Αθήνα

24 oC

αίθριος καιρός

Hottest

Ενημέρωση σε…fast-forward!

Ξεσπά μέσα από τις φυλακές η Έλενα Πολυχρονοπούλου: «Θέλω να πληρώσει για όλα ο σύντροφός μου»

LIFESTYLE

Ξεσπά ο Κόρομι για Survivor! «Με χαντάκωσαν και με έβγαλαν πολύ κακό – Υπήρξαν απειλές για το μαγαζί μου» (vid)

Στο Καλοκαίρι #not μίλησε ο εκ των φιναλίστ τη φετινή σεζόν του ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΪ, του Survivor, Γιώργος Κόρομι και- εκτός των άλλων- απάντησε για τα αρνητικά σχόλια που δέχθηκε από χρήστες του διαδικτύου για την συμπεριφορά του στο Survivor.

Όπως είπε ο Γιώργος Κόρομι:

«Οι δικοί μου είδαν σχόλια έξω από το παιχνίδι και στενοχωρήθηκαν. Ουσιαστικά τα κομμάτια που έδειχναν από μέσα στο παιχνίδι, νομίζω ότι με χαντάκωσαν και με έβγαλαν πολύ κακό. Δεν φάνηκε ο λόγος που έκανα κάποιες κινήσεις, οπότε βγάζοντάς με κακό δεν άρεσε στον κόσμο και φυσικά υπήρξαν αντιδράσεις. Αυτές οι αντιδράσεις και το μίσος που έβγαζε ο κόσμος με πολλά σχόλια, πείραξαν σίγουρα τους δικούς μου αλλά εμένα ποτέ».

«Δικαιολόγησα τον κόσμο γιατί με αυτά που είδε είναι λογικό να αντιδρά αντίστοιχα κι ανάλογα. Υπήρξαν απειλές για το μαγαζί μου, μετά την συμμετοχή μου στο Survivor αλλά και για το μαγαζί του Κώστα Παπαδόπουλου και του Γιώργου Ασημακόπουλου. Έχουν γίνει και ζημιές και δεν θέλω να αναφέρω τι έχει γίνει αλλά ευτυχώς κινηθήκαμε με την δίωξη και με κάποια άτομα και γλιτώσαμε το κακό. Αλλά αυτοί οι φανατισμοί χωρίς λόγο είναι για εμένα πολύ μεγάλο λάθος, ειδικά από την στιγμή που δεν γνωρίζεις τα άτομα και δεν ξέρεις τι γίνεται μέσα στο παιχνίδι», ανέφερε επίσης ο Γιώργος Κόρομι.

Ροή Ειδήσεων

20/09/2021 | 07:31

Καιρός: Η εβδομάδα ξεκινά με υψηλές θερμοκρασίες (ΒΙΝΤΕΟ)

20/09/2021 | 07:18

ΔΕΘ: Ο Τσίπρας, τα διλήμματα των εκλογών και το άνοιγμα στη μεσαία τάξη και στους ψηφοφόρους του παλιού ΠΑΣΟΚ

20/09/2021 | 07:06

Ώρα ανακοινώσεων για την τρίτη δόση σε άνω των 60 και υγειονομικούς – Ανησυχία των ειδικών για Βόρεια Ελλάδα και σχολεία

20/09/2021 | 00:07

Κλήρωση Τζόκερ: Που παίχτηκε το τυχερό δελτίο που κερδίζει σχεδόν 60.000 ευρώ

19/09/2021 | 23:50

The Voice: Ο παίκτης που έχασε τον πατέρα του από κορονοϊό – «Ήταν μουσικός – Πιστεύω με ακούει εκεί που είναι»

19/09/2021 | 23:42

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 0-1: Με γκολ από πέναλτι ο «Δικέφαλος του Βορρά»-Άξιζαν την ισοπαλία οι Αρκάδες

19/09/2021 | 23:36

Λαμία – Ολυμπιακός 1-2 με «καρδιοχτύπι» για τους ερυθρόλευκους! (BINTEO)

19/09/2021 | 23:28

Σύρος: Συνελήφθη διευθυντής σχολείου μετά από μήνυση αρνήτριας μητέρας και καθηγήτριας για «εσχάτη προδοσία»!

19/09/2021 | 23:17

Η ατάκα Τσίπρα για τον Ραντανπλάν που έχει γίνει viral – Τι εννοούσε

19/09/2021 | 23:03

The Voice: Ο παίκτης που ήταν μαζί με Λιανό και Αργυρό στο Fame Story 3! (vid)

19/09/2021 | 22:48

Βίκυ Καγιά: Μόνο ψυχοσωματικά δεν έβγαλα, πένθησα πολύ που έφυγα από το GNTM

19/09/2021 | 22:37

The Voice: O Αργυρός ήθελε να πάρει παίκτρια λέγοντάς της «σε θέλω όπως ο Μίκυ τη Μίνι», αλλά δεν… (vid)

19/09/2021 | 22:11

Νέο τζακ ποτ στο Τζόκερ-Οι τυχεροί αριθμοί που κληρώθηκαν την Κυριακή 19/09

19/09/2021 | 22:08

Ιωάννα Παλιοσπύρου: Θα κινηθεί νομικά κατά του 40χρονου «φίλου» της Έφης-«Δεν τον ξέρει, ένα αίτημα φιλίας δέχθηκε» (vid)

19/09/2021 | 21:51

Πάτρα: «Το παιδί δεν είχε επαφή με το περιβάλλον», λέει ο γιατρός που έτρεξε πρώτος στον 6χρονο μετά το ατύχημα
Αυτός είναι ο «τσουχτερός» τιμοκατάλογος της Τούνη
The Voice: «Κατέρρευσε» για την απώλεια του πατέρα της που την στιγμάτισε (vid)
Τζούλια Νόβα-Μιχάλης Βιτζηλαίος: Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους (ΕΙΚΟΝΑ)
Πασχάλης Τσαρούχας: «Όποιος υπερασπίζεται κατηγορούμενο θα τον κρεμάμε στα μανταλάκια»
Άφωνη η Ναταλία Γερμανού με τις δηλώσεις της Μαρίας Ιωαννίδου – «Είναι δύσκολη η θέση μου…»
Σάκης Τανιμανίδης: Το τρυφερό βίντεο με τις κόρες του για την κυριακάτικη καλημέρα (vid)