Αθήνα

19 oC

σποραδικές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Συγκλονίζει ο Δήμαρχος Τρικάλων : “Έφυγε στα 29 του… Να τελειώνουμε με τις μ@λ@κιες»

LIFESTYLE

Σπύρος Μπιμπίλας για Ελισάβετ Κωνσταντινίδου: «Παραμένει φίλη μου – Την ξέρω πριν γίνει ηθοποιός»

Ο Σπύρος Μπιμπίλας ήταν σήμερα καλεσμένος στην εκπομπή της ΕΡΤ1 «Στούντιο 4» και μεταξύ άλλων μίλησε για τη φίλη του Ελισάβετ Κωνσταντινίδου, και τη φωτογραφία που δημοσίευσε για να την στηρίξει μετά τις αντιδράσεις που προκλήθηκαν από τις δηλώσεις της.

«Υπήρξαν άνθρωποι οι οποίοι μου είπαν να κατεβάσω αμέσως την ανάρτηση. Δεν είμαστε στην εποχή του μακαρθισμού, δεν κλονίζεται η φιλία. Ξέρετε πόσα χρόνια την γνωρίζω την Ελισάβετ; Την ξέρω πριν γίνει ηθοποιός και, μάλιστα, εγώ την είχα προτρέψει να πάει στη σχολή υποκριτικής, στην οποία είχα πάει κι εγώ. Όταν είναι ποινικά αδικήματα, οι φιλίες κλονίζονται. Όταν υπάρχει μία διάσταση απόψεων, μπορείς να κάνεις τον άλλον να καταλάβει το λάθος του. Έχω μεγάλο πρόβλημα με αυτούς που θέλουν να ρίξουν ανθρώπους στον καιάδα».

«Είπε κι η Βάνα Μπάρμπα κι η Μαρία Ιωαννίδου, αλλά με την Ελισάβετ έγινε το μεγάλο σύστριγκλο». «Μιλήσαμε με την Ελισάβετ Κωνσταντινίδου. Δεν μπορώ να σας πω τώρα τι είπαμε, αλλά όταν είσαι με κάποιον φίλος για πολλά χρόνια… Δεν μπορώ να διαγράψω την φίλη μου, η οποία είπε κάτι που δεν συμφωνώ. Παραμένει φίλη μου», εξήγησε ο Σταύρος Μπιμπίλας.

Τέλος, ολοκλήρωσε, θέτοντας το εξής εύλογο ερώτημα: «Πώς θα δουλεύουμε στα ίδια στούντιο, αν φαγωνόμαστε μεταξύ μας;».

 

 

 

 

Ροή Ειδήσεων

17/10/2021 | 19:09

Η Φαίη Σκορδά και η παρατήρηση του γιου της: «Μαμά για να σε βγάλω φωτογραφία θέλω να χαμογελάς» (ΕΙΚΟΝΑ)

17/10/2021 | 19:07

Κορονοϊός: «Βροχή» τα πρόστιμα για παραβάσεις των μέτρων – «Λουκέτο» σε 26 επιχειρήσεις

17/10/2021 | 18:57

Απίστευτο σχόλιο της Μπακοδήμου σε Τούνη: «Βλέπω μια Ιωάννα τουρλωμένη και στημένη»

17/10/2021 | 18:55

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης αποκαλύπτει: «Η γυναίκα αυτή δεν έχει πει τίποτα για εκείνα τα χρόνια, ούτε τώρα»

17/10/2021 | 18:41

Γιώργος Αυτιάς: Πολύ άσχημα νέα για τον παρουσιαστή του ΣΚΑΪ

17/10/2021 | 18:31

Αράχωβα: Βράχος έπεσε στο καπό αυτοκινήτου – Από θαύμα σώθηκαν οι επιβάτες (vid)

17/10/2021 | 18:21

Γέννησε η Κατερίνα Στικούδη ένα υγιέστατο αγοράκι σε μαιευτήριο των βορείων προαστίων

17/10/2021 | 18:07

Superleague: Το ματς της χρονιάς στην Τούμπα – ΠΑΟΚ-Βόλος 4-4 (ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 18:03

Η συγκινητική ανάρτηση της Θεοδώρας Βουτσά: «Ίσως ήταν η πρώτη φορά που είδα τον πατέρα μου να κλαίει από στενοχώρια» (ΕΙΚΟΝΑ)

17/10/2021 | 17:48

Κορονοϊός: Ο χάρτης διασποράς – «Προβληματίζουν» Αττική, Θεσσαλονίκη και Λάρισα

17/10/2021 | 17:45

Πέθανε ο ποιητής Γιώργος Κακουλίδης σε ηλικία 65 ετών

17/10/2021 | 17:30

Κορονοϊός: Στα 1.712 τα νέα κρούσματα -357 διασωληνωμένοι και 27 θάνατοι

17/10/2021 | 17:22

Συγκινεί ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για την απώλεια του Βλάσση Μπονάτσου – «Τον αγαπήσαμε πολύ κι εγώ και η Ζωή» (vid)

17/10/2021 | 17:11

Πέθανε η δημοσιογράφος της ΕΡΤ Ελένη Αποστολοπούλου (ΦΩΤΟ+ΒΙΝΤΕΟ)

17/10/2021 | 16:50

Βέβαιος ο Φελέκης για κάθοδο Γιώργου: «Διέβη τον Ρουβίκωνα»
Μαίρη Συνατσάκη: Μιλάει για τον Ίαν Στρατή και «λιώνει» – «Δεν μπορώ να κρύψω πόσο τυχερή νιώθω»
Σασμός: Πώς αντιδρούν Καλλιόπη και Αστέρης όταν μαθαίνουν ότι δολοφόνος του Στεφανή είναι ο Μαθιός;
Ειρήνη Νικολοπούλου: «Γι’ αυτό σταμάτησα την τηλεόραση – Μπόρεσα και αντιστάθηκα σε αυτό που τότε συνέβαινε» (vid)
Μαρία Μπακοδήμου για Δημήτρη Αργυρόπουλο: «Ο χωρισμός μας ήταν πάρα πολύ δύσκολος και επώδυνος» (vid)
Συγκλονίζει ο Σταύρος Νικολαΐδης: «Όλα τα μωρά που χάσαμε έχουν ενσωματωθεί στην ψυχή του γιου μας» (vid)
«Έσκισαν» οι Συμπέθεροι από τα Τίρανα: Τι τηλεθέαση έκανε η σειρά των Ρέππα-Παπαθανασίου στην πρεμιέρα