Survivor: Τριαντάφυλλος για Μπόγδανο και Ασημακόπουλο – «Κρύβει το αληθινό του πρόσωπο» - TheCaller

Αθήνα

34 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Χριστίνα Αλεξανιάν: Στο νοσοκομείο η ηθοποιός – «Το θαύμα σου χαρίζεται για να ξανά πιστέψεις»

LIFESTYLE

Survivor: Τριαντάφυλλος για Μπόγδανο και Ασημακόπουλο – «Κρύβει το αληθινό του πρόσωπο»

Ο Τριαντάφυλλος μίλησε στην στήλη της εκπομπής, Love it, «Δέκα και να καίνε» σχολίασε καυστικά στον Ηλία Μπόγδανο και τον Γιώργο Ασημακόπουλο!

O Τριαντάφυλλος δήλωσε χαρακτηριστικά: «Έχω κλέψει και εγώ στο survivor. Έχουμε κλέψει όλοι…Έχω κλέψει ρύζι. Η πιο δύσκολη στιγμή μου ήταν όταν είχε γενέθλια ο γιος μου 14 Απριλίου και δεν ήμουν εκεί μαζί του»!

«Ο Ηλίας Μπόγδανος κρύβει το αληθινό του πρόσωπο. Ήταν την μια έτσι και την άλλη αλλιώς. Ο Σάκης είναι ο πιο τέλειος άνθρωπος που έχω γνωρίσει, τιμή μου κι είναι αδερφός μου. Για πάντα δίπλα του.»!

«Τον Γιώργο Ασημακόπουλο τον έχει κρίνει ο κόσμος και θα καταλάβει όταν είναι. Κι ο Γιώργος Κόρομι άλλαζε συνέχεια. Εύχομαι τα καλύτερα. Την Μαριλένα Ρουμελιώτη την αγαπώ, την λατρεύω κι είναι μεγάλη παιχτούρα.», ανέφερε και πρόσθεσε: «Η Ελένη Χαμπέρη θα μπορούσε να είναι καλύτερα γιατί η προσωπικότητά της αλλάζει πολύ. Την συμβούλευα να είναι ο εαυτός της και να μην επηρεάζεται.»!

Ροή Ειδήσεων

02/08/2021 | 08:54

Ζώδια: Αστρολογικές προβλέψεις για σήμερα, 2 Αυγούστου

02/08/2021 | 08:42

Καύσωνας – ΔΕΔΔΗΕ: Πού θα γίνουν διακοπές ρεύματος σήμερα σε όλη τη χώρα (ΠΙΝΑΚΕΣ)

02/08/2021 | 08:42

Σε λίγες ώρες ο τελικός των κρίκων με Λευτέρη Πετρούνια – Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (2/8)

02/08/2021 | 08:36

Ναύπλιο: Κυκλοφορούσε γυμνή στους δρόμους της πόλης

02/08/2021 | 08:24

Ζέτα Μακρυπούλια – Μιχάλης Χατζηγιάννης: Χώρισε το αγαπημένο ζευγάρι μετά από 12 χρόνια

02/08/2021 | 08:16

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Δευτέρα 2 Αυγούστου

02/08/2021 | 08:06

Καιρός: «Καμίνι» η χώρα – Το θερμόμετρο θα φτάσει στους 47 βαθμούς! (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 07:38

Επική δήλωση Τεντόγλου: «Το απόγευμα είναι η απονομή; Τι ώρα;» (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 07:29

Ρόδος: Δύσκολη νύχτα για το νησί – Μαίνεται η φωτιά στην περιοχή των Μαριτσών- Ψίνθου (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 07:24

Τραγωδία στα Πατήσια: Δύο νεκροί μετά από φωτιά σε διαμέρισμα (ΒΙΝΤΕΟ)

02/08/2021 | 07:19

Με τεστ από την τσέπη τους οι ανεμβολίαστοι σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα από το φθινόπωρο – Ολος ο σχεδιασμός της κυβέρνησης

02/08/2021 | 07:06

Χρυσός Ολυμπιονίκης ο Μίλτος Τεντόγλου – «Πέταξε» στα 8.41 (ΒΙΝΤΕΟ)

01/08/2021 | 23:44

Κατερίνα Καινούργιου: Οι φωτογραφίες από το ταξίδι στην Ιταλία με τον Φίλιππο Τσαγκρίδη (ΕΙΚΟΝΕΣ)

01/08/2021 | 23:19

Ώρες αγωνίας για τον Βασίλη Χαραλαμπόπουλο: «Το πατρικό μας στην Αχαΐα αύριο θα δούμε αν σώθηκε» (ΕΙΚΟΝΑ)

01/08/2021 | 22:52

Άκης Πετρετζίκης: Η έκπληξη που ετοίμασε στην κουζίνα του σπιτιού του για τον ενός μήνα γιο του (vid)
Χριστίνα Αλεξανιάν: Στο νοσοκομείο η ηθοποιός – «Το θαύμα σου χαρίζεται για να ξανά πιστέψεις»
«Βαρύ» πένθος για τον Μιχάλη Ιατρόπουλο (ΕΙΚΟΝΑ)
«Προσοχή με τον καύσωνα»: Το μήνυμα της Μενεγάκη και η φωτογραφία από Άνδρο (ΕΙΚΟΝΑ)
Στανίση: Δεν μου πάνε ούτε ο γάμος ούτε η συντροφικότητα- Γιατί δεν έκανα παιδί
Η Άννα Αδριανού για τον τραγικό θάνατο του αδερφού της: «Ήταν 18 ετών, σκοτώθηκε με τη μηχανή στην τελευταία τάξη του λυκείου»
Ζέτα Δούκα: Η μακροσκελής ανάρτηση ύστερα από τα χυδαία μηνύματα που δέχτηκε – Ποια ήταν η αφορμή (ΕΙΚΟΝΕΣ)