Αθήνα

28 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη

LIFESTYLE

Συγκινεί ο Mike: Κλείνω έναν χρόνο καθαρός από τον καρκίνο (φωτο)

O Mike με μήνυμα του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μιλάει για τον ένα χρόνο που έχει περάσει χωρίς τον καρκίνο.

Ο τραγουδιστής έγραψε: «Σήμερα κλείνω 1 χρόνο καθαρός από τον καρκίνο! Αυτούς τους ανθρώπους που βλέπετε στις φωτογραφίες είναι οι άνθρωποι που δεν με άφησαν λεπτό, είναι οι άνθρωποι που ότι ώρα και να τους έπαιρνα θα ήταν εκεί, είναι οι άνθρωποι που τους χρωστάω τα πάντα! Μετά από 1 χρόνο λοιπόν έχω να πω, πως νιώθω ο πιο τυχερός άνθρωπος στον κόσμο, γιατί αγκαλιάζουν την κάθε μου τρέλα και με στηρίζουν σε κάθε μου βήμα! .

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη MIKE (@mike.official_profile)

 

Ροή Ειδήσεων

28/09/2021 | 16:28

Πύργος: Ποινή φυλάκισης 14 μηνών στον αρνητή «τσολιά»

28/09/2021 | 16:27

Η Νόνη Δούνια «αποκηρύσσει» τις πλαστικές επεμβάσεις: Εγώ με αυτή τη μύτη έκανα καριέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 16:18

Ντόρα Μακρυγιάννη: «Συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό με την άποψη της Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για τον Πέτρο Φιλιππίδη» (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 16:18

Ελένη Μενεγάκη: Το μήνυμα για τον γάμο του Άκη Πετρετζίκη -«Λυσσάξαμε χθες… » (vid)

28/09/2021 | 16:12

Σεισμός στην Κρήτη: Θρήνος στην κηδεία του 62χρονου οικοδόμου – Είχε κάνει τάμα στην εκκλησία που σκοτώθηκε (ΕΙΚΟΝΕΣ)

28/09/2021 | 16:01

Σεισμός τώρα 3,2 Ρίχτερ στη Θήβα

28/09/2021 | 16:01

Ελένη: «Μαχαίρια» Ουγγαρέζου – Κουτσογιαννόπουλου μπροστά στη Μενεγάκη – «Δεν ικανοποιήσαμε τον «πολύ» κύριο Κουτσογιαννόπουλο…»

28/09/2021 | 16:00

Καλλιμάρμαρο: Συναυλία στις 20:00 για τη Β. Εύβοια – Νταλάρας, Παπακωνσταντίνου, Πυξ Λαξ, Χαρούλης, Πρωτοψάλτη, Αρβανιτάκη, κ.α

28/09/2021 | 15:59

Πωλίνα: Η παρενόχληση υπήρχε πάντα αλλά είναι θέμα χαρακτήρα πως θα το αντιμετωπίσεις

28/09/2021 | 15:52

Αντώνης Αντωνόπουλος: Το Κίνημα Αλλαγής πρέπει να βγει στο δρόμο, να επικοινωνήσει με τους πολίτες

28/09/2021 | 15:45

Self test: Από αύριο Τετάρτη 29/9 δωρεάν στα φαρμακεία για τους μαθητές – Πόσα δικαιούνται

28/09/2021 | 15:44

Παρέμβαση Τσιόκα-Κοτσακά: Ο χειρισμός της ΔΕΗ αφορμή για πανδημοκρατική συστράτευση

28/09/2021 | 15:31

Ολόκληρο το κείμενο της συμφωνίας που υπέγραψαν Ελλάδα και Γαλλία – Σημείο «κλειδί» το άρθρο 2

28/09/2021 | 15:31

Έξαλλη η Ακρίτα με την Μαλέσκου: «Μου οφείλετε μία συγγνώμη ή θα πρέπει να στείλω εξώδικο» (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 15:24

Δημοσκόπηση της GPO δείχνει το ΚΙΝΑΛ στην τέταρτη θέση
Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη
Τα δάκρυα του Δημήτρη Αλεξάνδρου για το ροζ βίντεο της Ιωάννας Τούνη (vid)
Ιωάννα Τούνη: Στα πατώματα για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου – «Του λένε πόσο π@@@να είμαι μαζί με ροζ βίντεο» (vid)
Παντρεύεται σήμερα ο Άκης Πετρετζίκης- Θα ακολουθήσει η βάφτιση του γιου του
Μενεγάκη: «Αποφάσισα στα 44 να μείνω έγκυος και είχα πάρα πολύ μεγάλη αγωνία αν θα μπορώ»
Ανατροπή από Δημήτρη Λάλο: «Στον Σασμό ο δολοφόνος του Στεφανή θα αποκαλυφθεί σύντομα» (vid)