Αθήνα

19 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

«Λίγο τσίπα – Ο άνθρωπος χρειάζεται άλλης παρακολούθησης» – Έξω φρενών ο Γιώργος Λιάγκας με Παπαθωμά και Πετράκο

LIFESTYLE

Survivor: Ο Μιχάλης Αρναούτης τα «χωσε» στην παραγωγή – «Φάνηκα πολύ αθόρυβος»

O Μιχάλης Αρναούτης αποχώρησε από το survivor και σε δηλώσεις του στη κάμερα της εκπομπής, Ευτυχείτε, μίλησε για την παραγωγή και όλα όσα πρόλαβε να βιώσει την περίοδο παραμονής του στο παιχνίδι.

Δείτε επίσης

«Βόμβα» Σαρηγιάννη: 2.000 κρούσματα τέλος Φεβρουαρίου
Άννα Βίσση – Αννίτα Πάνια: Αγαπημένες και αχώριστες φίλες – Το βίντεο της τραγουδίστριας

Όπως ανέφερε: «Η πικρία μου ήταν ότι φάνηκα πολύ αθόρυβος, τώρα είδα τα επεισόδια και είναι κάτι διαφορετικό αυτό που ζούσαμε και κάναμε εκεί με αυτό που προβάλλει η παραγωγή. Πιστεύω ότι έδωσα πάρα πολλά πράγματα και αυτό το είπανε και οι συμπαίκτες μου την επόμενη ημέρα, ότι ήταν όλοι στεναχωρημένοι που έφυγα, ότι ήμουν η ψυχή της ομάδας, ότι ήμουν ενωτικός. Το πρώτο πράγμα που μου είπε η σύζυγος μου όταν μιλήσαμε στο τηλέφωνο, ήταν αν είμαι καλά ή αν είμαι άρρωστος ή αν ήμουν όντως στο παιχνίδι. Ο Αλέξης ο Παππάς κάνει πολύ δουλειά που δεν την είδα στα επεισόδια. Φέρνει όλες τις καρύδες και είναι πολύ δύσκολο να κατεβάσεις καρύδες από τα δέντρα. Ψαρεύαμε έφερνα καβούρια, φρούτα. Ήταν ο μόνος που έφευγε από την καλύβα. Η Κάτια είναι δυνατή, αν δεν βρεθεί άλλη σταρ να την κοντράρει, θα προχωρήσει. Σίγουρα ξέρει από ριάλιτι», είπε στο τέλος της συνέντευξης ο Μιχάλης Αρναούτης.

Ροή Ειδήσεων

20/10/2021 | 18:24

Συριζα Συνέδριο 24-27 Φλεβάρη: Εισηγηση Τσίπρα για καμπάνια για την ακρίβεια και πρόταση νόμου για κατώτατο μισθό στα 800 ευρω

20/10/2021 | 18:23

Ο χάρτης του κορoνοϊού στην Ελλάδα: Στο κόκκινο Αττική και Θεσσαλονίκη με 659 και 523 κρούσματα αντίστοιχα (Λίστα)

20/10/2021 | 18:13

Κορονοϊός: 3.279 νέα κρούσματα και 38 θάνατοι σήμερα στην Ελλάδα

20/10/2021 | 18:08

Γιώργος Παπανδρέου: Σε λίγες ώρες ανακοινώνει τις οριστικές αποφάσεις για την υποψηφιότητά του στο ΚΙΝΑΛ

20/10/2021 | 17:57

Βιασμός 8χρονης στη Ρόδο: «Η μητέρα μου έπαιρνε ουσίες, δεν έχω ζήσει τη στοργή της μάνας», λέει η 24χρονη κόρη της δράστριας (vid)

20/10/2021 | 17:50

Μαρίνα Πατούλη: Τι απάντησε τελικά στην πρόσκληση του ΑΝΤ1 να συμμετέχει στην «Φάρμα» (vid)

20/10/2021 | 17:40

Elon Musk: Πώς θα μπορούσε να τον κάνει τον πρώτο τρισεκατομμυριούχο του κόσμου η SpaceX σύμφωνα με την Morgan Stanley

20/10/2021 | 17:28

Ρένα Βλαχοπούλου: Το άγνωστο περιστατικό με την Έλντα Πανοπούλου και τον Μάκη Δελαπόρτα (vid)

20/10/2021 | 17:25

Δακτύλιος: Όλες οι αλλαγές – Ποια αυτοκίνητα κυκλοφορούν ελεύθερα – Ποιοι εξαιρούνται

20/10/2021 | 17:04

Tι καιρό θα κάνει αύριο σε όλη τη χώρα – Πού θα βρέξει

20/10/2021 | 16:56

H Βίσση διαβάζει γράμμα που της έστειλε ο Καρβέλας και «βουρκώνει» – «Χώρισα από τον Καρβέλα αλλά όχι από την Βίσση» (vid)

20/10/2021 | 16:32

Η Βίκυ Καγιά συγκινεί: «Υπάρχουν στιγμές που κλαίω, λυγίζω, στεναχωριέμαι και έχω μαύρους κύκλους»

20/10/2021 | 16:21

Έγκλημα στο Αιγάλεω: Νεκρή γυναίκα μέσα στο σπίτι της

20/10/2021 | 16:15

Δίκη Ζακ Κωστόπουλου: Συγκλόνισαν ο αδερφός και η μητέρα του – «Ρατσιστικό έγκλημα – Ήταν ένα παιδί τρομοκρατημένο»

20/10/2021 | 16:03

O Τάσος Ξιαρχό έκανε το εμβόλιο: «Πέρασα τον κορονοϊό χωρίς να το ξέρω. Κόλλησα πάρα πολύ κόσμο χωρίς να το ξέρω»
«Λίγο τσίπα – Ο άνθρωπος χρειάζεται άλλης παρακολούθησης» – Έξω φρενών ο Γιώργος Λιάγκας με Παπαθωμά και Πετράκο
Θεοφανία Παπαθωμά: Σοβαρό θέμα με τον ΑΝΤ1 – Σκέψεις για «κόψιμο» της Βιολέτας από τις Άγριες Μέλισσες
Μιχάλης Οικονόμου: Υπέγραψε σύμφωνο συμβίωσης με τον σύντροφό του, Γιώργο Μακρή (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Φίλιππος Σοφιανός: Είναι ζευγάρι με την Τέτα Καμπουρέλη; Τι απαντά ο ηθοποιός; (vid)
Νευρίασε η Μάλφα με τον Λιάγκα: «Θα μπορούσα να μην έρθω και καθόλου…» (ΒΙΝΤΕΟ)
Χριστίνα Παππά: «Στο σπίτι μου έτρωγα ξύλο – Ο μπαμπάς μού έκανε κάτι πολύ άσχημο για την παιδική μου ηλικία»