Αθήνα

19 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Είχε παράλληλη σχέση με την Καρολάιν και με την άλλη…», λέει φίλος του Μπάμπη Αναγνωστόπουλου

LIFESTYLE

Συγκλονίζει η Έλλη Κοκκίνου: «Έσπασα κόκκαλο στο πρόσωπο μου και…»

Καλεσμένη στην κυπριακή εκπομπή που παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους ήταν η Έλλη Κοκκίνου

Καλεσμένη στην κυπριακή εκπομπή που παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους ήταν η Έλλη Κοκκίνου η οποία αποκάλυψε ένα άγνωστο ατύχημα που είχε πάνω στη σκηνή. 

«Από το να τραυματιστώ εκείνη τη στιγμή, να σπάσω κόκκαλο στο πρόσωπό μου και συνέχισα να τραγουδάω. Την ώρα που τραγουδούσα έπεσα. Το κατάλαβα γιατί πόνεσα πάρα πολύ, αλλά δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι είχε σπάσει, γιατί δεν φαινόταν κάτι, απλά είχα εκδορές στο πρόσωπο μικρές και πρήστηκε. Με πήραν εκείνη την ώρα κατέβηκα κάτω. Το μαγαζί ήταν γεμάτο. Δεν μπορούσα να φύγω και να το αφήσω έτσι. Δεν μου πήγαινε. Πήρα δύο ντεπόν, έβαλα λίγο πάγο και ανέβηκα και έκανα το δεύτερο πρόγραμμα κανονικά και μετά πήγα στο νοσοκομείο» περιέγραψε η τραγουδίστρια στην έκπληκτη Χριστιάνα Αριστοτέλους.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=LLaiJROaGHM

Ροή Ειδήσεων

24/10/2021 | 09:29

Αιματηρή καταδίωξη στο Πέραμα: Από το υπουργείο Προστασίας του Πολίτη, η υπόθεση αξιολογείται ως άκρως σοβαρή

24/10/2021 | 09:12

Εξομολόγηση Φαίης Ξυλά: «Η πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχε αίσιο τέλος…» (ΒΙΝΤΕΟ)

24/10/2021 | 08:48

Θρήνος στο Ηράκλειο: Ηλικιωμένη βρέθηκε νεκρή μέσα σε αποθήκη

24/10/2021 | 08:41

«Με την Τουρκία δεν θα αποφύγουμε το απευκταίο» προειδοποιεί ο Γιώργος Φίλης (ΒΙΝΤΕΟ)

24/10/2021 | 08:29

Πυροβολισμοί στην Κηφισιά: Του λέω: «Μας σκότωσες το παιδί, γιατί;» και μου απαντά: «Καλά τους έκανα» (BINTEO)

24/10/2021 | 08:17

ΕΦΚΑ: Έρχεται νομοσχέδιο για τον συνολικό εκσυγχρονισμό του

24/10/2021 | 08:10

Ποιο ζευγάρι αποχώρησε από το J2US; (BINTEO)

24/10/2021 | 07:56

Φωτιά σε σούπερ μάρκετ στο Βύρωνα

24/10/2021 | 07:43

Μέτρα 500 εκατ. ευρώ σε νοικοκυριά: Διπλασιάζεται η επιδότηση στο ρεύμα και διευρύνεται το επίδομα θέρμανσης

24/10/2021 | 07:32

Νίκη Κεραμέως: Πέταξαν τρικάκια έξω από το σπίτι της Υπουργού Παιδείας

24/10/2021 | 07:26

Εορτολόγιο: Ποια ονόματα γιορτάζουν σήμερα, Κυριακή 24 Οκτωβρίου

24/10/2021 | 07:14

Ζώδια – Κώστας Λεφάκης: Εβδομαδιαίες αστρολογικές προβλέψεις 25-31 Οκτωβρίου 2021

24/10/2021 | 06:59

Καιρός: Bροχές, καταιγίδες και πτώση θερμοκρασίας σήμερα (24/10)

24/10/2021 | 01:46

ID.4 GTX: Το σπορ ηλεκτρικό SUV επιδόσεων της Volkswagen

23/10/2021 | 23:58

J2US – Φασουλής σε Σταμάτη: «Γιατί λες τόσες εξυπνάδες; Σκάσε λίγο!» (ΒΙΝΤΕΟ)
Τηλεθέαση: Οι «Συμπέθεροι απ’ τα Τίρανα» σάρωσαν τα πάντα– Ακολούθησε το «Φως στο Τούνελ»
Τόνυ Δημητρίου: «Ήταν μια μεγάλη απάτη, έχασα πολλά χρήματα, είμαστε πολλοί και έχουμε κινηθεί νομικά»
«Η Ρένα Βλαχοπούλου μου είπε “μια χαρά είμαι Νίκο μου” και ύστερα από λίγα λεπτά έφυγε από τη ζωή»
Άρης Σερβετάλης: Αναζητούσα την ηδονή αλλά με οδηγούσε σε ένα κενό- Έπιασα πάτο, με έσωσε ένας μοναχός
Βάνα Μπάρμπα για Πέτρο Φιλιππίδη: «Η άποψή μου δεν αλλάζει» – «Ένας μεγάλος παραγωγός με κοιτούσε στο μπούστο και σηκώθηκα κι έφυγα» (vid)
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος παίρνει θέση για την κόντρα Γιώργου Λιάγκα και Γρηγόρη Πετράκου (vid)