Αθήνα

 

3 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε... fast-forward!

Οι αστρολογικές προβλέψεις για τα ζώδια σήμερα Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023
sxizas panagiotarou 0612

LIFESTYLE

Στάθης Σχίζας: Αν δεν έχει το πάνω χέρι η γυναίκα σου, σημαίνει ότι δεν τη γουστάρεις πολύ!

Ο Στάθης Σχίζας, νικητής του πιο πρόσφατου Survivor, μίλησε στην κάμερα του «OPEN Weekend» και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στον γάμο, ενώ σχολίασε και τις δηλώσεις που έκανε ο πρώην σύζυγος της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου, Αριστομένης Γιαννόπουλος σχετικά με το πάνω χέρι σε μια σχέση.

«Μου έχει γίνει πρόταση, θα είναι αστείο να σου πω ότι δεν έχει γίνει. Έχουμε συζητήσει, με τιμάει πολύ αλλά δεν είναι κάτι δεδομένο. Με τα χρήματα εκτός του ότι είμαι εντάξει, γιατί είναι ένα πάρα πολύ μεγάλο ποσό τη σήμερον ημέρα, το θεωρώ και δίκαιο όλοι να παίρνουμε τα ίδια ανεξαρτήτως νικητή», είπε αρχικά ο Στάθης Σχίζας.

Όσο για τις δηλώσεις του πρώην συζύγου της Αλεξάνδρας Παναγιώταρου, Αριστομένη Γιαννόπουλου, σχολίασε ότι:

«Άμα δεν έχει το πάνω χέρι η γυναίκα σου, σημαίνει ότι δεν την γουστάρεις. Έτσι το ‘χω εγώ στο μυαλό μου. Τις γυναίκες μας τις έχουμε βασίλισσες, τις φροντίζουμε, τις προσέχουμε. Αν δεν έχει και το πάνω χέρι, σημαίνει ότι δεν τη γουστάρουμε και πάρα πολύ».

Τέλος, για το αν έχουν σκοπό να επισημοποιήσουν τη σχέση τους με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου, με έναν γάμο, απάντησε:

«Επίσημα είμαστε, πόσο πιο επίσημα; Μαζί μένουμε, μαζί βγαίνουμε. Ο γάμος για μένα είναι ένα χαρτί. Ξέρεις πόσα ζευγάρια είναι παντρεμένα αλλά δυστυχισμένα; Εγώ προτιμάω να είμαι ανύπαντρος αλλά ευτυχισμένος».




Ροή Ειδήσεων

06/02/2023 | 00:01

Eορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Gary Moore: 12 χρόνια χωρίς τον ήχο της μαγικής του κιθάρας

06/02/2023 | 00:01

Tα ζώδια της Δευτέρας 6 Φεβρουαρίου

06/02/2023 | 00:01

Ο καιρός της Δευτέρας: Kακοκαιρίας «Μπάρμπαρα» μέρος δεύτερο!

05/02/2023 | 23:31

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»-Αρναούτογλου: Πρόσκαιρη η ύφεση των φαινομένων στην Αττική- Χιόνια και στο κέντρο της Αθήνας

05/02/2023 | 23:19

ΠΑΟΚ vs Ολυμπιακού: Η αλληλοεξόντωση και ο… πρώην που τον πλήγωσε!
spanos atromitos 0502

05/02/2023 | 23:15

Σπανός: Πήρα τηλέφωνο τον Μελισσανίδη και μού είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα

05/02/2023 | 23:07

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-0: Καλύτερος ο «Δικέφαλος» αλλά οι «ερυθρόλευκοι» είχαν Πασχαλάκη! Καθυστέρησε το παιχνίδι για πανό για τον Μαρινάκη

05/02/2023 | 23:03

Θεσσαλονίκη: Κατάληψη στο Βασιλικό Θέατρο για την απόσυρση του Προεδρικού Διατάγματος – Ματαιώθηκε παράσταση του Καπουτζίδη
atromitos aek2 0502

05/02/2023 | 22:53

ΑΕΚ: Να παίξουμε με πιο κοντά τέρματα; Να παίξουμε 5Χ5; Να παίξουμε αντικανονικά σε τελική ανάλυση;

05/02/2023 | 22:39

Τζόκερ: Νέο τζακ ποτ και τουλάχιστον 1 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν απόψε (05/02)

05/02/2023 | 22:25

Μαίρη Συνατσάκη: «Α ρε φασόλι άρχοντα, πάρε μας τα υπάρχοντα»-Η συγκινητική φωτογραφία με την κόρη της αγκαλιά!
kalavryta kontomaniko

05/02/2023 | 22:12

Καλάβρυτα: Νεαρός βγήκε με κοντομάνικο μες στα χιόνια! «Έτσι είμαι χειμώνα-καλοκαίρι, δεν αρρωσταίνω ποτέ»

05/02/2023 | 21:59

Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!

05/02/2023 | 21:46

Κακοκαιρία «Μπάρμπαρα»: Στις 10.00 θα ανοίξουν οι δημόσιες υπηρεσίες στην Αττική την Δευτέρα 06/02
Μαρία Σολωμού: Υπάρχουν τρεις πρώην μου που άμα τους δω, θέλω να τους πατήσω με το αμάξι…
screenshot 9
Γιάννης Σπαλιάρας για Στέλιο Χανταμπάκη: «Όποιος έχει καεί με τον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι»
screenshot 10
Μπο: «Λυπάμαι για λογαριασμό της Καρολίνας Καλύβα» – Η «πληρωμένη απάντηση» στην μητέρα της
dandoulaki 0502
Δανδουλάκη μετά το «καρφί» Μπιμπίλα: Υπήρχε περίπτωση να μου πουν οι ηθοποιοί δεν θέλουν να παίξουν και να τους πω εγώ θα παίξετε με το ζόρι;
xaros salaxi 0502
Survivor All Star: Κόρομι και Κατσούλης έπιασαν δυο μεγάλα σαλάχια ενώ ο Σώζων έφαγε ωμά εντόσθια σαλαχιού!
screenshot 5
Πέθανε ο Άκης Δαούτης