Αθήνα

18 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Πικραμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Ήθελα να μου εξηγήσει ο Τόλης Βοσκόπουλος σε τι έφταιξα» (ΒΙΝΤΕΟ)

LIFESTYLE

Σοφία Δανέζη: Η εντυπωσιακή τραγουδίστρια που θα μπει στο Big Brother

Τα πρόσωπα που θα μπουν στο νέο ριάλιτι του ΣΚΑΪ, το γνωστό Big Brother, βρέθηκαν στο επίκεντρο της εκπομπής του OPEN «Καλοκαίρι #Νοt» και ειδικά ένα συγκεκριμένο γυναικείο πρόσωπο.

Δείτε επίσης

Δηλητηριώδη μανιτάρια: Πάνω από 15 είδη στην Ελλάδα! Πώς θα τα καταλάβετε και τι να κάνετε αν φάτε κάποιο
«Αν πιστεύεις ότι η χρήση μάσκας σε περιορίζει τότε δεν έχεις ιδέα τι θα πει περιορισμός»: Συγκλονίζει ο Δ. Αντωνίου

Σύμφωνα με ρεπορτάζ που προβλήθηκε στην εκπομπή φαίνεται ότι η πρώτη παίκτρια που θα προκαλέσει αίσθηση με την είσοδό της στο σπίτι του Big Brother είναι μία τραγουδίστρια.

O λόγος για την Σοφία Δανέζη που την γνωρίζουμε από την επανεκτέλεση του τραγουδιού «Βρήκα το κλειδί».

Σύμφωνα με πληροφορίες της εκπομπής η εντυπωσιακή τραγουδίστρια βρίσκεται ήδη σε ξενοδοχείο που έχει οριστεί από την παραγωγή του σόου κι είναι έτοιμη να μπει στο σπίτι του Μεγάλου Αδερφού.

Σοφία Δανέζη: Η εντυπωσιακή τραγουδίστρια που θα μπει στο Big Brother
Σοφία Δανέζη: Η εντυπωσιακή τραγουδίστρια που θα μπει στο Big Brother

https://www.instagram.com/p/CDHONGdg-DF/

https://www.instagram.com/p/B-NCbG3ASMl/

https://www.instagram.com/p/B3mHj-hAInE/

Ακολουθήστε το TheCaller στο Google News και μάθετε πρώτοι τις ειδήσεις

Αναδρομικά: Τι ισχύει για τους συνταξιούχους που απεβίωσαν- Η διαδικασία για τους κληρονόμους

Μάσκα: Δείτε πού θα είναι υποχρεωτική από σήμερα

Kορονοϊός: Ποια θα είναι τα πρόστιμα για όσους δεν φορούν μάσκα από αύριο – Δείτε αναλυτικά

Ροή Ειδήσεων

27/11/2021 | 22:34

J2US: Η Δέσποινα Βανδή «κατσάδιασε» την Μαρίνα Πατούλη – «Πήγαινε πάνω στη σκηνή σαν να έκλαιγε» (vid)

27/11/2021 | 22:25

Επίθεση με μολότοφ στο Αστυνομικό Τμήμα Ακροπόλεως

27/11/2021 | 22:22

Άφωνοι στο J2US από την Super Κική: «Μόνο μην το μυρίσεις το φόρεμα μου! Νήλα! Έχω χ@στεί πάνω μου… » (vid)

27/11/2021 | 21:37

Καιρός: Επιδείνωση της κακοκαιρίας τις επόμενες ώρες – Σε ποιες περιοχές θα χιονίσει

27/11/2021 | 21:30

Θρίλερ με εξαφάνιση 39χρονου από τον Πειραιά – Αγνοείται εδώ και 9 μήνες

27/11/2021 | 21:12

Νίκος Γαλανός: Σταμάτησα τα «χαρτιά» γιατί έπρεπε να πουλήσω το αμάξι μου για να ξεχρεώσω (vid)

27/11/2021 | 20:56

Νίκος Χατζηνικολάου-Κρίστη Τσολακάκη: Tο τρυφερό φιλί μπροστά στο χριστουγεννιάτικο δέντρο (EIKONA)

27/11/2021 | 20:39

Μετάλλαξη Όμικρον: Σε απόγνωση οι Έλληνες της Μποτσουάνα που ψάχνουν τρόπο να φύγουν για Χριστούγεννα (vid)

27/11/2021 | 20:23

Ξέσπασε η Παρασκευή Κερασιώτη για την 8χρονη Ρομά: «Δε πρέπει να λέγονται άνθρωποι αυτοί»

27/11/2021 | 20:11

Χριστίνα Λαμπίρη: «Έσπασε» μιλώντας για τους γονείς τους που έχουν φύγει από τη ζωή – «Μου λείπουν… » (vid)

27/11/2021 | 20:00

Πίτερ Πιοτ: «Η “μετάλλαξη Όμικρον” μπορεί να είναι αυτή που φοβόμασταν» – Συναγερμός στο «Ελ.Βενιζέλος» – Σε καραντίνα πέντε Έλληνες ναυτικοί από τη νότια Αφρική

27/11/2021 | 19:42

Συγκλονίζει ο Μιχάλης Αλικάκος: «Aισθάνομαι την μητέρα μου ζωντανή νεκρή» (vid)

27/11/2021 | 19:10

Ηράκλειο: Αυτοκίνητο που οδηγούσε 90χρονος παρέσυρε δίχρονο παιδί

27/11/2021 | 18:56

Γρηγόρης Γκουντάρας: Τι είπε για την εξέλιξη υγείας του γιου του – «Ο Μάρκος έχει γεμίσει ράμματα» (vid)

27/11/2021 | 18:42

Ναταλία Γερμανού για Βανδή-Μπισμπίκη: «Ήταν λίγο άκομψο από τον Λιάρο… Το φτηνύναμε λίγο» (vid)
Πικραμένος ο Γιάννης Βογιατζής: «Ήθελα να μου εξηγήσει ο Τόλης Βοσκόπουλος σε τι έφταιξα» (ΒΙΝΤΕΟ)
Αιμιλία Υψηλάντη: «Ο Γιώργος Λιάνης ήταν παντρεμένος και άφησε μια οικογένεια για μένα»
Εριέττα Κούρκουλου: Η φωτογραφία σε προχωρημένη εγκυμοσύνη και το «ευχαριστώ» στον γυναικολόγο της
Νίκος Γαλανός: «Χρωστούσα πολλά λεφτά, πούλησα το αυτοκίνητό μου για να ξεχρεώσω»
«Πλακώθηκαν» Σκορδά-Χαϊκάλης για την ατάκα «άνδρας παλιάς κοπής»: «Αγαπούλα μου, δεν ξέρεις τα γεγονότα»
Σοφία Παυλίδου: Έδειξε τις μελανιές στο κορμί της και «φωτογράφισε» τον Μάνο Παπαγιάννη (ΕΙΚΟΝΕΣ)