Στράτος Τζώρτζογλου: Επέστρεψε από τη "Φάρμα" και το γιόρτασε με ξέφρενο πάρτι σε σκάφος (ΕΙΚΟΝΕΣ) - TheCaller

Αθήνα

40 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Ανακαίνισε το σπίτι του και μια μέρα μετά κάηκε – «Δεν πρόλαβα να το χαρώ ούτε μέρα» (vid)

LIFESTYLE

Στράτος Τζώρτζογλου: Επέστρεψε από τη “Φάρμα” και το γιόρτασε με ξέφρενο πάρτι σε σκάφος (ΕΙΚΟΝΕΣ)

Με ένα ξέφρενο πάρτι σε σκάφος, γιόρτασαν την επιστροφή του Στράτου Τζώρτζογλου, μετά την αποχώρησή του από τη “Φάρμα”.

Η σύζυγος του Στράτου Τζώρτζογλου, Σοφία Μαριόλα ανήρτησε φωτογραφίες από τη μάζωξη που είχαν με τους φίλους τους και έγραψε μερικά τρυφερά λόγια για την επιστροφή του συζύγου της.

“My baby is back. Ο νικητής της καρδιάς μου ήρθε πίσω στην αγκαλιά μου! Η χαρά μου δεν περιγράφεται!!! Ποιες λέξεις να χωρέσουν τι άνθρωπος είσαι… αυθεντικός, αγνός, με ήθος, πίστη, μέσα στην καλοσύνη, την παιδικότητα και την αγάπη η πιο όμορφη ψυχή που έχω δει ποτέ! Ενέπνευσες και απέδειξες ότι η ψυχή δεν έχει ηλικία και όρια…

Είσαι για μένα το τζόκερ αλλά και ο Joker μου! Ευχαριστούμε πολύ για τα (απίστευτα) πολλά μηνύματα αγάπης! Θα απαντήσουμε αφού φάει καλά (γύρισε – 16 κιλά) και μάθω τα πάντα”, έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσής της στο Instagram.

Ροή Ειδήσεων

05/08/2021 | 13:31

Πέθανε ο δημοσιογράφος Γιώργος Λεβεντογιάννης

05/08/2021 | 13:27

Ο Νίκος Μουτσινάς παρηγορεί την Ζέτα Μακρυπούλια: Το φωτογραφικό άλμπουμ από τις καλοκαιρινές διακοπές τους (ΕΙΚΟΝΕΣ)

05/08/2021 | 13:12

Ολυμπιακοί Αγώνες – Live: Οι προσπάθειες της Στεφανίδη και Κυριακοπούλου για το μετάλλιο

05/08/2021 | 13:05

Ντέμης Νικολαΐδης: «Με παίκτρια του GNTM μετά τον χωρισμό του από την Βανδή» – Τι ισχύει

05/08/2021 | 12:59

Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Παρέμβαση της Εισαγγελίας Πρωτοδικών

05/08/2021 | 12:41

Βορίδης: Άμεση στήριξη 600 ευρώ στους πυρόπληκτους (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 12:27

Κραυγή αγωνίας από τον Δήμαρχο Πύργου: «Θα μας κάψουν όλους, θα μας τελειώσουν» (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 12:24

Η ανάρτηση του γιου του Στέλιου Ρόκκου, Δημήτρη για Τούνη: «Κάποιες βιζ… συγγνώμη influencers… » (ΕΙΚΟΝΑ)

05/08/2021 | 12:08

Σεισμός τώρα 4 Ρίχτερ στον Πύργο – Σαν να μην έφτανε η φωτιά στην Αρχαία Ολυμπία

05/08/2021 | 12:07

ΕΥΔΑΠ: Εργαζόμενοι εναντίον διοίκησης – Τι καταγγέλλουν

05/08/2021 | 11:58

Φωτιά στην Εύβοια: Σε κατάσταση Έκτακτης Ανάγκης η Δημοτική Ενότητα Ελυμνίων – Εκκενώθηκαν οι Κεχριές (BINTEO)

05/08/2021 | 11:43

Καιρός: Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης από την ΕΜΥ – Καταιγίδες, χαλαζοπτώσεις και πολύ ισχυροί άνεμοι

05/08/2021 | 11:38

Χρυσοχοΐδης από Αρχαία Ολυμπία: «Πολύ δύσκολες οι συνθήκες – Δίνουμε μάχη σώμα με σώμα» (ΒΙΝΤΕΟ)

05/08/2021 | 11:23

Οργή από τον Αύγουστο Κορτώ για τις φωτιές: Να μη λέμε εμπρηστής, ας λέμε απευθείας δολοφόνος

05/08/2021 | 11:17

Πένθος για τον Δήμο Βερύκιο: Συγκλονίζει το «αντίο» του – Έφυγε ο Μανώλης μου, ο «φύλακας Άγγελος μου»
Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Να ξέρω ποιον θα φτύσω» – Οργισμένη η Κατερίνα Ζαρίφη με το συνταρακτικό βίντεο που αναρτά (vid)
«Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ ήταν πικραμένος… δεν ξεπέρασε ποτέ την Αλίκη Βουγιουκλάκη»
Φωτιά στη Βαρυμπόμπη: Ξεσπά η Σταματίνα Τσιμτσιλή – «Μέσα σε λίγες ώρες όλη η χώρα παραδόθηκε στις φλόγες. Γιατί;» (ΕΙΚΟΝΑ)
«Οργή, αγανάκτηση, θλίψη» – Η οργισμένη ανάρτηση της Ιωάννας Λίλη για τη φωτιά στη Βαρυμπόμπη
Η Ευδοκία Ρουμελιώτη για τη φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Προσπαθούσα ώρα πάνω από αυτή την φωτογραφία να γράψω δυο λόγια… » (ΕΙΚΟΝΑ)
Άλκηστις Πρωτοψάλτη για φωτιά στη Βαρυμπόμπη: «Καίγεται το μέλλον» (ΦΩΤΟ)