Αθήνα

34 oC

ελαφρές νεφώσεις

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του

LIFESTYLE

Τζούλια Νόβα: «Τρόμαξα όταν είδα ότι είναι έγκυος, είναι δυνατόν;», λέει ο πρώην της Γιάννης Μάρκου (vid)

Ο πρώην σύντροφος της ξανθιάς καλλονής Τζούλιας Νόβα, Γιάννης Μάρκου μίλησε για την εγκυμοσύνη της πρώην συντρόφου του και ειδικότερα για το πώς αντέδρασε όταν το έμαθε.

Δείτε επίσης

Τζούλια Νόβα: Παντρεύομαι και είμαι πολύ ευτυχισμένη – Ποιος είναι ο σύντροφός της

Σημειώνεται, πως οι δυο τους και ενώ ήταν μαζί με την Τζούλια Νόβα για 12 χρόνια, χώρισαν και μέσα σε ένα χρόνο ο Γιάννης Μάρκου την βλέπει να παντρεύεται και να περιμένει το πρώτο της παιδάκι.

Μιλώντας στην κάμερα του Alpha, ο κ. Μάρκου σημείωσε πως «η Τζούλια μου είχε εκφράσει ότι θέλει να κάνει παιδί απλώς δεν αισθανόμουν πως είμαι έτοιμος να το κάνω».

Και συνέχισε: «Έμαθα από τα sites πως είναι έγκυος. Τρόμαξα όταν το είδα. Λέω, «είναι δυνατόν. Μετά όμως χάρηκα γιατί είπα πως έστω έκανε αυτό που ήθελε».

«Τρόμαξα γιατί έχει λίγο χρόνο γνωριμίας με τον άλλον άνθρωπο για να κάνει τέτοιο βήμα. Δεν είχε περάσει από το μυαλό μου πως θα κάνουν το επόμενο βήμα και θα κάνουν μαζί οικογένεια. Θεώρησα πως ήταν μια αντίδραση. Στην αρχή είχα ένα πολύ έντονο συναίσθημα που νομίζω πως βρήκε. Αισθανόμουν λίγο ή πολύ πειραγμένος αλλά δεν μπορώ να μετανιώνω για κάτι που έχω κάνει», πρόσθεσε.

«Πλέον έχει περάσει καιρός και δεν υπάρχουν αγκάθια γύρω μου. Πίνω σοκολάτα συνέχεια και γλυκαίνομαι», κατέληξε ο Γιάννης Μάρκου.

Ροή Ειδήσεων

19/09/2021 | 16:35

Αμαλιάδα: 63χρονη πήγε να ανάψει το καντήλι του πεθερού της, κατέρρευσε και πέθανε στο Νεκροταφείο

19/09/2021 | 16:23

Συγκίνησε ο ηλικιωμένος λουόμενος που πρόσφερε ένα λουλούδι σε ρεπόρτερ του ΑΝΤ1 στην παραλία (vid)

19/09/2021 | 16:14

Πάτρα: Σε κρίσιμη κατάσταση στη ΜΕΘ το 6χρονο παιδί που τραυματίστηκε – «Ήταν η κακιά στιγμή» λένε μάρτυρες (vid)

19/09/2021 | 16:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Αποκάλυψε όσα ειπώθηκαν στο διάλειμμα της πολυσυζητημένης συνέντευξης με την Κωνσταντινίδου (vid)

19/09/2021 | 15:58

Κυπαρισσία: «Την κυνηγούσε με ένα μαχαίρι» – Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για το έγκλημα

19/09/2021 | 15:55

Τι απάντησε ο Τσίπρας στην ερώτηση του TheCaller για τις εσωκομματικές διαδικασίες του ΚΙΝΑΛ και την προοδευτική διακυβέρνηση (vid)

19/09/2021 | 15:44

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»

19/09/2021 | 15:00

Βαλάντης: Τι απαντά στις φήμες περί σχέσης του με την Πόπη Μαλλιωτάκη (vid)

19/09/2021 | 14:18

Σταμάτης Μαλέλης: «Ήταν ρατσιστική η κίνηση του Μπογδάνου – Θύμωσα πολύ»

19/09/2021 | 14:01

Πέθανε ο θρυλικός γκολτζής Τζίμι Γκριβς

19/09/2021 | 13:50

Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)

19/09/2021 | 13:49

Πάτρα: Σοβαρός τραυματισμός παιδιού από ατύχημα σε αγώνα καρτ – Μπήκε σε ΜΕΘ αφού παρασύρθηκε από μονοθέσιο

19/09/2021 | 13:35

Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»

19/09/2021 | 13:28

Θρίλερ με την εξαφάνιση ηλικιωμένης στην Κέρκυρα – Οι φόβοι για έγκλημα και η έκκληση του αδελφού της

19/09/2021 | 13:12

Φωτιά στην Φυλή κοντά στο γήπεδο του Θρασύβουλου – Επιχειρούν αεροπλάνα και ελικόπτερο
Εξελίξεις μετά το θάνατο του Πουλόπουλου: «Πουλάμε το ξενοδοχείο στα βόρεια προάστια» αποκαλύπτει η σύζυγός του
Game Of Chefs – Βανέσα Βενέτη: «Δεν μπορώ να δω την κόρη μου επειδή είμαι τρανς»
Τι απαντά η Δέσποινα Βανδή μετά τις φήμες που τη θέλουν σε σχέση (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Ανδρέας Μικρούτσικος: Υπεβλήθη σε σοβαρή χειρουργική επέμβαση – Στο πλευρό του η Έλενα Μαστραγγελή
Μέμος Μπεγνής για Κωνσταντινίδου: «Αν εμένα μου αρέσουν τα παιδάκια είναι πάθος και είναι εντάξει;»
«Μου λείπεις, με ακούς;» – «Λύγισε» η Φουρέιρα στην πρώτη συναυλία μετά τον θάνατο του Mad Clip (vid)