Αθήνα

21 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αλίκη Κατσαβού: «Ο Κώστας Βουτσάς δεν μου άφησε ούτε χρήματα, ούτε διαθήκη, ούτε καταθέσεις»

LIFESTYLE

Survivor 4: Η Κάτια Ταραμπάνκο βγήκε από το νοσοκομείο αλλά δεν επέστρεψε στην παραλία – Τι συμβαίνει με την υγεία της

Η κατάσταση υγείας του μοντέλου προκάλεσε ανησυχία, καθώς μέσα σε λίγες ημέρες αναγκάστηκε να μπει για δεύτερη φορά μέσα στο νοσοκομείο.

Δείτε επίσης

Γερολυμάτος: «Ερχόταν η Ματίνα Παγώνη και της αφιέρωνα το “Ποιος να συγκριθεί μαζί σου”»
Αλέξης Κούγιας: «Η πρώτη σύζυγός μου σκοτώθηκε 32 μέρες μετά τον γάμο μας»

Η Κάτια Ταραμπάνκο μετά την έντονη αδιαθεσία που ένιωσε κατά τη διάρκεια του τελευταίου επεισοδίου του Survivor 4, βρέθηκε σε κλινική στον Άγιο Δομίνικο με τις πληροφορίες να αναφέρουν ότι ταλαιπωρείται από ένα αυτοάνοσο νόσημα.

Όπως αποκάλυψε το πρωί της Παρασκευής, η δημοσιογράφος Έλενα Πολυκάρπου στην εκπομπή Ευτυχείτε η Κάτια Ταραμπανκό βγαίνει από το νοσοκομείο αλλά ακόμα δεν θα επιστρέψει στο Survivor 4 και πρώτα θα μεταφερθεί στο ξενοδοχείο.

«Αυτό που μόλις μου ήρθε εμένα σε μήνυμα είναι ότι έχει φύγει η Κάτια από το νοσοκομείο ή ότι φεύγει σε λίγα λεπτά επακριβώς και ότι δεν θα πάει στην παραλία θα πάει στο ξενοδοχείο προς το παρών και αναμένουνε. Δεν λέω ότι θέλει να κάνει οικειοθελής αποχώρηση γιατί εγώ έμαθα ότι όταν έφτασε στο νοσοκομείο η κατάστασή της ήταν πάρα πολύ δύσκολη, δεν ήταν καθόλου ήρεμη και τους έλεγε πως θέλει να φύγει. Οι γιατροί θα αποφασίσουν αν φύγει», είπε η Έλενα Πολυκάρπου.

Οι τελευταίες πληροφορίες θέλουν την Κάτια Ταραμπάνκο να βγαίνει από το νοσοκομείο αλλά να μην γυρνάει τουλάχιστον για την ώρα στην παραλία.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα για το Survivor 

Ροή Ειδήσεων

25/09/2021 | 23:49

J2US: Ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη εντυπωσίασε τους κριτές – Τι είπε ο ίδιος για τον πατέρα του! (vid)

25/09/2021 | 23:38

Επεισόδια στο Thessaloniki Pride! Άγνωστοι πέταξαν πέτρες στους συμμετέχοντες – Προσαγωγές από την ΕΛ.ΑΣ. (vids)

25/09/2021 | 23:27

Κατερίνα Λιόλιου – Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Δίδυμο-«φωτιά» στο J2US! (ΒΙΝΤΕΟ)

25/09/2021 | 23:13

Βασίλης Λεβέντης: Ραγδαία η επιδείνωση της υγείας του – Δεν είχε εμβολιαστεί κατά του κορονοϊού

25/09/2021 | 22:50

J2US – Ιωάννα Τούνη: Φαίνονταν τα… πάντα μέσα από το see through φόρεμά της – Τα “έπαιξαν” οι κριτές με την ερμηνεία της (vid)

25/09/2021 | 22:37

Δημοσκόπηση Marc: Πρώτο κόμμα ο ΣΥΡΙΖΑ στους ανεμβολίαστους – Δεύτερη η Ελληνική Λύση και τρίτο κόμμα η ΝΔ

25/09/2021 | 22:17

James Καφετζής: «Έσπασε» το συμβόλαιο και πήγε στο J2US – Τραγούδησαν… Τριαντάφυλλο με την Ειρήνη Παπαδοπούλου (vid)

25/09/2021 | 22:05

Δημοσκόπηση Marc: 11,4 μονάδες μπροστά η ΝΔ έναντι του ΣΥΡΙΖΑ – Στο 6% το ΚΙΝΑΛ

25/09/2021 | 21:46

Ο Κώστας Σλούκας έγινε πατέρας – Η σύζυγός του γέννησε κοριτσάκι!

25/09/2021 | 21:36

H Κατερίνα Στικούδη με φουσκωμένη κοιλίτσα στο J2US: «Αν σπάσουν τα νερά, θα με τρέχεις Νίκο!» (vid)

25/09/2021 | 21:27

J2US – Κοκλώνης σε Βανδή: «Το καλοκαίρι χωρίσαμε και οι δυο αλλά είμαστε μια χαρά»-Η αμήχανη αντίδραση της Βανδή! (vid)

25/09/2021 | 21:14

Λευτέρης Πετρούνιας – Βασιλική Μιλλούση: Παντρεύτηκαν και με θρησκευτικό γάμο μετά τη βάφτιση των παιδιών τους (vid)

25/09/2021 | 20:49

Σε κρίσιμη κατάσταση ο Βασίλης Λεβέντης – Νοσηλεύεται διασωληνωμένος με κορονοϊό

25/09/2021 | 20:46

Στρατηγική συνεργασία Ομίλων ΤΙΤΑΝ – ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ για επενδύσεις στη διαχείριση απορριμμάτων

25/09/2021 | 20:36

Γυναικοκτονία στη Ρόδο: Αυτό είναι το σημείωμα που άφησε αφού δολοφόνησε τη Δώρα και πριν αυτοκτονήσει ο 40χρονος (vid)
Αλίκη Κατσαβού: «Ο Κώστας Βουτσάς δεν μου άφησε ούτε χρήματα, ούτε διαθήκη, ούτε καταθέσεις»
Στέλιος Ρόκκος: «Είχε δίκιο ο γιος μου για την Τούνη – Αυτή δε βρήκε να φάει…»
Νίκος Κοκλώνης: «Χώρισα και δεν πέρασα το καλοκαίρι όπως ήθελα-Τα ήπια ένα βράδυ και έγινα ρεζίλι» (ΒΙΝΤΕΟ)
Μέμος Μπεγνής: «Το να είναι κάποιος γκέι δεν το επιλέγει, το έχει αποφασίσει η φύση για αυτόν»
Πολύ άσχημη εξέλιξη για την Ηλιάνα Παπαγεωργίου
Βάσια Τριφύλλη: Η κοπέλα που υιοθέτησα έγινε η «καρδιοκόρη μου»