Αθήνα

24 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δεν γίνεται να γίνει πρότυπο της γυναίκας η κάθε τσόντα. Είναι δυνατόν τώρα;»

LIFESTYLE

«Τα βήματα μιας πετυχημένης κυβέρνησης… καίω, ξεπουλώ» – Η οργισμένη ανάρτηση του Τάσου Νούσια για τις πυρκαγιές

Μια ανάρτηση όλο νόημα από τον ηθοποιό.

Στις φωτιές που κατακαίουν τη χώρα, καταστρέφοντας τεράστιες δασικές εκτάσεις και περιουσίες πολιτών, αναφέρθηκε σε ανάρτησή του και ο Τάσος Νούσιας.

Δεν είναι πρώτη φορά που ο ηθοποιός παίρνει θέση σε σημαντικά ζητήματα που απασχολούν τη χώρα, έτσι κι αυτή τη φορά προχώρησε σε μια οργισμένη ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, στην οποία κατηγορεί την κυβέρνηση για τις καταστροφικές πυρκαγιές.

“Ποίημα με τίτλο: Τα βήματα μιας πετυχημένης κυβέρνησης. Καίω. Ξεπουλάω. Απολύω. Απειλώ. Διαιρώ. Διχάζω. Εξαθλιώνω. Εξοντώνω. Καταστρέφω. Βασιλεύω. Ανίκανος και επικίνδυνος. Πάνω στις στάχτες του λαού μου” έγραψε ο ηθοποιός.

Ροή Ειδήσεων

26/09/2021 | 09:01

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

26/09/2021 | 08:52

Mad Clip: Oλόκληρο το πόρισμα για το θανατηφόρο τροχαίο τράπερ

26/09/2021 | 08:42

Βασίλης Λεβέντης: Κρίσιμο το επόμενο 48ωρο – Διασωληνωμένος με κορονοϊό – Πάσχει από αρκετά υποκείμενα νοσήματα

26/09/2021 | 08:27

J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)

26/09/2021 | 08:09

J2US: Η Κατερίνα Στικούδη δεν άντεξε… και αποκάλυψε στον «αέρα» το φύλο του μωρού που περιμένει (vid)

26/09/2021 | 08:02

Καιρός: Ηλιοφάνεια την Κυριακή αε όλη τη χώρα – Που θα δούμε… καλοκαίρι

26/09/2021 | 07:56

Η Μέρκελ κάλεσε τους Γερμανούς να ψηφίσουν τον Λάσετ, στην τελευταία προεκλογική συγκέντρωση που συμμετείχε

26/09/2021 | 07:50

Ζώδια: Aστρολογικές προβλέψεις για σήμερα Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021

26/09/2021 | 07:42

Εορτολόγιο: Ποιοι γιορτάζουν την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου

26/09/2021 | 00:00

Ελπιδοφόρος: Η κρίση ξεπεράστηκε – Δεν είχα πρόθεση να αναγνωρίσω το τουρκοκυπριακό κράτος

25/09/2021 | 23:49

J2US: Ο γιος του Ανδρέα Μπάρκουλη εντυπωσίασε τους κριτές – Τι είπε ο ίδιος για τον πατέρα του! (vid)

25/09/2021 | 23:38

Επεισόδια στο Thessaloniki Pride! Άγνωστοι πέταξαν πέτρες στους συμμετέχοντες – Προσαγωγές από την ΕΛ.ΑΣ. (vids)

25/09/2021 | 23:27

Κατερίνα Λιόλιου – Αλεξάνδρα Παναγιώταρου: Δίδυμο-«φωτιά» στο J2US! (ΒΙΝΤΕΟ)

25/09/2021 | 23:13

Βασίλης Λεβέντης: Ραγδαία η επιδείνωση της υγείας του – Δεν είχε εμβολιαστεί κατά του κορονοϊού

25/09/2021 | 22:50

J2US – Ιωάννα Τούνη: Φαίνονταν τα… πάντα μέσα από το see through φόρεμά της – Τα “έπαιξαν” οι κριτές με την ερμηνεία της (vid)
Ξεσπά ο Γιάννης Ζουγανέλης: «Δεν γίνεται να γίνει πρότυπο της γυναίκας η κάθε τσόντα. Είναι δυνατόν τώρα;»
Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Δεν ήμουν στο κρεβάτι του Φιλιππίδη αλλά άκουγα και ήξερα, δεν μπορείς να μιλήσεις γιατί θα χάσεις τη δουλειά σου» (vid)
Κραυγή αγωνίας για τον Σπύρο Φωκά: «Είναι κατάκοιτος, ζει σε προκάτ με 600 ευρώ και υποσιτίζεται»
Ο Σταύρος Νικολαϊδης καταγγέλλει για γνωστό σκηνοθέτη: «Βγαίναμε στη σκηνή τρέμοντας, έκλαιγα στην αγκαλιά της γυναίκας μου»
Αντώνης Αλεξανδρίδης: «Ζητώ συγγνώμη, δεν είμαι βιαστής» – «Με έχει στιγματίσει κι εμένα και την οικογένειά μου» (vid)
Άγγελος Λάτσιος: Στο Άμστερνταμ ο γιος της Ελένης Μενεγάκη – Επίσκεψη στον γιο της Μπακοδήμου