Αθήνα

13 oC

αυξημένες νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου

LIFESTYLE

Τατιάνα Στεφανίδου: Ποζάρει στο σκάφος με το μαγιό της και με μια μπύρα στο χέρι (ΕΙΚΟΝΑ)

H Tατιάνα Στεφανίδου απολαμβάνει τις ομορφιές της Ελλάδας  κάνοντας μια μικρή απόδραση μακριά από την Αθήνα.

Λίγο πριν το φινάλε της τηλεοπτικής σεζόν, η παρουσιάστρια και δημοσιογράφος του T-live στον Alpha, βρέθηκε στο Αγκίστρι για να χαλαρώσει και να γεμίσει τις μπαταρίες της.

Όπως θα δεις, η Τατιάνα Στεφανίδου, ως λάτρης του Instagram, δημοσίευσε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό, στην οποία απεικονίζεται με το ολόσωμο μαγιό της να χαλαρώνει, πίνοντας μπύρα. «Σαν την Ελλάδα δεν έχει! Στην υγειά σας!» έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tatiana Stefanidou (@tatistefanidou)

Ροή Ειδήσεων

03/12/2021 | 23:58

Εκλογές ΚΙΝΑΛ: Άλλαξαν οι αποδόσεις των στοιχημάτων και δείχνουν φαβορί!

03/12/2021 | 23:41

Θ. Μαργαρίτης: Ευτυχώς που υπήρξε αρχηγός η Γεννηματά – Την Κυριακή πρέπει να συνεχίσουμε την δουλειά της

03/12/2021 | 23:32

«Μαζί μπροστά»: Το τελικό σποτ του Ανδρουλάκη πριν την κάλπη της 5ης Δεκέμβρη!

03/12/2021 | 23:21

Κορονοϊός: 8 ανεμβολίαστες έγκυες νοσηλεύονται στο Ιπποκράτειο – Οι 3 διασωληνωμένες

03/12/2021 | 23:03

Ανδρουλάκης: Ο λαός κουράστηκε να δίνει ευκαιρίες, θέλει ανανέωση

03/12/2021 | 22:54

Πάτρα: Λήστεψαν με μαχαίρι ντελιβερά για… 5 ευρώ!

03/12/2021 | 22:39

Κλέλια Ρένεση: Σάσα οι τραμπουκισμοί γίνονται στην αρένα του μποξ, στο θέατρο βγάζεις τον σκασμό…!

03/12/2021 | 22:31

Παπανδρέου: Βιάστηκαν να μας ξεγράψουν, βιάστηκαν να βάλουν τελεία στο ΠΑΣΟΚ και το Κίνημα Αλλαγής

03/12/2021 | 22:21

Εμβολιασμός: Άνοιξε η πλατφόρμα για όσους θέλουν να κάνουν την αναμνηστική δόση στους 3 μήνες

03/12/2021 | 22:13

Σεισμός 4,1 ρίχτερ κοντά στην Κυπαρισσία

03/12/2021 | 22:07

Άγριες Μέλισσες Spoiler: Άγριος «πόλεμος» Δούκα-Μυρσίνης – Συλλαμβάνεται στο Δικαστήριο η Ελένη

03/12/2021 | 21:58

«Η Γη της Ελιάς» επόμενα επεισόδια: Η Χάιδω κοντά στην αποκάλυψη του ανθρώπου που έδωσε εντολή να εκτελεστούν Στέλλα και Πέτρος

03/12/2021 | 21:51

Τι είπε ο Ζαραλίκος και εξοργίστηκε η Σάσα Σταμάτη – Τι ισχυρίζεται ο ίδιος

03/12/2021 | 21:35

Κορονοϊός – Πάτρα: Μετά από «μάχη» τα κατάφερε το δυο μηνών βρέφος, που είχε αεροβαπτιστεί (vid)

03/12/2021 | 21:26

Απίστευτες σκηνές σε ΕΠΑΛ της Αττικής – Καθηγητής χτύπησε μαθήτρια και οι συμμαθητές της τού διέλυσαν το αυτοκίνητο!
Χριστόφορος Ζαραλίκος: Η Σάσα Σταμάτη και η συνοδεία της διέκοψαν την παράσταση μου
Εύη Βατίδου: «Συμβιβάστηκα τα 6 χρόνια του γάμου μου…» (BINTEO)
Ταμίλα Κουλίεβα: Δε γίνεται να μη θέλεις να εμβολιαστείς και να αποφεύγεις και το τεστ!
Συγκλονίζει η Μαρία Τζομπανάκη μιλώντας για τον σασμό της οικογένειάς της: «Τον έσφαξε στην κυριολεξία…»
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της για το επεισόδιο με τον Ζαραλίκο – «Σε όποιον αρέσω»
Λιάρος για OPEN: «Δεν τα κατάφερε γιατί εγκαταλείφθηκε κυρίως από τη διοίκηση του» (ΒΙΝΤΕΟ)