Αθήνα

34 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

Τσιμτσιλή για αποχώρηση της Ελένης από τον Alpha: “Κάθισα καμιά ώρα μαζί της και συζητάγαμε…”

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή ήταν καλεσμένη στην εκπομπή του Νίκου Μουτσινά “Καλό μεσημεράκι” και μίλησε για τη φημολογούμενη αποχώρηση της Ελένης Μενεγάκη από την ελληνική τηλεόραση.

“Θα σου πω ότι, πριν από δύο τρεις βδομάδες που ήμουν καλεσμένη της, κάθισα καμιά ώρα μετά και συζητάγαμε. Είπαμε για παιδιά, για ταξίδια, για διακοπές. Της έλεγα εγώ για Λονδίνο και αυτή για τις δικές της διακοπές. Δεν συζητήσαμε κάτι τέτοιο. Σήμερα δεν την πέτυχα στο διάδρομο να την ρωτήσω. Την θεωρώ όμως,όπως και να ‘χει, μάγκα που μπορεί και διαχειρίζεται το τηλεοπτικό της μέλλον ή το μέλλον της γενικότερα. Γενικώς με όλο τον τρόπο που έχει κινηθεί, νομίζω ότι παραδίδει μαθήματα διαχείρισης καριέρας, συμπεριφοράς. Το να μπορείς να επιλέξεις μόνος ποιο θα είναι το επόμενο βήμα και να μην άγεσαι και φέρεσαι από τις προθέσεις και τις διαθέσεις των άλλων νομίζω ότι είναι μεγάλη της μαγκιά και μπράβο της. Αν ισχύει γιατί δεν ξέρω αν θα το επιβεβαιώσει”.

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 16:35

Αμαλιάδα: 63χρονη πήγε να ανάψει το καντήλι του πεθερού της, κατέρρευσε και πέθανε στο Νεκροταφείο

19/09/2021 | 16:23

Συγκίνησε ο ηλικιωμένος λουόμενος που πρόσφερε ένα λουλούδι σε ρεπόρτερ του ΑΝΤ1 στην παραλία (vid)

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του TheCaller για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)

19/09/2021 | 13:49

Πάτρα: Σοβαρός τραυματισμός παιδιού από ατύχημα σε αγώνα καρτ – Μπήκε σε ΜΕΘ αφού παρασύρθηκε από μονοθέσιο

19/09/2021 | 13:35

Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»

19/09/2021 | 13:28

Θρίλερ με την εξαφάνιση ηλικιωμένης στην Κέρκυρα – Οι φόβοι για έγκλημα και η έκκληση του αδελφού της

19/09/2021 | 13:12

Φωτιά στην Φυλή κοντά στο γήπεδο του Θρασύβουλου – Επιχειρούν αεροπλάνα και ελικόπτερο
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)