Αθήνα

 

15 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε... fast-forward!

goulioti
Στεφανία Γουλιώτη: Η ηθοποιός που μπήκε στο Maestro και προκάλεσε χαμό – Το σύμφωνο συμβίωσης με τη σύντροφό της

LIFESTYLE

Survivor: «Απασφάλισε» ο Καραγκούνιας για Σοϊλέδη! «Μιλάει για γάμο και κάνει αυτά τα αίσχη εδώ μέσα»

Ποιος είδε τον Τάκη Καραγκούνια και δεν τον… φοβήθηκε στο Survivor, στο επεισόδιο της Τρίτης 3/5, μια μέρα μετά την αποκάλυψη ότι ο Άρης Σοϊλέδης και ο Γιώργος Ταλάντσεβ είχαν τηλεφωνική επικοινωνία με αγαπημένα τους πρόσωπα, παρότι κάτι τέτοιο απαγορεύεται.

Δείτε επίσης

Survivor: Ζητούν την αποβολή Σοϊλέδη για το κινητό – «Κράξιμο» και στην σύντροφό του Μαρία Αντωνά στο twitter

Ο Τάκης Καραγκούνιας, που είναι σε άγρια κόντρα με τον Άρη Σοϊλέδη, απασφάλισε!

Με σειρά δηλώσεων του τόσο στην κάμερα του survivor, όσο και στην καλύβα είπε μεταξύ άλλων για τον Άρη Σοϊλέδη.

Αρχικά ο Τάκης Καραγκούνιας είπε:

«Σήμερα ξεσκεπάστηκε η συμμορία που υπάρχει στο Survivor. Το βλέπει ο κόσμος. Κυρίως ο Άρης έχε κάνει τα αδιανόητα και ξέρουν τι γίνεται έξω. Να ξέρει ο κάθε Άρης τι λέω στις προσωπικές μου συνεντεύξεις για να το εκμεταλλευτεί. Ξεσκεπάστηκε, ο κόσμος βλέπει την αλήθεια».

Και συνέχισε ο ίδιος σε έντονο ύφος:

«Φτου σας ξεφτίλες! ‘Ελαμψε η αλήθεια και θα δει το κοινό ότι βγήκα αληθινός. Που στήνετε ψηφοφορίες κι έχετε επικοινωνία με τον έξω κόσμο. Παλιοξεφτίλες που πιέσατε κι εκβιάσατε στο συμβούλιο την Στέλλα για να ψηφίσει τον Εμμανουήλ. Αλλά δεν σας βγήκε, ψηφίστηκε η Βρισηίδα. Θα λάμψει η αλήθεια, το κοινό βλέπει».

Δείτε παρακάτω σε βίντεο και άλλες οργισμένες δηλώσεις του Τάκη Καραγκούνια:

«Είσαι τιποτένιος κλέφτης – Ας μην τα έκανες αυτά με τη Σοφιάννα να μην τα έλεγε ο Εμμανουήλ»

«Κλεφτοκοτάδες – Μιλάει για γάμο και κάνει αυτά τα αίσχη εδώ μέσα»

Ροή Ειδήσεων

tinisia australia 2611

26/11/2022 | 14:23

Μουντιάλ 2022 – Τυνησία-Αυστραλία 0-1: Τα «καγκουρό» απέκτησαν βάσιμες ελπίδες πρόκρισης

26/11/2022 | 14:16

Σασμός spoiler: Η Νάντια πέφτει στην αγκαλιά του Νικηφόρου και ο Μανόλης δεν ξέρει τίποτα!

26/11/2022 | 13:58

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης «εισέβαλε» στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού!
androulakis keratsini 2611

26/11/2022 | 13:47

Ανδρουλάκης από Κερατσίνι: Κροκοδείλια δάκρυα ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ πάνω από την απελπισία χιλιάδων δανειοληπτών

26/11/2022 | 13:35

Βισκαδουράκης: Χάσαμε τη μαμά μου στη γέννα, μόλις 40 ετών-Μπήκαμε ορφανοτροφείο γιατί ένας πατέρας κωφός με 5 παιδιά…

26/11/2022 | 13:17

«Βόμβα» από Ελεονώρα Μελέτη: Έχω καταγγείλει επίσημα τις άσχημες συμπεριφορές στο χώρο…
lampakia fotakia xristougenniatika 2611

26/11/2022 | 13:06

Χριστουγεννιάτικα λαμπάκια: Ποια φωτάκια είναι τα πιο οικονομικά – Πόσο θα σάς κοστίσει στο λογαριασμό ρεύματος

26/11/2022 | 12:43

«Μήνυμα» Μητσοτάκη για εκλογές! «Μπαίνουμε στην τελική ευθεία, η ΝΔ θα είναι πάλι πρώτη και αυτοδύναμη»

26/11/2022 | 12:32

Κιβωτός του Κόσμου: 8χρονος καταγγέλλει ότι τόν έκλειναν σε κλουβιά για τιμωρία και τού έδιναν χαλασμένο φαγητό!

26/11/2022 | 12:14

Ο Ζελένσκι «έβγαλε στη σέντρα» τον δήμαρχο του Κιέβου για τα καταφύγια έκτακτης ανάγκης!

26/11/2022 | 12:02

Μενίδι: Συναγερμός μετά από πυροβολισμούς έξω από καφέ-Ένας τραυματίας

26/11/2022 | 11:51

«Βόμβα» Βερύκιου για πατέρα Αντώνιο! «Έχει στην τσέπη του πάνω από 10 εκατ. ευρώ σε λογαριασμούς»
kivotos aderfos evgenias 2611

26/11/2022 | 11:33

Κιβωτός του κόσμου: Έξαλλος ο αδερφός της Ευγενίας τήν διαψεύδει για τα περί κακοποίησης!

26/11/2022 | 11:19

Βόλος: 50χρονος ντελιβεράς συνήλθε αφότου έμεινε σε κώμα για 7 μήνες

26/11/2022 | 11:11

Μεγάλη απήχηση είχε η έρευνα του airetos για τις Περιφέρειες
goulioti
Στεφανία Γουλιώτη: Η ηθοποιός που μπήκε στο Maestro και προκάλεσε χαμό – Το σύμφωνο συμβίωσης με τη σύντροφό της
screenshot 10
Αύγουστος Κορτώ: «Είμαι διπολικός και αλκοολικός, όπως και η μητέρα μου – Είμαι ένας άνθρωπος που επίσης δεν έχω φίλτρο»
sxizas
Survivor All Star: Ο Στάθης Σχίζας «τελείωσε» τον Ντάνο με μια ατάκα
dimitris pavlos sasmos
Σασμός spoiler: Ο Δημήτρης βγαίνει εκτός ελέγχου και ξεμπροστιάζει τον Παύλο στο Νοσοκομείο!
screenshot 2022 11 25 134917
Η απογοήτευση του Σπύρου Ιωάννου: «Έμαθα ότι ο γιος μου παντρεύτηκε από το… Facebook»
clipboard01
Θύμα απάτης η Τζωρτζέλα Κόσιαβα – Το δημόσιο μήνυμά της