Αθήνα

18 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αννίτα Πάνια σε Βίσση: «Ένιωθα τόσο κομπλεξικά και χάλια στο γάμο μου με τον Νίκο Καρβέλα»

LIFESTYLE

Συγκινεί η Ζήνα Κουτσελίνη για τον Γιώργο Καραϊβάζ: Ούρλιαζα, είναι σαν να έφυγα και εγώ, τον αγαπώ πολύ τον Γιώργο (vid)

Συνέντευξη στην εκπομπή της Σίσσυς Χρηστίδου έδωσε η Ζήνα Κουτσελίνη όπου μίλησε για το τηλεοπτικό τοπίο, όπως έχει διαμορφωθεί για τη φετινή σεζόν.

Η παρουσιάστρια σχολίασε πρόσωπα και εκπομπές των καναλιών ενώ αναφέρθηκε βέβαια και στις σταθερές αξίες της μικρής οθόνης όπως είναι η Ελένη Μενεγάκη. Η κουβέντα όμως δεν θα μπορούσε να μην περιστραφεί και γύρω από τη δολοφονία του στενού συνεργάτη και πολύ καλού της φίλου Γιώργου Καραϊβάζ πριν από μερικούς μήνες.

«Ήμουν η πρώτη που άκουσα και μετέφερα την είδηση. Με ειδοποίησε προσωπικά ο Πρόεδρος Αστυνομικών Υπαλλήλων Νοτιανατολικής Αττικής ο οποίος μου είπε “Ζήνα σκοτώσανε τον Γιώργο”. Ούρλιαζα. Όλοι προσπαθούσαν να μου πουν ότι είναι ψέμα και ότι πρέπει να δούμε ότι είναι αλήθεια. Από το πρώτο δευτερόλεπτο κατάλαβα ότι ήταν αλήθεια… Εγώ ξέρω πώς το βιώνω, κάθε βράδυ μόνη μου, στο σπίτι μου. Και κάθε μέρα που πάω στην εκπομπή και κοιτάζω τον ουρανό και τα σύννεφα, να του μιλήσω. Τον αγαπώ πολύ τον Γιώργο, σε ενεστώτα χρόνο θα μιλάω πάντα. Είμαι εγώ. Είναι σαν να έφυγα και εγώ».

Δείτε όλα όσα είπε φανερά συγκινημένη η Ζήνα Κουτσελίνη στην κάμερα της εκπομπής, στο παραπάνω βίντεο:

Ροή Ειδήσεων

22/10/2021 | 23:57

Ξεσπά η Καστρίτση κατά Πετρούνια! «Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εθελοτυφλούν -Μιλάμε για κακοποιήσεις και ξυλοδαρμούς»

22/10/2021 | 23:46

«Καρφί» Σκορδά σε Σρόιτερ! «Δεν θέλω να ακούω τη γνώμη του κυρίου που έχει καταδικαστεί για σεξουαλικά εγκλήματα…» (vid)

22/10/2021 | 23:35

Στυλίδα: Χάθηκαν παππούς και εγγονός σε ορεινή περιοχή – Συναγερμός στην Πυροσβεστική

22/10/2021 | 23:10

Μαστοράκης για Αλεκ Μπάλντουιν: «Ίσως η σφαίρα τοποθετήθηκε επίτηδες στο όπλο» (vid)

22/10/2021 | 22:58

Έφη Κακαράντζουλα: Έριξε το βιτριόλι στην Ιωάννα και μετά ανέμελη έμπαινε σε ιστοσελίδες πορνό!

22/10/2021 | 22:49

Μέμος Μπεγνής: «Λέω τα πράγματα με το όνομα τους και αυτό μου έχει κοστίσει» (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 22:35

Άγριες Μέλισσες spoiler: Ο Ακύλας θέλει να σκοτώσει τον Κωνσταντή για τα μάτια της Ζωής

22/10/2021 | 22:07

Euroleague: Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την ΤΣΣΚΑ στην Μόσχα

22/10/2021 | 21:54

Σασμός – Επόμενα επεισόδια: Πώς ο Μαθιός θα γλιτώσει τη σύλληψη;

22/10/2021 | 21:47

Ημαθία: «Δεν είχε κάνει εμβόλιο, αυτό είναι που μας “τρώει”», λέει ο πατέρας του αστυνομικού που πέθανε από κορονοϊό

22/10/2021 | 21:32

Έξαλλος ο Άκης Τσελέντης γιατί αφαίρεσαν τα εικονίσματα από τα δωμάτια νοσηλείας! «Αίσχος, εδώ είναι Ελλάδα και όχι Μωαμεθανιστάν»

22/10/2021 | 21:23

Χαλκιδική: «Τα λεφτά σου έχουν κορονοϊό»-Πως εξαπάτησαν ηλικιωμένη και τής άρπαξαν 1.750 ευρώ

22/10/2021 | 21:13

Λιβαδειά: Βουτιά αυτοκίνητου σε γκρεμό 60 μέτρων – Ένας νεκρός και ένας τραυματίας (ΒΙΝΤΕΟ)

22/10/2021 | 20:54

Άλεκ Μπάλντουιν: «Σοκ και θλίψη – Ραγίζει η καρδιά μου» – Καταγγελία πως ήταν αληθινή σφαίρα στο όπλο