Αθήνα

21 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»

LIFESTYLE

X-Factor: Η Μελίνα Ασλανίδου «έκοψε» παίκτη, συγκινήθηκε και του έκανε πρόταση συνεργασίας (vid)

Tο τραγούδι «Δυόμιση» σε μουσική και στίχους του Κυριάκου Παπαδόπουλου και της Ναταλί, που έχει ερμηνεύσει ο Σταμάτης Γονίδης επέλεξε για την εμφάνισή

Η Μελίνα Ασλανίδου, αφού τον «έκοψε», του έδωσε μία μεγάλη αγκαλιά και του έκανε πρόταση συνεργασία, την οποία σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσε να αρνηθεί.

«Ακούγοντάς σε πρώτη φορά συγκινήθηκα βαθιά. Έχουμε πολύ ωραίους Πόντιους τραγουδιστές, σπουδαίους και τρανούς. Εσύ έχεις κάτι μοναδικό. Και αυτό που έχεις είναι πολύ μεγάλο χάρισμα και μεγάλο προσόν.

Όσον αφορά το X Factor, ζορίζομαι και προβληματίζομαι για το μετά. Οι δρόμοι μας θα σταματήσουν εδώ, όσον αφορά το έξω, να είσαι σίγουρος και το έχω ήδη σαν ιδέα ότι θα κάνουμε πράγματα μαζί, ποντιακά», του είπε μεταξύ άλλων η Μελίνα Ασλανίδου και λίγο μετά σηκώθηκε και του έκανε μια μεγάλη αγκαλιά.

Ροή Ειδήσεων

26/09/2021 | 23:56

Γυναικοκτονία στη Ρόδο: «Ρε κάθαρμα, έχεις τόσες ώρες να πεις, ‘’τι πάω να κάνω;’’» – Τι λέει ο αδερφός της Δώρας

26/09/2021 | 23:41

«Κούπα» για 27η σερί σεζόν ο Παναθηναϊκός στο μπάσκετ– Πήρε και το Super Cup που τού έλειπε! (vid)

26/09/2021 | 23:34

Η 22χρονη που δουλεύει σε βενζινάδικο και πήγε να δοκιμάσει στο The Voice –Πως αντέδρασαν οι κριτές (ΒΙΝΤΕΟ)

26/09/2021 | 23:18

The Voice – Μουζουράκης σε Αργυρό: Δεν ξέρω τι ανωμαλίες κάνεις εσύ με την κοπέλα σου! (vid)

26/09/2021 | 23:07

«Έλληνας Αυτόχθονας Ιθαγενής» ζητάει 5,2 εκατ. ευρώ από αστυνομικό επειδή τού επέβαλε πρόστιμο για μη χρήση μάσκας!

26/09/2021 | 22:52

Γερμανικές εκλογές: Θρίλερ δίχως τέλος! Στο 1,5% το προβάδισμα για SPD – Tα σενάρια για την επόμενη μέρα

26/09/2021 | 22:34

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 2-0: Με σούπερ Μπίσεσβαρ ο «Δικέφαλος του Βορρά» πήρε το πρώτο ντέρμπι της σεζόν! (vids)

26/09/2021 | 22:27

Κούγιας για γυναικοκτονίες: Έχουμε 11 περιστατικά σε 11 εκατομμύρια ανθρώπους και θα αλλάξουμε το νόμο;

26/09/2021 | 22:04

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ και τουλάχιστον 2,9 εκατ. ευρώ στην επόμενη κλήρωση-Οι αριθμοί που κληρώθηκαν την Κυριακή 26/09

26/09/2021 | 22:02

Ξέσπασμα Γ. Μακρή για Λιγνάδη! «Θα τον έσερνα για να τον φτύνει κάθε Έλληνας στο Σύνταγμα»

26/09/2021 | 21:52

Χανιά: Τροχαίο με δυο νεκρούς μετά από καραμπόλα 5 οχημάτων στον ΒΟΑΚ (ΕΙΚΟΝΕΣ)

26/09/2021 | 21:40

Δημοσκόπηση PULSE: Σχεδόν 2 εκατ. πολίτες δεν έχουν κάνει το εμβόλιο και μάλλον δεν θα το κάνουν!

26/09/2021 | 21:23

Γυναικοκτονία στη Ρόδο: «Ετεροχρονισμένη η συγγνώμη-Ήταν ενήμεροι για τις κακοποιητικές πράξεις του 40χρονου», λέει η οικογένεια της Δώρας

26/09/2021 | 21:03

SPD: «Έχουμε εντολή να κυβερνήσουμε και ο Όλαφ Σολτς να γίνει Καγκελάριος» – Κατήφεια στο CDU/CSU

26/09/2021 | 20:53

Πέθανε ο πρώην βουλευτής της ΝΔ Κώστας Καραμηνάς
Ο Κοκλώνης μιλάει για το χωρισμό του – «Πόνεσα πολύ το καλοκαίρι» – «Η Καινούργιου σήκωνε τηλέφωνο και έκανε καβγά αν ένιωθε πως κάποιος με πληγώνει»
J2US: Η Σάσα Σταμάτη τα «έσπασε» με το «Ρίξε στο κορμί μου σπίρτο» – Έκανε άνω κάτω την επιτροπή (vid)
Σοκαρισμένος ο Γιάννης Μόρτζος για Φιλιππίδη: «Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αυτός που είχε τα πάντα, έκανε τέτοια πράγματα»
J2US: Η Γαρμπή «τα έχωσε» στη Σάσα Σταμάτη για το «δεσποινίς» στη Δέσποινα Βανδή (ΕΙΚΟΝΑ)
Σάσα Σταμάτη: Η απάντησή της στα περί «δεσποινίδας» στην Καίτη Γαρμπή (vid)
J2US: Η Κατερίνα Στικούδη δεν άντεξε… και αποκάλυψε στον «αέρα» το φύλο του μωρού που περιμένει (vid)