Αθήνα

5 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη

LIFESTYLE

«Τα γυρίζει» τώρα η Μυριέλλα Κουρεντή για τον Κατσαούνη: «Γνώρισα έναν άλλον Γιώργο»

Τα άκουσε και από τις δύο ομάδες στο Survivor ο Γιώργος Κατσαούνης μετά την δήλωσή του για… στημένο παιχνίδι.

Δείτε επίσης

Survivor: Eπίθεση Γιωρίκα Πιλίδη κατά Μυριέλλας Κουρεντή (vid)
«Πόλεμος» στο Survivor με την συμφωνία για «στημένο παιχνίδι» – «Καταγγελίες» Κατσαούνη (vid)

Από τους Διάσημους παίκτες μέχρι και η Μυριέλλα Κουρεντή στράφηκε εναντίον του, παρά την σχέση που έχουν αναπτύξει.

«Είναι πάρα πολύ δύσκολη η θέση μου αυτή την στιγμή σαν Μυριέλλα. Δεν είχα την ευκαιρία να γνωρίσω αυτόν τον άνθρωπο κανονικά, δεν έχουμε ανταλλάξει πάνω από τρεις προτάσεις συνεχόμενες ποτέ, στην δεύτερη πρόταση που θα πούμε, πάντα μας διακόπτουν για να μας χωρίσουν, έτσι είναι οι κανόνες του παιχνιδιού», ανέφερε αρχικά η Μυριέλλα Κουρεντή.

«Εγώ έναν άλλον Γιώργο γνώρισα, έναν άλλον Γιώργο έζησα και ένας άλλος Γιώργος εμένα με γοήτευσε και με έκανε να χαμογελάω και να νιώθω όμορφα. Σε αυτό που λένε τα παιδιά συμφωνώ στο ότι ο τρόπος του και το να «δώσει» την ομάδα του, δεν είναι σωστός, δεν έπρεπε να το κάνει» πρόσθεσε η ηθοποιός.

Και κατέληξε η Μυριέλλα Κουρεντή λέγοντας: «Αυτή τη στιγμή δικαίως η ομάδα στέκεται εναντίον του εξαιτίας της δήλωσης που έκανε, αλλά από την άλλη άκουσα αυτό που είπε ο Γιάννης, ότι μπορεί να έμεινε στο προηγούμενο σενάριο. Εγώ αλλιώς είχα στον μυαλό μου αυτόν τον άνθρωπο».

Δείτε όλα όσα είπε στο σχετικό βίντεο:

Ροή Ειδήσεων

17/01/2022 | 00:54

2022 Mazda MX-5: Βελτιωμένος χειρισμός και νέες επιλογές

16/01/2022 | 23:01

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Μια… σούπα που θα την ξεχάσει και το youtube!

16/01/2022 | 22:59

Εύβοια: Πέθανε ο 68χρονος που προσπάθησε να τον κάψει ζωντανό η σύντροφός του με οινόπνευμα

16/01/2022 | 22:51

Προειδοποίηση Αρναούτογλου: Πολλές περιοχές της χώρας μας, ίσως μάλιστα και παραθαλάσσιες να ντυθούν στα λευκά!

16/01/2022 | 22:45

Ηλίας Μόσιαλος: Πάμε προς κορύφωση του κύματος της πανδημίας κορονοϊού

16/01/2022 | 22:37

Ειρήνη Λαγούδη: Ανοίγει και πάλι η υπόθεση του θανάτου της – Καλείται πρόσωπο «κλειδί» για κατάθεση

16/01/2022 | 22:18

3χρονη βοηθά την 5χρονη αδελφή της Αριάννα που έχει καρκίνο και δεν την αφήνει λεπτό μόνη!

16/01/2022 | 22:08

Τζόκερ: Η κλήρωση 2390 για τα 1.000.000 ευρώ – Oι τυχεροί αριθμοί

16/01/2022 | 22:06

Θεσσαλονίκη: Μεγάλη διαμαρτυρία έξω από το Αχίλλειον μετά την καταγγελία βιασμού 24χρονης – Συνθήματα και επιθέσεις

16/01/2022 | 21:52

Αλέκος Φασιανός: «Οταν δεν ζωγραφίζω είμαι δυστυχής» – «Έφυγε» ο σημαντικός ζωγράφος

16/01/2022 | 21:42

Survivor-«Ξαφνικός θάνατος»: Ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε με συνοπτικές διαδικασίες το «τέλος» τους (vid)

16/01/2022 | 21:31

Αλέκος Φασιανός: Πέθανε ο σπουδαίος έλληνας ζωγράφος

16/01/2022 | 21:27

Χαμός στο Survivor: Κατέρρευσε με κλάματα η Μυριέλλα Κουρεντή – «Ειλικρινά θα φύγω» (vid)

16/01/2022 | 21:22

Τζένη Μπαλατσινού: Φωτογραφίζει τον ενός έτους γιο της Παναγιώτη-Αντώνιο, με την φίλη του (ΕΙΚΟΝΑ)

16/01/2022 | 21:04

Τραγωδία στο Θέρμο Αιτωλοακαρνανίας: Νεκρός 48χρονος ποδηλάτης σε σύγκρουση με ΙΧ αυτοκίνητο
Δεν διέρρευσα εγώ το ροζ βίντεο, απαντάει ο άντρας που κατονόμασε η Τούνη
Ηλίας Γκιώνης για βίντεο Ιωάννας Τούνη: «Το έλυσε εξωδικαστικά και πήρε χρήματα! Αυτό που κάνει είναι ανήθικο»
Η Βανδή δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία της με τον Μπισμπίκη και το instagram παραληρεί
Μαρία Ηλιάκη: Νόσησε και η 7 μηνών κόρη της από κορονοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)
O Φιντιρίκος κατέθεσε μήνυση εις βάρος του Γκιώνη– Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση η μητέρα του επιχειρηματία
Βαρύ πένθος για τη Φαίη Μαυραγάνη: «Α ρε μαμά, α ρε μανούλα» (EIKONA)