Σοκάρει η Άννα Μαρία Βέλλη του Survivor: «Έχω φάει τα χαστουκάκια μου κι εγώ, μεγαλώστε ανθρώπους και όχι άντρακλες» - Η «άθλια» απάντηση (EIKONA) - TheCaller

Αθήνα

29 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά η Ελένη Τζώρτζη κατά Φιλιππίδη: «Όλοι ήξεραν πόσο κακοποιητικός είναι – Το σύστημα τον καλύπτει και θα τον καλύπτει»

LIFESTYLE

Σοκάρει η Άννα Μαρία Βέλλη του Survivor: «Έχω φάει τα χαστουκάκια μου κι εγώ, μεγαλώστε ανθρώπους και όχι άντρακλες» – Η «άθλια» απάντηση (EIKONA)

Θέση για την υπόθεση στα Γλυκά Νερά που έχει συγκλονίσει το πανελλήνιο θέλησε μεταξύ πλήθους γνωστών προσώπων στην ελληνική showbiz  να πάρει και η Άννα Μαρία Βέλλη.

Η πρώην παίκτρια του Survivor, με αφορμή ανάρτησή χρήστη του Twitter που αναφέρονταν σε εκείνη, έγραψε στα instastories:

«Μετά τα χθεσινά γεγονότα με την αποκάλυψη της γυναικοκτονίας, έτυχε σήμερα το πρωί να πέσω πάνω σε αυτό. Να ενημερώσω τον φίλο, πως τα έχω φάει τα χαστουκάκια μου και κάτι παραπάνω από ένα απλό χαστούκι. Ευτυχώς δεν έμεινα με σταυρωμένα χέρια και είχα τη δύναμη να αποχωρήσω από το τοξικό αυτό περιβάλλον.

Σε αντίθεση με άλλες γυναίκες που φοβούνται να το κάνουν, γιατί υπάρχουν άντρες σαν και τον φίλο που θεωρούν πως τα χρειαζόμαστε τα χαστουκάκια μας. Μεγαλώστε ανθρώπους και όχι άντρακλες. Για να μην σοκαριστεί καμία κοινωνία ξανά από αποτρόπαια εγκλήματα».

Δείτε παρακάτω το story που δημοσίευσε στο Instagram της η Άννα Μαρία Βέλλη:

Ροή Ειδήσεων

31/07/2021 | 00:11

Νίκη Λυμπεράκη: Αποχαιρέτησε το OPEN η κορυφαία παρουσιάστρια-«Τιμή μου που με εμπιστευτήκατε», είπε στους τηλεθεατές

30/07/2021 | 23:31

Πέτρος Φιλιππίδης: Για δεύτερη μέρα στο κελί – Βρίσκεται ακόμα σε σοκ ενώ παραμένει σε καραντίνα (vid)

30/07/2021 | 23:10

Κορονοϊός – Παπαευαγγέλου: Τα παιδιά μου θα τα βάλω σε καραντίνα για λίγες μέρες όταν γυρίσουν από διακοπές

30/07/2021 | 22:44

Δάφνη: Σε διαθεσιμότητα οι αστυνομικοί που αγνόησαν τις καταγγελίες για ενδοοικογενειακή βία πριν το έγκλημα

30/07/2021 | 22:43

Στέφανος Ντούσκος: Η μητέρα του συγκινήθηκε μιλώντας για τη στιγμή που ακουγόταν ο Εθνικός Ύμνος για το παλικάρι της! (vid)

30/07/2021 | 22:38

Αττική: Διακοπές ρεύματος λόγω του καύσωνα – Έκκληση για ορθή χρήση ηλεκτρικού και νερού

30/07/2021 | 22:22

Θεοκλής Ζαούτης στο TheCaller: «Αν δεν εμβολιάσουμε τα παιδιά, θα μείνει κενό στο τείχος ανοσίας»

30/07/2021 | 22:18

Φρίκη στην Ινδία: Μια 17χρονη ξυλοκοπήθηκε μέχρι θανάτου από συγγενείς της επειδή φόρεσε τζιν

30/07/2021 | 22:12

Καύσωνας: Οι περιοχές που ξεπέρασε τους 43 βαθμούς – Δεν θα πέσει κάτω από τους 30 βαθμούς το θερμόμετρο

30/07/2021 | 21:39

ΕΛ.ΑΣ: Το νέο σχέδιο για τα «κόκκινα νησιά» – Μυστικοί αστυνομικοί με κάμερες σε βίλες-κλαμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

30/07/2021 | 21:38

Αιγάλεω: 18χρονος ντελιβεράς επεδείκνυε το μόριο του σε κοπέλες και τις θώπευε! (vid)

30/07/2021 | 21:18

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Η πρώτη της αντίδραση μετά την προφυλάκιση Φιλιππίδη! (vid)

30/07/2021 | 21:08

Άρης: Τραγωδία για το νέο του μεταγραφικό απόκτημα Λούμορ Αγιεγκμπένι – Πέθανε το 4 εβδομάδων μωρό του

30/07/2021 | 20:59

ΗΠΑ: Κυκλοφορούσε επί μήνες έχοντας νεκρά τα ανίψια της σε βαλίτσα στο πορτ-μπαγκάζ του αυτοκινήτου

30/07/2021 | 20:49

Βερολίνο: Πυροβολισμοί και μαχαιριές έξω από κατάστημα – Πληροφορίες για αρκετούς τραυματίες
Ξεσπά η Ελένη Τζώρτζη κατά Φιλιππίδη: «Όλοι ήξεραν πόσο κακοποιητικός είναι – Το σύστημα τον καλύπτει και θα τον καλύπτει»
Μύκονος: Στα όρια της… «σύλληψης» – Νεαρή κυκλοφορούσε στα Ματογιάννια χωρίς εσώρουχα (ΒΙΝΤΕΟ)
Κατερίνα Στικούδη: Aποκάλυψαν το φύλο του μωρού που περιμένει
Επιμένει η Μαρία Ιωαννίδου: «Πενθούμε τον καλλιτέχνη και σπουδαίο ηθοποιό Πέτρο Φιλιππίδη»
Ορέστης Τζιόβας: «Ήθελα να κολλήσω κορονοϊό για να φτιάξω αντισώματα»
«Η Βουγιουκλάκη ήταν πολύ ταλαντούχα, αλλά κατέστρεψε το ταλέντο της, κάνοντας μανιέρα»