Αθήνα

34 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

«Τα είδε όλα» η Έφη Αλεβίζου: Τρόμος στο πλατό του «Alpha Παντού» όταν ένας… χρυσαετός προσπάθησε να πετάξει (vid)

Σίγουρα στην εκπομπή «Alpha Παντού» η Έφη Αλεβίζου και ο Γιώργος Γρηγοριάδης είχαν ένα εντελώς διαφορετικό καλεσμένο την Τετάρτη καθως οι δύο παρουσιαστές υποδέχθηκαν στο πλατό τη Νέμεση, έναν πανέμορφο χρυσαετό!

Βεβαίως στο πλατό βρισκόταν και ο εκπαιδευτής της, Σταύρος Αθανασίου, ο οποίος είναι πρόεδρος του συλλόγου ελληνικής ιερακοτροφίας. Η Νέμεσις, όπως ήταν αναμενόμενο, τράβηξε πάνω της όλα τα βλέμματα και η κάμερα δεν… ξεκολλούσε από πάνω της.

Με το που μπήκε στο πλατό ο εκπαιδευτής, η Νέμεσις άνοιξε τα φτερά κι έκανε να πετάξει, κάτι που έκανε την Έφη Αλεβίζου να τρομάξει και να τραβηχτεί προς τα πίσω. «Ανοίγει τα φτερά και νομίζεις ότι έχεις ανεμιστήρα».

Γ.Γ.: Κάτσε λίγο, γιατί φεύγεις;

Ε.Α.: Είμαι ψύχραιμη!

Ε.Α.: Κάπως με κοιτάει…

Γ.Γ.: Σε κοιτάει με ρομαντισμό, μην ανησυχείς! Δεν συμβαίνει κάτι.

Λίγο πριν αποχωρήσει από το πλατό ο Σταύρος Αθανασίου, η Νέμεσις άφησε και τα… δωράκια της στο Alpha Παντού! «Γούρι, γούρι», είπε η Έφη Αλεβίζου.

 

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 16:23

Συγκίνησε ο ηλικιωμένος λουόμενος που πρόσφερε ένα λουλούδι σε ρεπόρτερ του ΑΝΤ1 στην παραλία (vid)

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του thecaller.gr για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)

19/09/2021 | 13:49

Πάτρα: Σοβαρός τραυματισμός παιδιού από ατύχημα σε αγώνα καρτ – Μπήκε σε ΜΕΘ αφού παρασύρθηκε από μονοθέσιο

19/09/2021 | 13:35

Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»

19/09/2021 | 13:28

Θρίλερ με την εξαφάνιση ηλικιωμένης στην Κέρκυρα – Οι φόβοι για έγκλημα και η έκκληση του αδελφού της

19/09/2021 | 13:12

Φωτιά στην Φυλή κοντά στο γήπεδο του Θρασύβουλου – Επιχειρούν αεροπλάνα και ελικόπτερο

19/09/2021 | 13:04

Τζούλια Νόβα-Μιχάλης Βιτζηλαίος: Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)