Τιτίκα Στασινοπούλου: «Έχω τις επιφυλάξεις μου για το αν η Ρένα Βλαχοπούλου ήταν καλή ηθοποιός – Έλεγε ό,τι της κατέβαινε» | TheCaller Τιτίκα Στασινοπούλου: «Έχω τις επιφυλάξεις μου για το αν η Ρένα Βλαχοπούλου ήταν καλή ηθοποιός - Έλεγε ό,τι της κατέβαινε» - TheCaller

Αθήνα

29 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αναγνωστόπουλος-Σοκάρει η ψυχραιμία του: «Άντε να τελειώνουμε να μπούμε φυλακή να ασχοληθώ με το παιδί και την ανατροφή του»

LIFESTYLE

Τιτίκα Στασινοπούλου: «Έχω τις επιφυλάξεις μου για το αν η Ρένα Βλαχοπούλου ήταν καλή ηθοποιός – Έλεγε ό,τι της κατέβαινε»

«Η Ρένα Βλαχοπούλου δεν έλεγε ποτέ το σωστό κείμενο, ό,τι της κατέβαινε έλεγε…».

Για τη Ρένα Βλαχοπούλου και το υποκριτικό της ταλέντο, μίλησε η Τιτίκα Στασινοπούλου, σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή Happy Day και την Ελένη Μουστάκη, ενώ αναφέρθηκε και στη δική της συμμετοχή στη σειρά Δύο Ξένοι.

«Η Ρένα Βλαχοπούλου είχε ένα τεράστιο ταλέντο αμεσότητας με την πλατεία. Η Ρένα δεν υποδυόταν τίποτα, τον εαυτό της έκανε.

Διατηρώ τις επιφυλάξεις μου αν ήταν καλή ηθοποιός. Καλή ηθοποιός ήταν η Κατίνα Παξινού. Η Ρένα δεν έλεγε ποτέ το σωστό κείμενο, ότι της κατέβαινε έλεγε, αλλά είχε αμεσότητα», είπε αρχικά η Τιτίκα Στασινοπούλου.

Η Τιτίκα Στασινοπούλου πρόσθεσε επίσης για τη σειρά Δύο Ξένοι: «Επειδή δεν είχα κάνει τηλεόραση, δεν είχα… δικαίωμα να ζητάω πράγματα.

Όταν με φώναξαν για να κάνω το ρόλο, τους ζήτησα πρώτα να δω το κείμενο. Μόλις το διάβασα, γέλασα αμέσως και είπα το ναι. Το οικονομικό κομμάτι δεν το συζήτησα, δεν είχα λόγο, μου άρεσε και το έκανα».

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 21:22

Euro 2020: Οι Ισπανοί… ξανάρχονται και με 5άρες! (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:18

«Πόλεμος» κατά των crypto από την Κίνα – «Βυθίζεται» το bitcoin

23/06/2021 | 21:10

Ο Τσίπρας και οι αποστάσεις από τον Πολάκη για τα εμβόλια

23/06/2021 | 21:07

Euro 2020: Η Σουηδία πήρε την ματσάρα (3-2) με την Πολωνία και προκρίθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 20:49

Μονή Πετράκη: Καθαιρέθηκε για ναρκωτικά ο ιερέας-δράστης της επίθεσης – Μαινόμενος πέταξε βιτριόλι σε 10 άτομα

23/06/2021 | 20:31

Μονή Πετράκη: Ιερέας ο δράστης της επίθεσης με βιτριόλι – Γιατί επιτέθηκε στους Μητροπολίτες

23/06/2021 | 20:29

Παπαχρήστος: Κουίζ για πολιτικό που ξεπλένει μαύρο χρήμα

23/06/2021 | 20:18

Βιασμός Πετράλωνα: Δύο κακουργήματα βαρύνουν τον 35χρονο

23/06/2021 | 19:58

Αδιανόητο αυτογκόλ στο Euro 2020! Ο τερματοφύλακας της Σλοβακίας «κάρφωσε» τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του (vid)

23/06/2021 | 19:53

Επίθεση με βιτριόλι κατά Μητροπολιτών μέσα στη Μονή Πετράκη

23/06/2021 | 19:43

Ο Βελόπουλος με άσχετες φωτογραφίες από το ίντερνετ προσπαθεί να πείσει πως η αλοιφή του «Απορροφητικόν» αδυνατίζει!

23/06/2021 | 19:33

Λάκης Λαζόπουλος: Με θρόμβωση λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του με την δεύτερη δόση της Pfizer

23/06/2021 | 19:23

Καστοριά: «Γλυκατζού» αρκούδα σκαρφαλώνει φράχτη μαζί με το μωρό της και «κλέβει» κεράσια (ΕΙΚΟΝΕΣ)

23/06/2021 | 19:20

Michelle Pfeiffer: H σπάνια φωτογραφία με την 28χρονη κόρη της

23/06/2021 | 19:12

Ιωάννα Θεοχάρη: Προβιοτικά, σύμμαχος για το καλοκαίρι
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Survivor: Η μητέρα της Μαριαλένας ξεκαθαρίζει: Δεν έπεσε θύμα κακοποίησης από τον Σάκη