Αθήνα

2 oC

αραιές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Νικολέττα Ράλλη: «Δεν υπάρχει νέα γυναίκα που να μην υπάρχει υλικό από προσωπική της στιγμή» – Τι τής είχε πει αστυνομικός

LIFESTYLE

Survivor: «Ο Βαλάντης μου αποκάλυψε ποιος κρύβεται πίσω από την ψηφοφορία, έπεσαν οι μάσκες» (vid)

Τεταμένο είναι το κλίμα από την μεριά των Διασήμων στο Survivor και η διχόνοια επικρατεί ανάμεσα στα μέλη της ομάδας.

Η Μυριέλλα Κουρεντή σε δηλώσεις της ανέφερε ότι ξέρει ποιος δημιουργεί αυτό το κλίμα εναντίον της και της το εκμυστηρεύτηκε: «Έχοντας καταλάβει στην πραγματικότητα ποιοι είναι οι εχθροί και ποιοι οι φίλοι, ο Βαλάντης μου αποκάλυψε ποιος κρύβεται πίσω από την ψηφοφορία, που έγινε εναντίον μου. Αυτός ο άνθρωπος είναι η Ευρυδίκη. Έπεσαν οι μάσκες και τα λόγια της γυρνούν μπούμερανγκ. Εγώ ψήφισα αγωνιστικά κι εκείνη κίνησε μια ολόκληρη σκευωρία και χρησιμοποιώντας την πειθώ της προσπάθησε να με διώξει. Δυστυχώς δεν της βγήκε

Θεωρώ ότι τα κίνητρά της είναι η ζήλια. Την πείραξε πάρα πολύ που οι Μπλε είπαν πως είμαι η καλύτερη παίκτρια της ομάδας μας. Θεωρεί πως έχω τραβήξει όλα τα βλέμματα επάνω μου επειδή ο Τσακατσούκας έχει δηλώσει ότι την αδυναμία του σε εμένα κι όλο αυτό το πράγμα που πουλάει. Το έχει πει κι αυτό»

Ροή Ειδήσεων

24/01/2022 | 01:58

Ο Sébastien Loeb στα 48 του κερδίζει για 8η φορά το Ράλι Μόντε Κάρλο!

23/01/2022 | 23:20

Άνω Πατήσια: Σοκάρει το βίντεο από το τροχαίο που έχασε τη ζωή του το 4χρονο αγοράκι

23/01/2022 | 23:13

Φθιώτιδα: Φωτιά σε τουριστικό λεωφορείο στην εθνική οδό

23/01/2022 | 23:05

Πηγές της Πολιτικής Προστασίας: Γιατί πρέπει να λειτουργήσουν τα σχολεία με τηλεκπαίδευση το επόμενο διήμερο

23/01/2022 | 22:50

Καλλιάνος για χιόνια στην Αθήνα: Σε αυτές τις περιοχές θα το στρώσει 100% (vid)

23/01/2022 | 22:35

Καμία «Ελπίς»: Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου με… λιγότερα από ποτέ ανέβασε τη θερμοκρασία στα ύψη (ΕΙΚΟΝΑ)

23/01/2022 | 22:29

Τζακ ποτ στην κλήρωση του Τζόκερ – Δείτε τους τυχερούς αριθμούς

23/01/2022 | 22:25

Συνεδριάζει η ΚΟ του ΣΥΡΙΖΑ: Αποφασισμένος ο Τσίπρας για τις αλλαγές στο κόμμα

23/01/2022 | 22:18

Βιασμός ανήλικης από ιερέα στα Κ. Πατήσια: «Ίσως με ερωτεύτηκε, δεν ενέδωσα και με κατήγγειλε» λέει τώρα ο κατηγορούμενος (vid)

23/01/2022 | 22:10

Πρωτοφανές ρατσιστικό επεισόδιο στον ΗΣΑΠ: «Έσπασε» στο ξύλο αλλοδαπό επειδή δεν του άρεσε όπως τον κοίταζε (EIKONEΣ)

23/01/2022 | 21:52

Μαρία Κορινθίου: «Ανέβηκα στη ζυγαριά μετά από 14 χρόνια και έπαθα τα εγκεφαλικά μου» (vid)

23/01/2022 | 21:39

Survivor: Ο Γιώργος Κατσαούνης «τη λέει» τον Άρη Σοϊλέδη – «Τον βγάλαμε και… θεό του πολέμου» (vid)

23/01/2022 | 21:05

Γεραπετρίτης σε ΣΥΡΙΖΑ: Ουδέποτε έχω δει ούτε γνωρίζω εξ όψεως τον κύριο Μένιο Φουρθιώτη

23/01/2022 | 20:57

Τραγωδία στα Άνω Πατήσια: Νεκρό 4χρονο παιδάκι – Το παρέσυρε αυτοκίνητο όταν διέφυγε από την προσοχή των γονέων του

23/01/2022 | 20:53

Κακοκαιρία «Ελπίδα»: Τι είναι οι «χιονολαίλαπες» και «χιονοκαταιγίδες» που θα «χτυπήσουν» τις επόμενες ώρες
Νικολέττα Ράλλη: «Δεν υπάρχει νέα γυναίκα που να μην υπάρχει υλικό από προσωπική της στιγμή» – Τι τής είχε πει αστυνομικός
Σπύρος Παπαδόπουλος: Γι’ αυτό σταμάτησα το «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Κάτια Ζυγούλη: Η «περίεργη» ανάρτηση στα social media! «Δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει αυτή η φάση…»
Ξέσπασε η Αλεξανδράκη για την «κατακραυγή» στον Κοψιάλη! «Περνάει εφιαλτικές μέρες και δεν το αξίζει»
Survivor-Σπύρος Μαρτίκας: Φαρμακοποιοί τον καταγγέλλουν πως χρησιμοποιεί τη δημοφιλία του για να κερδίσει πελάτες στο φαρμακείο του (vid)
Απίθανος διάλογος Καραβάτου – Ηλιάκη στον «αέρα»: «Μου λείπει ο έρωτας» – «Επειδή είσαι μπακούρι!» (vid)