Survivor: «Αν η Μαριαλένα ήξερε πώς παρουσιάζεται έξω η σχέση της με τον Σάκη θα το είχε σταματήσει» - TheCaller

Αθήνα

33 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εγκατέλειψαν πτώμα Κινέζου έξω από το «Ερρίκος Ντυνάν» στους Αμπελοκήπους

LIFESTYLE

Survivor: «Αν η Μαριαλένα ήξερε πώς παρουσιάζεται έξω η σχέση της με τον Σάκη θα το είχε σταματήσει»

«Από την αδελφή μου αυτό που βλέπουμε είναι τελείως αληθινό. Έτσι είναι η αδελφή μου».

Λίγο πριν τον ημιτελικό του Survivor, η αδερφή της Μαριαλένας Ρουμελιώτη μίλησε στην εκπομπή «Έλα Χαμογέλα», αποκαλύπτωντας λεπτομέρειες για τη σχέση της αδερφής της με τον Σάκη Κατσούλη.

«Περίμενα κι εγώ και η μαμά μου να μας στείλει ένα μήνυμα όταν μπήκε ο Σάκης, να μας πει «θέλετε να πω κάτι στην κόρη σας τώρα που θα είμαι κοντά της»; Δεν μας είπε κάτι. Εμείς μάθαμε από την τηλεόραση ότι θα πάει ο Σάκης. Αν το ήξερα νωρίτερα θα του είχα στείλει και μήνυμα να της πει κάποια πράγματα, να την εμψυχώσω», λέει.

«Είχαν όντως έναν έντονο χωρισμό. Θεωρώ ότι οι συνθήκες εκεί τους έφεραν πιο κοντά. Ακόμα και με τον χειρότερο εχθρό σου να ναυαγήσεις θα πρέπει να συνυπάρξεις. Δεν ξέρω τι της έχει πει ο Σάκης. Η αδελφή μου αυτό που βλέπουμε αυτό είναι.

Από την αδελφή μου αυτό που βλέπουμε είναι τελείως αληθινό. Έτσι είναι η αδελφή μου. Δεν νομίζω ότι είναι στημένο, αυτό τους βγαίνει. Αν ήξερε η αδελφή μου ότι αυτό εδώ έξω παρουσιάζεται έτσι, θα το είχε σταματήσει από την πρώτη μέρα. Δεν ξέρει τι γίνεται, είναι σε άλλον πλανήτη», αναφέρει για την Μαριαλένα Ρουμελιώτη η αδελφή της.

Ροή Ειδήσεων

02/08/2021 | 23:59

Θοδωρής Ιακωβίδης: Υποδοχή Χρυσού Ολυμπιονίκη στον αθλητή που συγκλόνισε τους πάντες! (vid)

02/08/2021 | 23:43

«Η θερμοκρασία στην Αττική θα φτάσει τους 45 βαθμούς», προειδοποιεί ο Αρναούτογλου – Πότε υποχωρεί ο καύσωνας

02/08/2021 | 23:32

Λαμία: Τον έθαψαν με τραγούδι και κλαρίνο – Τσαμπά, Γρίβα και Κοκκώνης αποχαιρέτησαν τον Βαγγέλη Τεμπέλη (vid)

02/08/2021 | 23:21

Αντετοκούνμπο: Παράκληση για μάσκες στο ραντεβού της Τρίτης, στα Σεπόλια!

02/08/2021 | 23:02

Φωτιά στη Ρόδο: Εγκλωβισμένοι πυροσβέστες σώθηκαν την τελευταία στιγμή – Μάχη με τις αναζωπυρώσεις

02/08/2021 | 22:45

Έκλεισε λόγω καύσωνα για 3 μέρες το εμβολιαστικό κέντρο στο Ελληνικό – Στον Προμηθέα τα ραντεβού (vid)

02/08/2021 | 22:32

Κρήτη: Εντοπίστηκε η ανήλικη 16χρονη που αγνοούταν – Τσακώθηκε με την οικογένειά της και εξαφανίστηκε

02/08/2021 | 22:29

ΕΟΔΥ: Πού θα πραγματοποιηθούν rapid test αύριο Τρίτη 03/08

02/08/2021 | 22:22

Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός του Καραλή και το αυριανό πρόγραμμα των ελληνικών συμμετοχών

02/08/2021 | 22:12

Ακρίτα: Κάθε φορά που ανοίγει το στόμα της η Βόζεμπεργκ ένας πυλώνας ΔΕΗ αυτοαναφλέγεται – «Μη σας χάσουμε από δηλητηρίαση», απαντά η ευρωβουλευτής

02/08/2021 | 22:05

Έκκληση Μητσοτάκη: Δεν ξεχνάμε αδέσποτα και δεσποζόμενα ζώα τις ημέρες του καύσωνα

02/08/2021 | 21:55

Άγρια ληστεία στην Εύβοια: Τον μαχαίρωσαν και του πήραν το αυτοκίνητο

02/08/2021 | 21:49

Εμβόλιο – Γώγος: Χρειάζεται 3η δόση για αυτές τις 3 κατηγορίες πολιτών (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 21:34

Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ο Κώστας Μοναχός

02/08/2021 | 21:30

Στέφανος Ντούσκος: Σαν στρατάρχης μπήκε στα Γιάννενα – Χαμός στην υποδοχή του Ολυμπιονίκη (vids)
Ιωάννα Μαλέσκου: Ανέβηκε η «λάθος» φωτογραφία που αποκαλύπτει «πολλά»
Ζέτα Μακρυπούλια – Μιχάλης Χατζηγιάννης: Χώρισε το αγαπημένο ζευγάρι μετά από 12 χρόνια
Ρένος Χαραλαμπίδης: Ξέσπασε κατά του Πέτρου Φιλιππίδη – «…καλώς τον ηλίθιο – Καβάλησαν το καλάμι»
Η Αννα Μαρία Βέλλη ολόγυμνη στη Μάνη – Οι πόζες που «έριξαν» το Instagram
Πέτρος Φιλιππίδης: Με Λιγνάδη στον ίδιο θάλαμο των φυλακών – Τι είπε στον διευθυντή
Ιωάννα Τούνη: «Χαμός» με την ανάρτηση της για τις κλειστές ταβέρνες εν μέσω καύσωνα