Συγκλονίζει η Μάρω Κοντού: Έχω ονειρευτεί τον θάνατό μου σε δύο χρόνια- θα πέσω στο κρεβάτι, θα συμβεί κάτι και θα φύγω (ΒΙΝΤΕΟ) | TheCaller Συγκλονίζει η Μάρω Κοντού: Έχω ονειρευτεί τον θάνατό μου σε δύο χρόνια- θα πέσω στο κρεβάτι, θα συμβεί κάτι και θα φύγω (ΒΙΝΤΕΟ) - TheCaller

Αθήνα

30 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Γλυκά Νερά: Συγκλονίζει ο μαραγκός που επισκεύασε τη σπασμένη πόρτα της μεζονέτας – «Είχε σπάσει από κάποιον που είχε πάρει φόρα»

LIFESTYLE

Συγκλονίζει η Μάρω Κοντού: Έχω ονειρευτεί τον θάνατό μου σε δύο χρόνια- θα πέσω στο κρεβάτι, θα συμβεί κάτι και θα φύγω (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέντευξη στην εκπομπή DOT παραχώρησε η Μάρω Κοντού και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην απιστία μέσα σε μία σχέση, αλλά και στον θάνατό της, τον οποίο όπως είπε έχει ήδη ονειρευτεί. 

Η σπουδαία ηθοποιός άφησε άφωνους τους παρουσιαστές όταν αποκάλυψε ότι έχει ονειρευτεί ο θάνατός της να έρχεται σε δύο χρόνια, μετά από κάποια ταξίδια που θα ήθελε πολύ να κάνει.

«Είμαι χορτασμένη, τα έχω ζήσει όλα και περιμένω το φινάλε μου το οποίο έχω ονειρευτεί. Θέλω σε ένα με δύο χρόνια να σταματήσω το θέατρο και να ξεκινήσω τα ταξίδια, Παρίσι, Λονδίνο στην Αμερική που δεν έχω πάει ποτέ. Αυτό το φινάλε ονειρεύομαι, ότι θα ταξιδέψω παντού και θα έχω λεφτά να ξοδεύω, ονειρεύομαι γιατί δεν έχω φράγκο αλλά κάτι μπορεί να γίνει. Όταν θα γυρίσω πολύ κουρασμένη από τα ταξίδια και πέσω στο κρεβάτι θα συμβεί κάτι και θα φύγω, θα πάω σε άλλο πλανήτη», είπε η Μάρω Κοντού.

Ροή Ειδήσεων

24/06/2021 | 08:47

Μονή Πετράκη: «Ο εντολέας μου χρήζει ψυχιατρικής φροντίδας, είχε κάνει απόπειρα αυτοκτονίας πριν 1,5 μήνα», λέει ο δικηγόρος του

24/06/2021 | 08:32

Λευτέρης Λαζάρου: Η πρώην σύζυγός μου είναι η νονά της κόρης μου από τον δεύτερο γάμο (vid)

24/06/2021 | 08:22

Μανώλης Λιδάκης: Μετά από 35 χρόνια τα παράτησε και έφυγε από την Αθήνα!

24/06/2021 | 08:07

Survivor: Απίθανο φινάλε στο αγώνισμα ασυλίας – Με VAR πέρασε στον τελικό ο Σάκης Κατσούλης (vid)

24/06/2021 | 07:54

Μονή Πετράκη: «Ράντισε» με βιτριόλι και τον δικηγόρο του ο μαινόμενος ιερέας – Κάηκαν όλα, γυαλιά, πουκάμισα, ράσα (vid)

24/06/2021 | 07:33

Εuro 2020: Τα σπουδαία ραντεβού των «16» που… κρύβουν τρεις τελικούς!

24/06/2021 | 07:29

Χωρίς μάσκες από σήμερα – Τι αλλάζει από τη Δευτέρα 28/6, τι γίνεται με μεταλλάξεις και εμβόλια

24/06/2021 | 07:23

Τα ζώδια σήμερα, Πέμπτη 24 Ιουνίου

24/06/2021 | 00:06

Euro 2020: Δεν «Χ»αλάστηκε κανείς από το 2-2 της Γαλλίας με την Πορτογαλία (ΒΙΝΤΕΟ)

24/06/2021 | 00:02

Euro 2020: Γλύτωσε στο 84′ το έμφραγμα η Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 23:56

Κριστιάνο Ρονάλντο: Έγραψε ιστορία στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο

23/06/2021 | 23:47

Μονή Πετράκη: Ο Μητροπολίτης Κηφισιάς κινδυνεύει να χάσει το μάτι του

23/06/2021 | 23:25

Μονή Πετράκη: Επίθεση με βιτριόλι – Ράσα με αίματα στο πάτωμα (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/06/2021 | 23:06

Μητσοτάκης: Επικοινωνία με Ιερώνυμο για την επίθεση που δέχθηκαν μητροπολίτες στη Μονή Πετράκη

23/06/2021 | 22:45

Η τελευταία «λαοθάλασσα» του Ανδρέα και ο συγκλονιστικός επικήδειος του Γιώργου Παπανδρέου (vid)
Παναγιώτα Βλαντή-Γιάννης Βλάχος: Oι πρώτες φωτογραφίες από τον μυστικό γάμο τους στην Ύδρα (vid)
Survivor: Η μητέρα της Μαριαλένας ξεκαθαρίζει: Δεν έπεσε θύμα κακοποίησης από τον Σάκη
Κατερίνα Ζαρίφη για 14χρονη Γωγώ: «Δεν πιάνει πια χώρο «η χοντρή» στην τάξη σου»
Γλυκά Νερά: Ξέσπασε ο Γιώργος Λιάγκας – «Είναι απίστευτο, θα τρελαθώ»
Κρατερός Κατσούλης: «Με την Κατερίνα Καραβάτου δεν θα μπορούσαμε να συνυπάρξουμε ξανά»
Γλυκά Νερά: Η δήλωση του πιλότου στην κάμερα μετά την απολογία του στον ανακριτή