νομίζω ότι άργησα πάρα πολύ να καταλάβω την απήχηση που είχε στον κόσμο το σίριαλ».

«Πολύ περισσότερο μεγαλώνοντας κατάλαβα την απήχηση που είχε το Λόγω Τιμής στον κόσμο και με συγκινούσε πολύ» πρόσθεσε η ηθοποιός στην πρωινή εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου στον Alpha.

Ροή Ειδήσεων

03/12/2021 | 23:58

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Άλλαξαν οι αποδόσεις των στοιχημάτων και δείχνουν φαβορί!

03/12/2021 | 23:41

Θ. Μαργαρίτης: Ευτυχώς που υπήρξε αρχηγός η Γεννηματά – Την Κυριακή πρέπει να συνεχίσουμε την δουλειά της

03/12/2021 | 23:32

«Μαζί μπροστά»: Το τελικό σποτ του Ανδρουλάκη πριν την κάλπη της 5ης Δεκέμβρη!

03/12/2021 | 23:21

Κορονοϊός: 8 ανεμβολίαστες έγκυες νοσηλεύονται στο Ιπποκράτειο – Οι 3 διασωληνωμένες

03/12/2021 | 23:03

Ανδρουλάκης: Ο λαός κουράστηκε να δίνει ευκαιρίες, θέλει ανανέωση

03/12/2021 | 22:54

Πάτρα: Λήστεψαν με μαχαίρι ντελιβερά για… 5 ευρώ!

03/12/2021 | 22:39

Κλέλια Ρένεση: Σάσα οι τραμπουκισμοί γίνονται στην αρένα του μποξ, στο θέατρο βγάζεις τον σκασμό…!

03/12/2021 | 22:31

Παπανδρέου: Βιάστηκαν να μας ξεγράψουν, βιάστηκαν να βάλουν τελεία στο ΠΑΣΟΚ και το Κίνημα Αλλαγής

03/12/2021 | 22:21

Εμβολιασμός: Άνοιξε η πλατφόρμα για όσους θέλουν να κάνουν την αναμνηστική δόση στους 3 μήνες

03/12/2021 | 22:13

Σεισμός 4,1 ρίχτερ κοντά στην Κυπαρισσία

03/12/2021 | 22:07

Άγριες Μέλισσες Spoiler: Άγριος «πόλεμος» Δούκα-Μυρσίνης – Συλλαμβάνεται στο Δικαστήριο η Ελένη

03/12/2021 | 21:58

«Η Γη της Ελιάς» επόμενα επεισόδια: Η Χάιδω κοντά στην αποκάλυψη του ανθρώπου που έδωσε εντολή να εκτελεστούν Στέλλα και Πέτρος

03/12/2021 | 21:51

Τι είπε ο Ζαραλίκος και εξοργίστηκε η Σάσα Σταμάτη – Τι ισχυρίζεται ο ίδιος

03/12/2021 | 21:35

Κορονοϊός – Πάτρα: Μετά από «μάχη» τα κατάφερε το δυο μηνών βρέφος, που είχε αεροβαπτιστεί (vid)

03/12/2021 | 21:26

Απίστευτες σκηνές σε ΕΠΑΛ της Αττικής – Καθηγητής χτύπησε μαθήτρια και οι συμμαθητές της τού διέλυσαν το αυτοκίνητο!
Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου
Εύη Βατίδου: «Συμβιβάστηκα τα 6 χρόνια του γάμου μου…» (BINTEO)
Ταμίλα Κουλίεβα: Δε γίνεται να μη θέλεις να εμβολιαστείς και να αποφεύγεις και το τεστ!
Συγκλονίζει η Μαρία Τζομπανάκη μιλώντας για τον σασμό της οικογένειάς της: «Τον έσφαξε στην κυριολεξία…»
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της για το επεισόδιο με τον Ζαραλίκο – «Σε όποιον αρέσω»
Λιάρος για OPEN: «Δεν τα κατάφερε γιατί εγκαταλείφθηκε κυρίως από τη διοίκηση του» (ΒΙΝΤΕΟ)