Βασίλης Τερλέγκας: «Επιμένω να λέω ότι τα παιδιά μου δεν θέλω να γίνουν ομοφυλόφιλοι» (vid) | TheCaller Βασίλης Τερλέγκας: «Επιμένω να λέω ότι τα παιδιά μου δεν θέλω να γίνουν ομοφυλόφιλοι» (vid) - TheCaller

Αθήνα

29 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Αναγνωστόπουλος-Σοκάρει η ψυχραιμία του: «Άντε να τελειώνουμε να μπούμε φυλακή να ασχοληθώ με το παιδί και την ανατροφή του»

LIFESTYLE

Βασίλης Τερλέγκας: «Επιμένω να λέω ότι τα παιδιά μου δεν θέλω να γίνουν ομοφυλόφιλοι» (vid)

Για μία φορά ο Βασίλης Τερλέγκας που  έχει κάνει πολλές δηλώσεις για τους ομοφυλόφιλους στο παρελθόν, προκαλεί αντιδράσεις

«Έχουν παρεξηγηθεί δηλώσεις μου, αλλά μπορεί να φταίω κι εγώ με τον τρόπο που τα έλεγα. Δεν χρειαζόταν να πω την τελευταία κουβέντα που είπα για τους ομοφυλόφιλους. Γι’ αυτήν έχω μετανιώσει. Το ότι τα παιδιά μου δεν θέλω να γίνουν ομοφυλόφιλοι επιμένω να το λέω.

Είχα πει μια άσχημη κουβέντα στον φίλο μου τον Γρηγόρη, την οποία πήραν μετά τα παιδιά και με βρίζανε. Αλλά εντάξει, εγώ τους αγαπώ, είχαν δίκιο, η διατύπωση δεν ήταν αρμόζουσα. Ήμουν εκτός.

Υπάρχει όμως κάτι σε αυτή την περίπτωση, το οποίο δυστυχώς ή ευτυχώς θα το πάρω μαζί μου. Δεν θα πω ποτέ τι μου συνέβη εκείνο το βράδυ. Πιστεύω ότι είχε συμβεί κάτι που διαπίστωσα μετά.

Ήρθαν μετά το βράδυ στο μαγαζί φίλοι μου ομοφυλόφιλοι και μου είπαν αυτά που μου είπαν, τα οποία πάλι κρατάω για μένα», ανέφερε ο Βασίλης Τερλέγκας στο Πρωινό.

Ροή Ειδήσεων

23/06/2021 | 21:50

Μονή Πετράκη: Αυτός είναι ο ιερέας-δράστης της επίθεσης με βιτριόλι (ΦΩΤΟ)

23/06/2021 | 21:45

Γλυκά Νερά: Κατερινόπουλος -«Υπήρχε συνεργός έξω από το σπίτι- Φώναζα από την αρχή ότι αυτός είναι» (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:22

Euro 2020: Οι Ισπανοί… ξανάρχονται και με 5άρες! (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 21:18

«Πόλεμος» κατά των crypto από την Κίνα – «Βυθίζεται» το bitcoin

23/06/2021 | 21:10

Ο Τσίπρας και οι αποστάσεις από τον Πολάκη για τα εμβόλια

23/06/2021 | 21:07

Euro 2020: Η Σουηδία πήρε την ματσάρα (3-2) με την Πολωνία και προκρίθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

23/06/2021 | 20:49

Μονή Πετράκη: Καθαιρέθηκε για ναρκωτικά ο ιερέας-δράστης της επίθεσης – Μαινόμενος πέταξε βιτριόλι σε 10 άτομα

23/06/2021 | 20:31

Μονή Πετράκη: Ιερέας ο δράστης της επίθεσης με βιτριόλι – Γιατί επιτέθηκε στους Μητροπολίτες

23/06/2021 | 20:29

Παπαχρήστος: Κουίζ για πολιτικό που ξεπλένει μαύρο χρήμα

23/06/2021 | 20:18

Βιασμός Πετράλωνα: Δύο κακουργήματα βαρύνουν τον 35χρονο

23/06/2021 | 19:58

Αδιανόητο αυτογκόλ στο Euro 2020! Ο τερματοφύλακας της Σλοβακίας «κάρφωσε» τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του (vid)

23/06/2021 | 19:53

Επίθεση με βιτριόλι κατά Μητροπολιτών μέσα στη Μονή Πετράκη

23/06/2021 | 19:43

Ο Βελόπουλος με άσχετες φωτογραφίες από το ίντερνετ προσπαθεί να πείσει πως η αλοιφή του «Απορροφητικόν» αδυνατίζει!

23/06/2021 | 19:33

Λάκης Λαζόπουλος: Με θρόμβωση λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του με την δεύτερη δόση της Pfizer

23/06/2021 | 19:23

Καστοριά: «Γλυκατζού» αρκούδα σκαρφαλώνει φράχτη μαζί με το μωρό της και «κλέβει» κεράσια (ΕΙΚΟΝΕΣ)
Βαρύ πένθος για τον Στέλιο Ρόκκο – Πέθανε ξαφνικά ο αδερφός του
Εσπευσμένα στο νοσοκομείο ξανά η Σοφία Βόσσου
Γλυκά Νερά: «Είναι ανατριχιαστική η φωτογραφία» – Η εικόνα από την κηδεία που συγκλόνισε το Πρωινό
Αιμίλιος Χειλάκης: O Ανδρέας Παπανδρέου μου άφηνε ολόκληρο μηνιάτικο σε… πουρμπουάρ (vid)
Λάκης Λαζόπουλος: Eσπευσμένα στο νοσοκομείο – Ερευνάται αν υπήρξε παρενέργεια από το εμβόλιο
Survivor: Η μητέρα της Μαριαλένας ξεκαθαρίζει: Δεν έπεσε θύμα κακοποίησης από τον Σάκη