Αθήνα

27 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη

LIFESTYLE

Το σπαρακτικό μήνυμα του Νίκου Κουρκούλη για τον θάνατο της μητέρας του

Δύσκολες στιγμές βιώνει ο Νίκος Κουρκούλης, καθώς έφυγε από τη ζωή η μητέρα του...

Η μητέρα του, Μαρία, το τελευταίο διάστημα νοσηλευόταν σε νοσοκομείο της Θεσσαλονίκης, καθώς αντιμετώπιζε σοβαρότατο πρόβλημα υγείας.

Δυστυχώς, έφυγε από τη ζωή την Τρίτη 28 Ιανουαρίου, βυθίζοντας στη θλίψη την οικογένειά του καλλιτέχνη.

Το απόγευμα της Τετάρτης, ο Νίκος Κουρκούλης  έκανε την πρώτη του ανάρτηση στα social media μετά τον χαμό της μητέρας του.

«Μανούλα μου αυτή είναι η φωτογραφία που σου ταιριάζει … με αυτή τη φωτογραφία θέλω να σε θυμάται όλος ο κόσμος προστάτιδα για όλους καλοκάγαθη και πρόθυμη σε όποιον πονούσε και ζητούσε βοήθεια… η Παναγιά μου και ο στύλος μου ήσουν είσαι και θα είσαι όσο ζω… το χαμόγελο σου θα φοράω και θα προχωράω τα λόγια σου δε ξεχνώ και συνεχίζω … προς τα μπρος… πανάγια μου… είσαι μέσα μου… ο γιος σου».

Ροή Ειδήσεων

28/09/2021 | 17:20

Άνθιμος Ανανιάδης: Είναι μαζί με την πληθωρική Ιρένε Τροστ (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 17:15

Συναγερμός για την εξαφάνιση 15χρονης από τον Άγιο Παντελεήμονα

28/09/2021 | 17:07

Πάτρα: Μαχητής ο μικρός Φώτης που τραυματίστηκε στα καρτ – Μίλησε μετά από μέρες νοσηλείας

28/09/2021 | 17:07

Βίκυ Καγιά: «Η Ισμήνη Παπαβλασοπούλου έχει μπει στο πετσί του ρόλου της, αυτό είναι που χρειάζεται στο GNTM» (vid)

28/09/2021 | 16:49

Μόσιαλος για μονοκλωνικά αντισώματα: Κάποιοι παραμυθιάζουν τους πολίτες ότι αποτελούν άμεση λύση

28/09/2021 | 16:46

Ομπάμα: Φορολογήστε τους πλούσιους, φορολογήστε κι εμένα, θα το αντέξουμε»

28/09/2021 | 16:39

Κορονοϊός: Σε ΜΕΘ βρέφος 2 μηνών – 15 παιδιά νοσηλεύονται στην Αττική (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 16:28

Πύργος: Ποινή φυλάκισης 14 μηνών στον αρνητή «τσολιά»

28/09/2021 | 16:27

Η Νόνη Δούνια «αποκηρύσσει» τις πλαστικές επεμβάσεις: Εγώ με αυτή τη μύτη έκανα καριέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 16:18

Ντόρα Μακρυγιάννη: «Συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό με την άποψη της Ελισάβετ Κωνσταντινίδου για τον Πέτρο Φιλιππίδη» (ΒΙΝΤΕΟ)

28/09/2021 | 16:18

Ελένη Μενεγάκη: Το μήνυμα για τον γάμο του Άκη Πετρετζίκη -«Λυσσάξαμε χθες… » (vid)

28/09/2021 | 16:12

Σεισμός στην Κρήτη: Θρήνος στην κηδεία του 62χρονου οικοδόμου – Είχε κάνει τάμα στην εκκλησία που σκοτώθηκε (ΕΙΚΟΝΕΣ)

28/09/2021 | 16:01

Σεισμός τώρα 3,2 Ρίχτερ στη Θήβα

28/09/2021 | 16:01

Ελένη: «Μαχαίρια» Ουγγαρέζου – Κουτσογιαννόπουλου μπροστά στη Μενεγάκη – «Δεν ικανοποιήσαμε τον «πολύ» κύριο Κουτσογιαννόπουλο…»

28/09/2021 | 16:00

Καλλιμάρμαρο: Συναυλία στις 20:00 για τη Β. Εύβοια – Νταλάρας, Παπακωνσταντίνου, Πυξ Λαξ, Χαρούλης, Πρωτοψάλτη, Αρβανιτάκη, κ.α
Φαίη Σκορδά: Άφωνη με όσα είπε ο Γιάννης Μόρτζος στο Πρωινό για τις καταγγελίες και τον Πέτρο Φιλιππίδη
Τα δάκρυα του Δημήτρη Αλεξάνδρου για το ροζ βίντεο της Ιωάννας Τούνη (vid)
Ιωάννα Τούνη: Στα πατώματα για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου – «Του λένε πόσο π@@@να είμαι μαζί με ροζ βίντεο» (vid)
Ρούλα Κορομηλά: Με πόνους και πυρετό η παρουσιάστρια μετά την 3η δόση εμβολίου κατά του κορονοϊού
Ανατροπή από Δημήτρη Λάλο: «Στον Σασμό ο δολοφόνος του Στεφανή θα αποκαλυφθεί σύντομα» (vid)
Παντρεύεται σήμερα ο Άκης Πετρετζίκης- Θα ακολουθήσει η βάφτιση του γιου του