Συγκλονίζει η κόρη του Ντίνου Ηλιόπουλου: «48 ώρες έψαχνα να βρω τον τρόπο να πω στην κόρη μου ότι ο μπαμπάς της πέθανε» - TheCaller

Αθήνα

38 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά η Ελένη Τζώρτζη κατά Φιλιππίδη: «Όλοι ήξεραν πόσο κακοποιητικός είναι – Το σύστημα τον καλύπτει και θα τον καλύπτει»

LIFESTYLE

Συγκλονίζει η κόρη του Ντίνου Ηλιόπουλου: «48 ώρες έψαχνα να βρω τον τρόπο να πω στην κόρη μου ότι ο μπαμπάς της πέθανε»

Για τον θάνατο του συζύγου της, μίλησε η κόρη του Ντίνου Ηλιόπουλου και γνωστή γυμνάστρια, Εβίτα, στο Πρω1νό. 

Όπως είπε, επί δύο ημέρες έψαχνε τρόπο για να πει στην κόρη της ότι ο μπαμπάς της έφυγε από τη ζωή.

«Η κόρη μου έχασε τον πατέρα της στα 7 της χρόνια. Προσπάθησα να κρατήσω έναν ρόλο και καλό, αυτόν της μάνας, αυτόν που μου αναλογεί. Με πολύ ειλικρίνεια απέναντι σε αυτό που συμβαίνει, ούτε ότι ο μπαμπάς είναι στα συννεφάκια, ούτε ότι ο μπαμπάς είναι στα πουλάκια, ούτε ότι τον πήρε ο Θεούλης. Η ίδια μου είπε προχθές κάτι που μου έκανε πολύ εντύπωση. Θυμόταν εκείνη την ημέρα και μου λέει «Μαμά ξέρεις τι είναι αυτό που με ενέπνευσε στο να θέλω να γίνω ηθοποιός; Το πώς με αντιμετώπισες εκείνη την ημέρα που έπρεπε να έρθεις να μου το ανακοινώσεις. Αυτό το πιο αληθινό ψεύτικο χαμόγελο που έχω δει στη ζωή μου»! Δύο μέρες προσπαθούσα να της το πω, 48 ώρες έψαχνα να βρω τον τρόπο, πώς και τι και μιλώντας και με ειδικούς», ανέφερε μεταξύ άλλων.

Ροή Ειδήσεων

31/07/2021 | 11:44

Ιωάννινα: Συνελήφθη o ανιψιός για το πτώμα γυναίκας που βρέθηκε σε στεγανοποιημένο μπαούλο στο χώρο του υπογείου

31/07/2021 | 11:38

Έγκλημα στη Δάφνη: Το κατώφλι του εισαγγελέα πέρασε ο δολοφόνος της 31χρονης Ανίσα

31/07/2021 | 11:18

Στέφανος Ντούσκος: «Θα ήθελα να με στηρίξει η Πολιτεία με μια δουλειά, όταν τελειώσω από τον αθλητισμό» (vid)

31/07/2021 | 11:04

O Χαρδαλιάς προειδοποιεί για Μύκονο: «Τα μέτρα που πήραμε απέδωσαν. Αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν θα ξανακλείσει»

31/07/2021 | 10:53

Ομόνοια: Συνελήφθη ο δράστης της δολοφονίας με ψαλίδι

31/07/2021 | 10:51

Ο Γιώργος Ευγενίδης αποχωρεί από τον ΣΚΑΪ: «Κρατάω μόνο τα πολλά καλά» (ΕΙΚΟΝΑ)

31/07/2021 | 10:36

Νίκη Λυμπεράκη: Η πρώτη ανάρτηση μετά την αποχώρησή της από το Open (EIKONA)

31/07/2021 | 10:20

Πέθανε ο εφοπλιστής Ανδρέας Ποταμιάνος

31/07/2021 | 10:12

Φωτιά σε δασική έκταση στα Καλύβια Λαμίας (vid)

31/07/2021 | 10:01

Συγκινεί η Κάρμεν Ρουγγέρη: «Ήμασταν πολύ φτωχοί, φάγαμε σουβλάκι για γαμήλιο γεύμα»

31/07/2021 | 09:39

Εθνική Τράπεζα: Η Γενική Συνέλευση επικύρωσε την εκλογή του Γκίκα Χαρδούβελη στη θέση του προέδρου του Διοικητικού Συμβουλίου

31/07/2021 | 09:23

Με δάκρυα στα μάτια ο Θεόδωρος Ιακωβίδης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από την Άρση Βαρών (vid)

31/07/2021 | 09:14

Κολαστήριο-spa στο κέντρο της Αθήνας: Tι ισχυρίζεται ο 47χρονος για τους βιασμούς

31/07/2021 | 08:59

Ολυμπιακοί Αγώνες Τόκιο: Ο Γκολομέεβ έστειλε την Ελλάδα σε τελικό 17 χρόνια μετά την Αθήνα

31/07/2021 | 08:50

CDC για Μετάλλαξη Δέλτα: Μεταδοτική όσο η ανεμοβλογιά και την μεταδίδουν και οι εμβολιασμένοι – Εσωτερικό έγγραφο κρούει τον κώδωνα του κινδύνου
Ξεσπά η Ελένη Τζώρτζη κατά Φιλιππίδη: «Όλοι ήξεραν πόσο κακοποιητικός είναι – Το σύστημα τον καλύπτει και θα τον καλύπτει»
Μπουσουλόπουλος ξεκαθαρίζει για Φιλιππίδη: Είχα τη δύναμη να βάλω στο απέναντι πεζοδρόμιο τέτοιες συμπεριφορές
Μύκονος: Στα όρια της… «σύλληψης» – Νεαρή κυκλοφορούσε στα Ματογιάννια χωρίς εσώρουχα (ΒΙΝΤΕΟ)
Κατερίνα Στικούδη: Aποκάλυψαν το φύλο του μωρού που περιμένει
Ορέστης Τζιόβας: «Ήθελα να κολλήσω κορονοϊό για να φτιάξω αντισώματα»
Επιμένει η Μαρία Ιωαννίδου: «Πενθούμε τον καλλιτέχνη και σπουδαίο ηθοποιό Πέτρο Φιλιππίδη»