Σίσσυ Χρηστίδου: Η έκπληξη από τους συνεργάτες για την ονομαστική της γιορτή με το «Γιορτάζω» του Θάνου Καλλίρη! (vid) | TheCaller Σίσσυ Χρηστίδου: Η έκπληξη από τους συνεργάτες για την ονομαστική της γιορτή με το «Γιορτάζω» του Θάνου Καλλίρη! (vid) - TheCaller

Αθήνα

28 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: «Θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας διασφαλίζοντας ότι θα αποδοθεί δικαιοσύνη» – Ο πατέρας της Κάρολαϊν «σπάει» τη σιωπή του

LIFESTYLE

Σίσσυ Χρηστίδου: Η έκπληξη από τους συνεργάτες για την ονομαστική της γιορτή με το «Γιορτάζω» του Θάνου Καλλίρη! (vid)

Σάββατο 29 Μαϊου σήμερα και η Σίσσυ Χρηστίδου έχει την ονομαστική της εορτή! Η παρουσιάστρια της πρωινής εκπομπής, «Έλα χαμογέλα» στο OPEN ήταν βεβαίως πιστή στα τηλεοπτικά της καθήκοντα προκειμένου να κρατήσει την ωραιότερη συντροφιά στο τηλεοπτικό κοινό.

Λίγο μετά την έναρξη της εκπομπής, ωστόσο, η Σίσσυ Χρηστίδου δέχθηκε μια όμορφη έκπληξη όταν συνεργάτης εισέβαλε στο πλατό κρατώντας μια ανθοδέσμη και στα… ηχεία έπαιζε το «Γιορτάζω» του Θάνου Καλλίρη!

«Α! Ευχαριστώ πάρα πολύ! Ευχαριστώ πάρα πολύ! Ευτυχώς βάλατε το «Γιορτάζω»… «Χρόνια πολλά Σίσσυ» γράφει η καρτούλα, πρωτότυπο» σημείωσε με χιούμορ η παρουσιάστρια του OPEN.

«Ευχαριστώ πάρα πολύ και άμα αναρωτιέστε, υπάρχουν πολλές χρονιές που έχω ξεχάσει και γω η ίδια την γιορτή μου. Θεοδοσία είναι το όνομα μου αλλά έχω να το ακούσω από την βάπτιση» πρόσθεσε η Σίσσυ Χρηστίδου. «Να είναι καλά ο μπαμπάκας μου και η μανούλα μου».

Ροή Ειδήσεων

24/06/2021 | 00:06

Euro 2020: Δεν «Χ»αλάστηκε κανείς από το 2-2 της Γαλλίας με την Πορτογαλία (ΒΙΝΤΕΟ)

24/06/2021 | 00:02

Euro 2020: Γλύτωσε στο 84′ το έμφραγμα η Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 23:56

Κριστιάνο Ρονάλντο: Έγραψε ιστορία στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο

23/06/2021 | 23:47

Μονή Πετράκη: Ο Μητροπολίτης Κηφισιάς κινδυνεύει να χάσει το μάτι του

23/06/2021 | 23:25

Μονή Πετράκη: Επίθεση με βιτριόλι – Ράσα με αίματα στο πάτωμα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/06/2021 | 23:06

Μητσοτάκης: Επικοινωνία με Ιερώνυμο για την επίθεση που δέχθηκαν μητροπολίτες στη Μονή Πετράκη

23/06/2021 | 22:45

Η τελευταία «λαοθάλασσα» του Ανδρέα και ο συγκλονιστικός επικήδειος του Γιώργου Παπανδρέου (vid)

23/06/2021 | 22:43

Καιρός – Καύσωνας: Στους 41 βαθμούς αύριο η θερμοκρασία – Ποιες περιοχές θα «βράσουν»

23/06/2021 | 22:23

Δήμητρα Σφήκα: Η μικρή Λυδία χρειάζεται ασφάλεια και θαλπωρή – Θα χρειαστεί ψυχολόγο για το στίγμα του πατέρα-δολοφόνου

23/06/2021 | 22:20

Βαρύ πλήγμα για τον Alpha – Ποιος αποχωρεί από το κανάλι

23/06/2021 | 22:02

Μονή Πετράκη: Έκρυβε κοκαΐνη μέσα από το ράσο – Η υπόθεση για την οποία είχε συλληφθεί ο ιερέας με το βιτριόλι

23/06/2021 | 21:50

Μονή Πετράκη: Αυτός είναι ο ιερέας-δράστης της επίθεσης με βιτριόλι (ΦΩΤΟ)

23/06/2021 | 21:45

Γλυκά Νερά: Κατερινόπουλος -«Υπήρχε συνεργός έξω από το σπίτι- Φώναζα από την αρχή ότι αυτός είναι» (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:22

Euro 2020: Οι Ισπανοί… ξανάρχονται και με 5άρες! (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:18

«Πόλεμος» κατά των crypto από την Κίνα – «Βυθίζεται» το bitcoin
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Παναγιώτα Βλαντή-Γιάννης Βλάχος: Oι πρώτες φωτογραφίες από τον μυστικό γάμο τους στην Ύδρα (vid)