Αθήνα

11 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Παπανδρέου κατά Ανδρουλάκη: «Δεν μπορεί να αναδείξει την Παράταξη- Μαζί με Παπαμιμίκο μοίραζαν καρέκλες»

LIFESTYLE

Τάκης Ζαχαράτος: Αν υιοθετούσα παιδί θα ήθελα να έχει δύο γονείς

Αφοπλιστικός ο Τάκης Ζαχαράτος.

Συνέντευξη στο περιοδικό «YOU» παραχώρησε ο Τάκης Ζαχαράτος ο οποίος μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο θέμα της υιοθεσίας.

«Αν υιοθετούσα ένα παιδί θα ήθελα να έχει δύο γονείς για να μοιραστεί η ευθύνη. Γι’ αυτό δεν το προχώρησα, δεν μπορούσα να το κάνω. Αυτό είναι το χρέος απέναντι στη ζωή που καλείσαι να μεγαλώσεις», είπε χαρακτηριστικά.

«Με τον Λαζόπουλο γνωριστήκαμε ως φαντάροι στο πεζικό, στο Σουφλί. Μου έχει συμπαρασταθεί απίστευτα, είναι ιδιοφυής και δεν είχαμε ποτέ ανταγωνισμό μεταξύ μας» αναφέρει.

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης αναφέρθηκε και στις «Άγριες Μέλισσες», όπου είπε τα εξής: «Θα ήθελα ο Δούκας να χωρίσει τη Μυρσίνη και να έρθει η Μιμή Ντενίση ως η δεύτερη κυρία Σεβαστού για να βάλει τάξη στο Διαφάνι, να κάνουν πολλά παιδιά ο Κωνσταντής και η Δρόσω, να είναι η Ασημίνα μαζί με τον Μπάμπη. Φτάνουν πια οι… σφαγές!», κατέληξε.

Ροή Ειδήσεων

08/12/2021 | 23:44

Φάρμα: «Τα’ παιξε» ο Ψωμιάδης με τις «τρέλες» του Γαρδέλη! «Ρε φίλε σφίξε λίγο τις βίδες…» (vid)

08/12/2021 | 23:32

Τουρκία: «Ρινγκ» το Κοινοβούλιο για τον Σοϊλού – Μπουνιές μεταξύ βουλευτών! (ΒΙΝΤΕΟ)

08/12/2021 | 23:18

Παπανδρέου: Έχω δώσει μάχες για την παράταξη – Άκαπνος ο Ανδρουλάκης

08/12/2021 | 22:56

Φάρμα: Δεν τον ήθελε κανείς και σηκώθηκε και έφυγε ο Σταμάτης Γαρδέλης – Το «πήρε βαριά» ο Κουτσαβάκης! (vid)

08/12/2021 | 22:39

Ποιοι είναι οι πραγματικοί αποδέκτες των διεργασιών στις ηγεσίες των κομμάτων;

08/12/2021 | 22:35

Θανάσης Βισκαδουράκης: «Αυτό που είπε ο Θάνος Ασκητής με σημάδεψε – Στην συνέχεια παραιτήθηκα από μία παράσταση»

08/12/2021 | 22:24

Τσίπρας: Το ΚΙΝΑΛ αργά ή γρήγορα θα πρέπει να αποφασίσει με ποιον είναι

08/12/2021 | 22:19

Η Φάρμα: Χαμός με το μπάνιο της Κρίστυς Λυκοπούλου – Η αντίδραση της Ηλιάδη

08/12/2021 | 21:57

Καιρός-Προειδοποίηση μετεωρολόγων για πλημμύρες τα επόμενα 24ωρα: Σε κλοιό κακοκαιρίας η χώρα

08/12/2021 | 21:47

Επιχείρηση για τον απεγκλωβισμό αγελάδων στην χιονισμένη Φτέρη Αγράφων (ΕΙΚΟΝΕΣ)

08/12/2021 | 21:37

Αλλάζουν όλα με το πιστοποιητικό νόσησης του κορονοϊού – Πόσο θα διαρκεί πλέον

08/12/2021 | 21:26

Aπεγκλωβισμός 26χρονης από φωτιά που ξέσπασε στο διαμέρισμά της στην Θεσσαλονίκη

08/12/2021 | 21:12

Σοκάρει η περιγραφή της μητέρας της 12χρονης για τον εφιάλτη της σεξουαλικής παρενόχλησης των παιδιών στην Ερμού

08/12/2021 | 21:01

Τζούλια Νόβα: «Περιμένω να γεννήσω από ώρα σε ώρα» (vid)

08/12/2021 | 20:56

Βόλος: Χαμός στο Δημοτικό Συμβούλιο! «Είσαι νούμερο και αστείος», είπε ο Μπέος σε δημοτικό σύμβουλο
Μάγια Τσόκλη: Επιστρέφει στην τηλεόραση μετά από 9 χρόνια- Ο πρώην σύζυγός της σκηνοθέτης της νέας της εκπομπής
Μαίρη Χρονοπούλου: «Στα 65 μου έφαγα άγριο ξύλο από τη μητέρα μου»
Χαμός στο Πρωινό με Φλωρινιώτη – Πιτσούλη: «Την έχω χεσ…νη, πώς κυρά μου λες τέτοια πράγματα;»
Μας άφησε άφωνους ο Θεοφάνους: «Ποιος θα ζήσει με 20.000 τον χρόνο; Δυστυχώς, τα δικαιώματα που παίρνουμε είναι ελάχιστα»
Έξαλλος ο Ν. Μπάρκουλης: «Θα γίνει μεγάλη χοντράδα και θα πω τόσα πολλά που δεν θα υπάρχει γυρισμός»
Γιώργος Θεοφάνους για τη διαφωνία του με τον Γιάννη Πάριο: «Θα έπρεπε εγώ να κάνω πίσω»